Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Koleżanki i Koledzy

Piszę do Was jako pełnomocnik Komitetu inicjatywy ustawodawczej POLSKI LOTOS i jako kolega z Gdańskiego Klubu Gazety Polskiej. Jak wiecie zainicjowaliśmy w Gdańskim Klubie akcję obrony Rafinerii Lotos. Przygotowaliśmy projekt ustawy i zbieramy 100 000 podpisów aby trafiła ona do Sejmu. Szczegółów nie będę opisywał bo wielokrotnie pisałem o tym w mailach jak również temat był poruszany na łamach Gazety Polskiej. Kto przeoczył zapraszam na naszą stronę www.polskilotos.pl . Nie ukrywam że gdy planowaliśmy tą akcję liczyliśmy na klubowiczów. Założyliśmy sobie, że skoro jest ponad 200 klubów to wystarczy, że każdy zbierze po 500 podpisów i mamy potrzebne 100 000. Niestety mimo ponad dwóch miesięcy trwania akcji brakuje mam ciągle około 40 000 podpisów. Nie pomogły artykuły w Gazecie Polskiej, Naszym Dzienniku, a nawet obszerne programy wyemitowane na antenie TV TRWAM i Radia Maryja.

W akcji pomagają nam struktury PIS, Solidarności, no i nasze kluby .... a jednak ciągle brakuje. Obawiamy się iż niepowodzenie akcji da rządzącej PO mandat do sprzedaży Lotosu. Premier Tusk powie krótko ... społeczeństwo się nie podpisało, znaczy że chce sprzedaży !!! Ot i tyle Lotos będzie ruski !!!

 

PROSZĘ WAS !!!

POMÓŻCIE !!!

NIE POZWÓLMY NA TO !!!

 

Zostały nam 2 tygodnie zróbcie proszę co w waszej mocy żeby zebrać jeszcze trochę podpisów. Z doświadczenia mogę powiedzieć iż świetnie zbiera się pod kościołami. Pod stadionami (ostatnio w Gdańsku przed meczem żużlowym zebraliśmy około 700 podpisów w 7 osób w ciągu 1 godziny). W weekendy stawialiśmy stolik w centrum miasta co dawało nam około 500 podpisów za dzień. Dobrym sposobem jest też zbieranie pod targowiskami. To nasze gdańskie doświadczenia, do których namawiamy, bo niestety nie wystarczy zebranie podpisów od znajomych i sąsiadów, to niestety za mało. Potrzeba po kilkaset podpisów od każdego klubu !!!

 

Moi drodzy stańmy na wysokości zadania i pokażmy siłę naszych Klubów GP.

Pokażmy swój patriotyzm.

Jeżeli damy radę Lotos pozostanie Polski

jeżeli nie ........ruski Smutek

oby NIE !!!

 

pozdrawiam

 

Krzysztof Steckiewicz

pełnomocnik

www.polskilotos.pl

601 999 190

 

Nadesłał: Jacek

 

Źródła nie znaleziono