Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 [Marionetki MASONÓW  - MD]

Przegrany kandydat „centroprawicy” François Fillon miał program walki z islamizmem i z imigracją zbliżony do propozycji kandydatki Frontu Narodowego Marine Le Pen.

Trudno w tej sytuacji zrozumieć jego deklarację wygłoszoną kwadrans po ogłoszeniu wstępnych wyników w niedzielę wieczorem, jakoby Marine Le Pen miałaby być jakąś ekstremistką i dlatego zachęca do głosowania na Emmanuela Macrona.

Czyżby jej ekstremizm miał polegać na chęci organizowania referendum na temat frexitu?

Wybierając natychmiast i bezwarunkowo liberalnego lewicowca i progresistę Macrona, zwolennika społeczeństwa multi-kulti, przeciwnika istnienia niezależnych państw narodowych w Europie i promotora kolejnych przywilejów – m.in. kosztem dzieci – dla społeczności LGBT, François Fillon, podający się w tej kampanii za katolika, patriotę i konserwatystę, pokazał, że to była tylko poza na użytek wyborów.


Jeśli, jak zapowiadają sondaże, sztuczny twór Hollande’a, finansjery i mediów wygra w drugiej turze, to będzie tak także dzięki temu, że Francja ma – jak to często mówią sami Francuzi – najgłupszą prawicę na świecie.

Autor: Olivier Bault
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

[Do powstania prawdziwej PRAWICY, konserwatywnej, katolickiej, monarchistycznej – loże dławiące Francję od przeszło dwóch wieków – nie dopuszczają. - MD]

http://niezalezna.pl/97789-najglupsza-prawica-na-swiecie

Za: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20096&Itemid=47

Źródła nie znaleziono