Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Błyskawiczne zmiany ustawy o IPN ukazują, że nie mamy już Sejmu, lecz Knessejm. Nie mamy już Polski, lecz Polin. Powtórka Sejmu niemego [1717]

["Pilny wniosek premiera Mateusza Morawieckiego ws. zmiany ustawy o IPN i rezygnacji z zapisów penalizujących przypisywanie narodowi polskiemu zbrodni nazistowskich. Takich zmian domagały się środowiska żydowskie, a także USA i Izrael."]

Jeśli się mają tylko za masonów i sługi Żydów, to są zbrodniarzami. Ale jeśli się mają za Polaków, to są też zdrajcami.

Rachuby, by zrobić TO w czasie euforii piłką spowodowanej – zawiodły. Więcej ludzi widzi i rozumie, co się dzieje.  - (MD)


 

IPN po poprawce i co dalej?

Rząd poprawił, posłowie przegłosowali, prezydent podpisał.

Szybko, sprawnie, bez ociągania.

Jak w dobrze naoliwionym mechanizmie.

Czy musieliśmy to zrobić?

Jak byśmy tej ustawy nie zmieniali, to każdego co by na Polskę powiedział, że polskie obozy, czy jakoś tak, zaraz byśmy do mamra za kraty wsadzali, niezależnie czy on by był Springer, Obama, Rockifeller, czy Moisesowitz. Każdego gdziekolwiek by się znajdował, w Moskwie, Pekinie, na Hoolywodzie czy TellaWwiwie, musieliby zaaresztować i Polsce wydać.

A tak się rypło.

Ani aresztowań, ani wydawań aresztantów polskim spec służbom nie będą.

Rockifeller i Rambo Bambo mogą sobie dokazywać i spać spokojnie.

Zdrada Mości Panowie, zdrada. To już sam Onufry Zagłoba zauważył i nie omieszkał w oczy zdradzieckim elitom wykrzyczeć nie bacząc, że Kmicic i Oleńka w kuluarach.

 

Ja to bym nie przepuścił. Zadarł bym na całego i z Izraelem i z potężnym lobby żydowskim w USA i z Trumpem i nie cofnął się o te pół kroku wstecz.

Tylko Kuzia mać, czy bym dobrze zrobił to już inna sprawa. Ale bym to zrobił, bo jak to mówią raz kozie śmierć i warto polec by postawić na swoim, a później niechby i potop

Ważne jest, żeby jak w tej pieśni – aby z honorem lec.

No ale nasz pan premier innego był zdania. Kota ogonem obrócił, deklarację na Nataniachu wymusił i teraz jest głupio żydom go atakować, bo jak i niby za co. Znów trzeba udawać przyjaciół.

 

Za: https://wiernipolsce.wordpress.com/2018/06/27/poprawka-ipn/