Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

str. 80
Idea wojen światowych stanowi podstawową wykładnię celów masonerii, zmierzającej od wieków do stworzenia “Nowego Porządku Świata", inaczej zwanego Rządem Światowym.
Niezbędna jest w tym kontekście krótka chronologia tej kreciej roboty masońskich mondialistów.
Adam Weishaupt, twórca nowożytnej, zorganizowanej masonerii (Illumina-tes) rozpoczął swą działalność już w 1770 roku, a w dniu l maja 1776 roku oficjalnie założył lożę masońską w Niemczech. Jego emisariusze niemal natychmiast udali się do Ameryki.

Żydomasoneria amerykańska stała się autorką masońskiej Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Jednodolarowy banknot do dziś jest ich wizytówką. Zawiera kilka symboli masońskich, na czele z masońską wieżą zakończoną trójkątnym “okiem" oświeconych. Sto lat później, uczniowie i spadkobiercy ideowi Weishaupta, w dniu l maja 1876 roku powołali tajną organizację pod nazwą Totenkopf und Knoches (Czaszka i Piszczele). Jej członkiem był później Adolf Hitler. Symbolem loży, a także emblematem Gestapo - policji politycznej wzorowanej na NKWD, stała się czaszka i skrzyżowane piszczele.

Pięć lat wcześniej - w 1871 roku, mason Albert Pikę, generał amerykański, w liście do Giuseppe Mazziniego1 - wybitnego masona europejskiego1. Z pochodzenia Włoch (1805-1872).
- współtwórcy idei trzech wojen światowych - tak oto widział skutki ostatniej, trzeciej wojny światowej:
Wywala ona straszliwy kataklizm społeczny (...) najbardziej krwawy zamęt (...) większość, pozbawiona złudzeń na temat chrześcijaństwa (...) przyjmie prawdziwe światło za pośrednictwem manifestacji czystej doktryny Lucyfera.


Tak więc historycznym zadaniem wojen światowych, będzie zniszczenie chrześcijaństwa, a po drodze - monarchii jako ostoi chrześcijańskiego ładu.
I dalej, czytamy w liście Pikea:
Wojna światowa powinna być rozpętana, aby umożliwić Illuminantom obalenie władzy cara w Rosji i przekształcenie tego kraju w fortecę komunizmu ateistycznego (...). Po jej zakończeniu, trzeba umocnić komunizm i użyć do zniszczenia innych rządów i osłabienia religii. Tę dyrektywę wykonano czterdzieści lat później. Karol Marks, autor Manifestu Komunistycznego (1848 r.) pisał, że Rosjanie, Czesi, Chorwaci to “słowiańska hołota".
I zapowiadał:
Znikną reakcyjne klasy i dynastie. Wtórował mu F. Engels:
Następna wojna światowa spowoduje zniknięcie z powierzchni ziemi całych narodów reakcyjnych.2
Lato 1932 rok, Monachium: narada zwołana przez Richarda Darre - ministra wyżywienia III Rzeszy. W referacie
programowym mówi się w kontekście “polityki obszarów wschodnich":
Dlatego należy ponownie pozbawić słowiańskiego chłopa ziemi, uczynić z niego nie mającego własności robotnika i w ten sposób obniżyć jego płodność3.
Warto ponownie zacytować wypowiedź pani Francois Gaudenzi Aubier - negocjatorki Unii Europejskiej dla Polski:
Żadnych marzeń! Kwestia obrotu ziemią jest jednym z generalnych warunków przystąpienia do UE.
Zadziwiająca, żelazna, historyczna konsekwencja! Stały kontekst “słowiańskiej hołoty". W 1962 roku tzw. Klub Rzymski, na swoim kolejnym spotkaniu programował demografię Globu i Europy. Polsce wyznaczono limit 15 min mieszkańców. Socjalistyczny bandytyzm od 150 lat przemawia tym samym językiem eutanazji i “banalnego" ludobójstwa za pomocą wojen i terroru.
Masońsko-marksistowsko-hitlerowsko-bolszewicko-żydowski rasizm, stawał się integralną częścią planowanego ludobójstwa, rozpisanego na trzy wojny światowe.
Lokomotywą tych planów miała stać się potęga USA. Pod koniec XIX wieku rozpoczął się marsz Stanów Zjednoczonych ku potędze światowej.

 

Więcej:

Henryk Pająk: DWA WIEKI POLSKIEJ GOLGOTY

1. William T. Still: Nowy porządek świata. Wyd. polskie: Wers, Poznań 1995 r. s. 146 oraz: William Guy
Carra: Pionki w grze (Pawnos in the gam
ę).
2. Idem. s. 167. Za: Holly BiblU. Masonie Edition, s. 10.
3. Herman Rausching: Rozmowy z Hitlerem

 

Za: http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/10/Henryk-Paj__k-dwa-wieki-Polskiej-golgoty.pdf

 

Źródła nie znaleziono