Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kto zna prawdziwą historię powstawania getta, tego nie dziwi w poczatkowym fragmencie tego filmu wyraźne podkreślenie faktu że żydowskie służby porządkowe skutecznie zaprowadzają "porządek" na ulicach. (Przyp.red WSP)
AKH - W archiwum Agencji Karl Höffkes jest wiele materiałów z warszawskiego getta. Jeden z nich pojawił się na profilach facebookowych poświęconych historii stolicy. (podaje GMINA WYZNANIOWA ŻYDOWSKA W-WA)

http://www.archiv-akh.de/video_files_mp4/M1053_WEB.mp4

35 minut, chyba trochę powtórek.

M1053 - AKH
 Film, który może lada moment zniknąć. Dla walczących: Radzę skopiować - przyda się jako dowód w przyszłych procesach.Ludziom o większej wrażliwości - zdecydowanie odradzam oglądanie .

Wystarczy przeczytać poniższe.W maju 1942 roku. Policja żydowska wygania ludzi. Zrzucanie trupów do głębokich dołów na terenie dawnego stadionu Skry przy ul. Okopowej 43. Potem zakopywanie zrzucanych po pochylniach chudziutkich zwłok, dużo dzieci, pod czujnym okiem Władz żydowskich, rabinów. Wszyscy z opaskami z gwiazdą Dawida.

================

Cytuję za Gazetą Wyborczą:

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,19462596,hitlerowcy-nakrecili-szokujacy-film-w-warszawskim-getcie.html

 

Wstrząsający materiał filmowy z getta nakręcony w maju 1942 roku. Kamera pokazuje wychudzone zwłoki na ulicach, niemal szkielety. Zmarli są zbierani do wózków, stosy trupów są składowane w drewnianej szopie na cmentarzu. Kolejne ujęcia pokazują zrzucanie trupów do głębokich dołów na terenie dawnego stadionu Skry przy ul. Okopowej 43. To już sceny z głębi piekła.


Za: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22182&Itemid=100

 

Zobacz jeszcze:

Dr Kurek: W czasie gdy Niemcy zabijali Polaków, Żydzi starali się u nich o autonomię. To zbrodnia przeciwko narodowi polskiemu.

 

Mniejszości przeciw Polsce. Rebelia 1939. - Piotr Zychowicz ... (Pamięć Walka i Męczeństwo) Piotr Zychowicz, HISTORIA, nr. 9(31) wrzesień 2015 Inwazja sowiecka uruchomiła masowy bunt na ziemiach wschodnich. Żydzi, Białorusini, Ukraińcy i polscy komuniści witali bolszewików kwiatami. Upadek ...Utworzone: 17 wrzesień 2015