Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Czy chodzi o komunizm?

[Nowa książka Stanisława Krajskiego Fatima i masoneria. Zachęta do kupienia. MD

W żadnej z publikacji dotyczących Fatimy nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie. Wszystko wskazuje na to, że ich autorzy zakładają milcząco jako pewną oczywistość, że objawienia nastąpiły W 1917 r., ponieważ w tym roku rozpoczęła się rewolucja w Rosji.  Rok 1917 był rokiem wielu ważnych wydarzeń, przede wszystkim wydarzeń związanych z masonerią. Podajmy tylko jedno z nich. To właśnie w tym roku odbyła się bezprecedensowa i bluźniercza manifestacja masonów na Placu Św. Piotra w Rzymie, w ramach której niesiono podobizny Lucyfera, krzyczano o klęsce św. Michała Archanioła, o pokonaniu go przez szatana, a przede wszystkim rozpostarto transparent z wielkim napisem:  „Szatan będzie panował w Watykanie, a papież będzie jego niewolnikiem”.

Te wydarzenia zmieniły życie Maksymiliana Marii Kolbe, który był ich naocznym świadkiem i spowodowały, że poszedł na służbę do Niepokalanej  i utworzył dla niej Rycerstwo.  Można tu zatem zadać również pytanie: dlaczego bolszewicka rewolucja w Rosji zaczęła się właśnie w 1917 roku?  Ktoś powie: taka była logika historii, zdecydowała o tym sytuacja w Rosji i ten fakt, że komuniści w tym właśnie roku byli już gotowi do wywołania rewolucji.

Czy aby na pewno taki był powód?  Dlaczego rewolucja ta nie zaczęła się w 1916 czy w 1918?

Czy nie było tak, że specjalnie wywołano ją właśnie w 1917 roku, bo ta data była dla tych, którzy przebywali daleko od Rosji, którzy podjęli decyzję o jej wybuchu i ją sponsorowali, jakoś bardzo ważna? 


„17” to liczba szatana

  W Internecie znaleźć można wiele stron związanych z magią liczb. Jest ona elementem magii, jako takiej, którą Pismo Święte nazywa cudzołóstwem duchowym, bo jest ona płaszczyzną porozumiewania się z szatanem i poddawania się jego woli.  Ze stron tych możemy dowiedzieć się wiele o tym jaką wagę poganie, a przede wszystkim sataniści i pomocnicy szatana na ziemi (masoni) przywiązują do liczby 17.

Na jednej z nich czytamy: ,,Od czasów rzymskich za liczbę tajemniczą,  pechową i złowróżbną Włosi uznają 17. Wydaje się jednak, że tradycja ta sięga czasów wcześniejszych; już Plutarch pisał: Egipcjanie powiadają, że śmierć Ozyrysa zdarzyła się w siedemnastym dniu miesiąca, kiedy księżyc w pełni najwyraźniej zaczął ubywać. Przeto pitagorejczycy nazywają ten dzień „barierą” i żywią wstręt do tej liczby. Uważana jest za demoniczną”.

Z innej strony internetowej dowiadujemy się: „jedną z własności tej liczby jest to, że stanowi ona sumę pierwszych czterech liczb pierwszych i sama jest liczba pierwszą: (2 + 3 + 5 + 7 = 17). Stanowi ona także sumę cyfr  swojego sześcianu: 17^3 = 4913 oraz 4+9+1+3=17. W symbolice Sklawinów (dawna nazwa używana na określenie Słowian pierwszych wieków po narodzeniu Chrystusa żyjących na wschód i południe od terenów dzisiejszej Polski - dop. S. K.) i Skandów miała poczesne miejsce. W runicznych kalendarzach podkreślana podwójnie. We Włoszech uważana za pechową na zasadzie: 17 = XVII = vixi = żyłem = już nie żyję. W gematrii (gematria:  system numerologii opierający się na języku i alfabecie hebrajskim - dop.  S. K.) uważana za liczbę wielkiej loży mroku, liczbę demoniczną.

Liczba  17 w numerologii ma fatalna opinię. Gdy zsumujemy cyfry, otrzymamy 8 - liczbę, która w astrologii jest reprezentowana przez Saturna. Saturn to planeta cierpienia, nakładająca silne ograniczenia na wszystkie aspekty życia”.

Jeszcze inna głosi: ,,Wibracja Nous (665) zwana matką/ojcem diabła jest  podwójnie demoniczną liczbą, gdyż w sumie daje kolejną niską wibrację  sataniczną (17)”.  Kolejna informuje: ,,17 to według numerologów najbardziej demoniczna liczba”. 

Nic zatem dziwnego, że pomocnicy szatana na ziemi starali się aby ich  największe akcje i dzieła miały miejsce w latach, które kończą się siedemnastką.

 

Manifestacje zła związane z ,,17” 

Nie we wszystkich wiekach „pomocnicy szatana” byli na tyle silni, by w takim roku dać o sobie znać. Gdy byli już wystarczająco silni i wpływowi nie zawsze potrafili lub mogli tak zrealizować swoje plany by wypadło to w roku szatana.  Na ten rok, jak wiele na to wskazuje, masoni, a wcześniej różokrzyżowcy i kabaliści (ci pomocnicy szatana, z których masoni się wywodzili)  planowali wiele ważnych wydarzeń.

I tak w 1517 pojawił się protestantyzm, który miał obalić Kościół katolicki i wprowadzić w chrześcijaństwo jako pierwszorzędny kult człowieka (to  np. każdy wierzący decyduje o tym, co mówi Pismo Święte, co jest dogmatem  wiary a co nie, i on sam aktem swojej wiary dokonuje przeistoczenia).

I tak w 1617 ujawnili się różokrzyżowcy i w tym roku ukazały się pod-  stawowe ich „święte” księgi. Różokrzyżowcy nie tylko wydali z siebie masonerię, ale wcześniej podejmowali liczne działania zmierzające do destrukcji Kościoła, upowszechniania kabały, magii, okultyzmu, niszczenia kultury i cywilizacji chrześcijańskiej. Założyli, między innymi specjalna, międzynarodową lożę o nazwie „Okrągły Stół”, o czym pisałem w kilku swoich książkach, której celem było doprowadzenie do tego, by wymazać z mapy Europy katolicka Polskę, która przeszkodziła im w realizacji planu islamizacji Europy (Odsiecz Wiednia).

I tak w 1717 r. powstała masoneria wyłaniając się nagle z lóz różokrzyżowców i manifestując, przynajmniej europejskim elitom, że teraz ona stanowi przewodnią europejską siłę.

W 1917 r. demonstracją siły masonerii i znakiem, ze to ona otworzyła nowy rozdział w historii ludzkości, i ze zbliża się do swojego zwycięstwa,  była rewolucja w Rosji, ale również, wcześniej, wielkie i nagłaśniane spotkanie liderów masonerii światowej w dniach 14-15 czerwca w Locarno,  którego celem było „określenie warunków pokoju oraz opracowanie karty  przyszłej Ligii Narodów”.

Masoneria w tymże roku, w dniu 28 czerwca w dwusetną rocznicę oficjalnego założenia masonerii, zwołała kongres wszystkich lóż, wszystkich obediencji (odmian masonerii), który był demonstracja jej znaczenia i wpływów, i okazją do ujawniania jej podstawowego celu politycznego – powołania „ponadnarodowej władzy”, która zapewni „pokój i szczęśliwość”.

 

=======================

 

Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu

02-764 Warszawa  ul. Egejska 5/24

Tel., 22 651-88-17; 601-519-847 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 www.kukonfederacjibarskiej.wordpress.com

 

Za: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19799&Itemid=80Dr Stanisław Krajski - Masoneria a Fatima - 100-lecie objawień