Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W wywiadzie dla portalu Kultura Liberalna, Paweł Kaczmarczyk, dyrektor Ośrodka Badań na Migracjami UW stwierdził, że już w tej chwili Polska przyjmuje więcej cudzoziemców niż USA.

[Posługując się logiką pewnego pana możemy stwierdzić, iż świadczy to o wyższym poziomie życia w Polsce, niż w USA – no bo czymże jest „głosowanie nogami”, jeśli nie miernikiem tego poziomu? – admin]>

Kaczmarczyk zwrócił uwagę na wysokie tempo wzrostu imigracji do Polski. „Liczba kart pobytu wydawanych między 2013 a 2017 rokiem zwiększyła się około trzykrotnie i dziś wynosi około 325 tysięcy […] Liczba zezwoleń na pracę wzrosła w ostatnich latach pięciokrotnie”. – powiedział w rozmowie z Kultura Liberalna.

 

Mówił też o procedurze uproszczonej, dotyczącej obywateli ośmiu państw poradzieckich, którzy mogą pracować w Polsce na podstawie oświadczenia pracodawcy – „O ile w roku 2013 deklaracji wypełnianych przez pracodawców i rejestrowanych w urzędach pracy było 230 tysięcy, to w roku 2016 było ich 1,3 miliona, a w ubiegłym roku – 1,8 miliona” – wyjaśnił.

Kaczmarczyk oszacował liczę cudzoziemców pracujący w Polsce „między 1,5 a 2 miliony”. Oznacza to, że „Polska stała się największym importerem cudzoziemskiej siły roboczej na świecie. Większym niż Stany Zjednoczone. Pokazują to jednoznacznie niedawno opublikowane dane OECD” – mówi.

[Gajowy strzela w ciemno: liczba cudzoziemców w Polsce wynosi około 4 milionów – admin]

Naukowiec stwierdził, że rząd PiS nie przygotował żadnej długofalowej wizji polityki migracyjnej, „doktryny migracyjnej” i związku z tym w Polsce może dojść do konfliktów społecznych – „Zachowujemy się tak, jakbyśmy byli krajem odseparowanym od reszty świata i tak, jakbyśmy nie mieli na swoim terytorium setek tysięcy pracowników z Ukrainy”.

Organizacja pracodawców Business Centre Club uważa, że imigranci z republik poradzieckich nie są wystarczający dla Polski i dlatego lobbuje na rzecz łatwiejszego sprowadzania imigrantów z krajów arabskich. [Aha, chodzi o tych slynnych inżynierów, mikrobiologów, lekarzy i architektów? – admin]

„Musimy przyjąć ustawę migracyjną, która otworzy drzwi dla imigrantów. Nie tylko dla Ukraińców, bo oni przyjeżdżają tylko na krótki czas, lecz także dla imigrantów z innych państw, nawet z krajów arabskich, bo można tam znaleźć wykwalifikowanych ludzi, którzy nie są terrorystami. Musimy bardzo szeroko spojrzeć na problem zatrudnienia w Polsce pod kątem migracji, ale nie tylko ze Wschodu, lecz także z Południa” – namawia polskich polityków Marek Goliszewski z Business Centre Club.

[Z tego wynika, że w Polsce już nie można znaleźć wykwalifikowanych ludzi, którzy nie są terrorystami – admin]

Możemy być pewni, że migracja z każdym rokiem będzie rosnąć, co zapowiadał już minister inwestycji i rozwoju, Jerzy Kwieciński. „Do 2030 r. będzie brakowało 1,5 mln osób na rynku pracy. Migracja musi więc rosnąć i będzie rosnąć” – powiedział Kwieciński.

[Oczywiście tym śmieciom nie przyjdzie do łba ściagnięcie POLAKÓW z Kazachstanu i innych miejsc – admin]

Przy okazji mafia wykorzystuje ten trend, aby dobrze zarobić. Temat ten poruszył tygodnik „Sieci” 18 czerwca. Na czym polega sprowadzanie cudzoziemców przez mafię, można przeczytać w artykule:
>https://ndie.pl/sieci-mafia-sprowadza-do-polski-tysiace-imigrantow-w-gre-wchodza-gigantyczne-pieniadze/

Z tego wielkiego tortu korzystają też inne międzynarodowe organizacje przestępcze działające w Polsce. 3 lipca na łamach naszego portalu poinformowaliśmy o zakończeniu śledztwa prowadzonego pod nadzorem prokuratury Rejonowej w Legnicy przez funkcjonariuszy Placówki SG w Legnicy. Śledztwo dotyczyło gangu legalizującego pobyt nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu, poprzez organizowanie fikcyjnych małżeństw z Polkami oraz preparowaniu dokumentacji związanej z zatrudnieniem lub pełnieniem funkcji zarządczych w fikcyjnie działających spółkach prawa handlowego i ubieganiu się na tej podstawie o karty pobytu dla cudzoziemców.

https://ndie.pl/

 

Komentarze:

anty-qurwa pisowska said 2018-07-19 (czwartek) @ 09:27:22

Im więcej ściągnietych do Polski imigrantów, tym większe poparcie żydowskich sondażowni dla reżimu piskurwów.. Za chwilę słupki poparcia wystrzelą w kosmos.

Joung said 2018-07-19 (czwartek) @ 09:32:28

Wszyscy przedstawiele wladz POLSKI od 1945 do dzis

”””””””””””””””””””””””””””””TO SZMATY ZDRADZIECKIE na GARNUSZKU u Rothildow

”””””””””””””””””””””””””””””””’CITY OF LONDON.Tyle w tym temacie

””””””””””””””””””””””””””””””””’Im WIEKSZA DEMOKRACJA ZACHODNIA W POLSCE

”””””””””””””””””””””””””””””””””TYM CORAZ MNIEJSZA POLSKA”””””””””””””’

zobacz więcej:

Za: https://marucha.wordpress.com/2018/07/19/polska-swiatowym-liderem-pod-wzgledem-sciagania-imigrantow/