Drukuj
Kategoria: Warto przeczytać
Odsłony: 837
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Przypominamy
Czy budynek Sądu Najwyższego w Jerozolimie został zaprojektowany zgodnie z masońskimi wytycznymi?
To pytanie zadaje Gilit Chomsky, izraelska pisarka i dziennikarka konserwatywnego dziennika MAARIV, bowiem trudno temu zaprzeczyć zaznajamiając się z faktami. Przy wejściu do budynku, na tablicy, na której widnieją podziękowania pod adresem ofiarodawców, dzięki którym możliwe było wzniesienie budowli widnieje znany symbol masoński nazywany czasem wszechobecnym Okiem Opatrzności, a czasem wszechwidzącym Okiem Lucyfera;
ten sam symbol, który widnieje na tylnej stronie amerykańskiego, jednodolarowego banknotu oraz na tylnej stronie Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych. W 1962 roku Dawid Ben Gurion, pierwszy premier Izraela udzielił wywiadu dla magazynu Look. Ben Gurion przewidywał wybudowanie w przyszłości, w Jerozolimie kompleksu, w którym znajdować się będzie Najwyższy Trybunał Świata.

Tu sędziowie rozstrzygać będą powstające konflikty pomiędzy zrzeszonymi w Ogólnoświatową Federację narodami. Kim będą ci ludzie i jakim prawem ich wyroki mają być uznawane przez całą ludzkość tej Ziemi za jedynie słuszne, tego pan premier Dawid Grün alias Ben Gurion nie wyjaśnił. Ta budowla ma być rzekomo zmaterializowaniem proroctwa Izajasza. Pomyślcie tylko: Syjonista Ben Gurion mówi o realizowaniu proroctw proroka starożytnego Izraela!

Czytaj więcej:

http://romannacht.blogspot.com/2013/09/sadu-najwyzszego-w-jerozolimie-czy.html

Dziś budynku roi się od masońskich symboli, a zwiedzanie go odbywa się zgodnie z masońskimi zasadami. Dziennikarka podkreśla, że masoni działają w Izraelu legalnie i każdy zainteresowany może do nich dołączyć. Śledztwo przeprowadzone przez Yuvala Kaspi i Lilah-Shira Gavish wykazało, że masoni zbudowali większą część Tel Aviwu (zwanego Białym Miastem*). Dziś budowle te znajdują się na światowej liście dziedzictwa UNESCO.  Budowniczowie byli członkami masonerii i innych tajnych grup, jak np. Bnei Moshe, Bnei Brit i Bnei Cyjon, które dodały do swojej ideologii akcenty żydowskie. Pisał na ten temat już znany publicysta i reporter Jerry Golden oraz wspaniały dziennikarz śledczy Barry Chamish.