Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich tych dla których ważne były, są i pozostaną polskie ofiary nazistowskich represji. Nie pozwólmy lekceważyć i zakłamywać pamięci tych wszystkich, którzy poświęcili życie w walce o Wolną Polskę z brunatnym totalitaryzmem. Ofiary KL Warschau nie doczekały się do dziś pomnika! Temat KL Warschau jest także rugowany z pamięci Narodu, przeinacza się fakt, że był on głównie dowodem Holokaustu Polaków jak też zaniżana jest liczba ofiar.

Manifestacja środowisk narodowo-patriotycznych ws. upamiętnienia ofiar KL Warschau odbędzie się 10 listopada 2009 r. o godz. 14.00 pod Ratuszem - Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy na Placu Bankowym 3.
Apelujemy o przybycie i zabranie flag narodowych aby przypomnieć Pani Prezydent Warszawy Hannie Gronkiewicz Waltz oraz Radzie Miasta o sprawach priorytetowych.

10 listopada - stanowisko Dzielnicy Małopolskiej
W dzisiejszych czasach ''politycznej poprawności'' i fałszowania historii o zbrodniach nazistowskich, w imię dobrych stosunków z Niemcami - jest  niedopuszczalne przemilczanie ludobójstwa. Każda zbrodnia na Narodzie polskim musi być wyjaśniona i upamiętniona.
Obóz Wielkiej Polski dzielnica Małopolska przyłącza się do apelu . Nie pozwólmy lekceważyć i zakłamywać pamięci tych wszystkich, którzy poświęcili życie w walce o Wolną Polskę z brunatnym totalitaryzmem. Walka o upamiętnienie ofiar jest obowiązkiem każdego Polaka, patrioty, narodowca.
                                     Pełnomocnik OWP na Małopolskę
                                           Janusz Mucha

Za: Obóz Wielkiej Polski