Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dnia 6 czerwca w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy przy ul. Marszałkowskiej 82 o godz. 10.30 odbędzie się rozprawa sądowa oskarżonego Jacka Międlara. Pikieta wspierająca J. Międlara rozpocznie się o godz. 9.00 pod siedzibą sądu. Zapraszamy do uczestnictwa.

Za: http://owp.org.pl/index.php/714-rozprawa-sadowa-jacka-miedlara
Film Jarka Bogusławskiego


Już we wtorek! Rozprawa sądowa: Jacek Międlar vs. Joanna Scheuring-Wielgus

6 czerwca, godz. 10.30, Sąd Rejonowy Warszawa-Śródmieście

W najbliższy wtorek (6 czerwca o godz. 10.30) odbędzie się rozprawa sądowa Jacka Międlara oskarżanego przez posłankę Nowoczesnej Joannę Scheuring-Wielgus o to, że groził jej zdrowiu i życiu.Chodzi o wpis, który Jacek Międlar opublikował na Twitterze w sierpniu ubiegłego roku. Skomentował w nim antypolską działalność posłanki Nowoczesnej słowami: „Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?”.

PRZECZYTAJ: Chciał zniszczyć Macierewicza i Kamińskiego! Teraz oskarża mnie w procesie z Scheuring-Wielgus. Kim jest prokurator?

Oczywistym jest, że tekst ten groźby nie zawiera. Oczywistym jest również, że trzeba być bezczelnym relatywistą uzbrojonym po zęby w dekonstrukcję, by groźbę takową w nim znaleźć. I choć to niedorzeczne, to jednak prokuratura oskarżyła Jacka Międlara o popełnienie przestępstwa z art. 255 § 1 kk i art. 255 § 2 kk w zb. z art. 190 § 1 kk w zw. z art. 11 § 2 kk. Czy tak ma funkcjonować aparat sprawiedliwości!? Czy mamy się na to godzić!? Rabusie środków z OFF-e, frankowi naciągacze i przewalacze najróżniejszej maści jak i nieruchomości chodzą sobie bezkarnie po ulicy, ba!, wożą tyłki na Seszele i inne egzotyczne wyspy a Ci, którzy szczególnie umiłowali prawdę i dobro są prześladowani i zastraszani wyrokami więzienia. NIE MOŻE BYĆ NA TO ZGODY!

PRZECZYTAJ: Mowa oskarżycielska prokuratora Dariusza Korneluka w sprawie nawoływania do zbrodni przez Jacka Międlara

Wszystkich, którym prawda nie jest obojętna, którzy maja dość lewackiego terroru, zapraszamy na pikietę, która rozpocznie się o godz. 9:30 pod Sądem Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie, ul. Marszałkowska 82 (główne wejście). Rozprawa odbędzie o godz. 10:30 w sali 244. W pikiecie wezmą udział: prof. Jerzy Rober Nowak, Marian Kowalski, Zygmunt Miernik i inni.

 

Źródło: Facebook

Za: http://wprawo.pl/2017/06/03/juz-we-wtorek-rozprawa-sadowa-jacek-miedlar-vs-joanna-scheuring-wielgus/