Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

"(...) zgodnie z ustawą nr 1066, która – chociaż uchwalona przez obóz zdrady i zaprzaństwa i podpisana przed prezydenta Komorowskiego, obowiązuje jakby nigdy nic, mimo że Polska weszła już w trzeci rok „dobrej zmiany."
-  Stanisław Michalkiewicz


 

Dziękujemy za Dobrą, czekamy na Wielką Zmianę, czyli Prawdziwą Zmianę na Lepsze.

PiS wspiera ukraińskie rolnictwo i ukraińskich oligarchów pogrążających się w długach, a dla POLSKIEGO obywatela ma: podatek bankowy, podatek ubezpieczeniowy, podatek katastralny, od nieruchomości komercyjnych, opłatę mocową, akcyzę na e-papierosy, podatek denny, podatek deszczowy, opłatę emisyjną oraz opłatę recyklingową! W drodze są: opłata jakościowa, danina solidarnościowa oraz aby nie było za SŁODKO, podatek od cukru! MASAKRA!

 

Opublikowany przez Tylko Prawda Jest Ciekawa Niedziela, 22 lipca 2018

 

 

https://www.facebook.com/200904910469287/videos/292321687994275/

 

 Za: https://bialczynski.pl/2018/07/24/tylko-prawda-jest-ciekawa-kukiz15-o-dobrej-zmianie/#more-88295

 

Albo jeszcze:

Zaprzańcy z PiS kupują Stocznie Gdynia, aby wyrównać starty ukraińskiemu oligarsze, ale o wyrównaniu straty społeczeństwu POLSKIEMU, nie ma już mowy! Pan Marcin Dybowski pyta, dlaczego jest tylko jeden odwiert geotermii?: „Nie dzieje się nic w sprawie wydobycia naszego POLSKIEGO GAZU. Nie dzieje się nic w sprawie wydobycia naszej ROPY NAFTOWEJ, o której wiadomo, że jest! NIE WIEMY, kto decyduje, jaka AMBASADA, jaki SUWEREN, że MY nie możemy dobrać się do GAZU POLSKIEGO, ani do ROPY POLSKIEJ?”. Słuszne spostrzeżenia, tu rzeczywiście nic się nie dzieje, ale generalnie, za PiS-u dzieje się sporo: rosyjski węgiel sprowadzany jest na potęgę, wiatraki z Niemiec wjeżdżają na taborze wielkogabarytowym tysiącami, no i płynie do nas gaz z USA, który podobno jest najdroższy w historii nowożytnej (prawie tak drogi jak paliwo rakietowe)!