Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

11 listopada: godz. 10-ta Msza św. u św. Aleksandra –ok 11-tej idziemy pod Sejm i otoczywszy go szczelnie - modlimy się na Różańcu. Za polski parlament, o Polskę. Czy to mury Jerycha?

Ruszamy w Marszu Niepodległości z ronda Dmowskiego o godz. 15-tej.

[Przewidziana w programie Msza św. wszechczasów, która miała mieć miejsce u św. Barbary o 13-tej, napotkała na opór ze strony „nieznanych sprawców”. ]

Na końcu Marszu, na błoniach przy Stadionie, przewidziana dziesiątka Różańca prowadzona przez ks. St. Małkowskiego.Trwa blokowanie przez warszawski ratusz, opłaconej już przez Fundację Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, reklamy w warszawskich tramwajach wydarzenia "Otaczamy Różańcem Świętym Sejm RP" - zgromadzenia publicznego, legalnego, chronionego prawem i jako takie zgłoszonego władzom Warszawy! Najpierw domagano się dokonania zmian w grafice wydarzenia, ostatecznie reklamę zablokowano i czekamy na... decyzję "ratusza".

Bezprawie, zastraszanie firm, nawet reklamowych – listopad 2017 - ale rządzi to-to w Warszawie. To satanistyczne szykany BUFETOWEJ?

 

Z wielu stron dowiedzieli się o tym szefowie TVP. „Rozważają”. Na razie - blokada w Wiadomościach, nawet o takich szykanach.

 

O tym Różańcu proszę więc zawiadamiać znajomych w Warszawie i jadących na Marsz z innych miast.

\Może szeptanka przemoże?


Za: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21392&Itemid=100