Drukuj
Kategoria: Warto przeczytać
Odsłony: 584
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Czy naprawdę zamierzamy się dziwić, jak to czynią niektóre witryny amerykańskie, że USA powodują niepotrzebną masakrę na Ukrainie, która prawdopodobnie przekracza 300 ofiar śmiertelnych i rannych dziennie? – Seryjni mordercy zawsze działają z całkowitym lekceważeniem ludzkiego życia: na przykład masakra szczepionkowa okazuje się o wiele większa, niż przewidywały nawet najczarniejsze prognozy. Władze medyczne, takie jak europejska EMA, FDA i CDC w USA czy MHRA w Wielkiej Brytanii, nie są w stanie zaprzeczyć, że szczepionki mRNA powodują więcej działań niepożądanych i zgonów niż jakikolwiek inny lek, jaki kiedykolwiek użyto na świecie – i to pomimo faktu, że zgłaszany jest tylko niewielki ułamek wszystkich działań niepożądanych, a jeszcze mniejszy ułamek zgonów spowodowanych szczepieniami.

    ...zgłaszany jest tylko niewielki ułamek wszystkich działań niepożądanych... Rzeczywistość jest jednak trudna do ukrycia i można ją wywnioskować także z innych liczb, na przykład z nadumieralności, przynajmniej w tych krajach, gdzie praktyka masowej manipulacji danymi na użytek rządów nie jest jeszcze zakorzeniona jak ma to miejsce we Włoszech. Niemcy są krajem, w którym istnieje największa liczba ocen dokonywanych przez różne instytucje: na przykład ocena danych z firm ubezpieczeniowych, które udokumentowały co najmniej 31 000 zgonów spowodowanych szczepieniami, a jeszcze bardziej precyzyjne są oceny nadumieralności w roku 2021 oparte na raportach Federalnego Instytutu Statystyki Destatis, z których, według różnych analiz, można wywnioskować liczbę 45 000 zgonów lub rozpiętość między 39 000 a 51 000 zgonów.

    ...po pierwszej dawce współczynnik śmiertelności wynosi ok. 1 zgon na 4000 dawek ... po drugiej - 1 na 1300 zaszczepionych umrze ... po czwartej: 1 na 1000...

 

Według OurWorldInData – do 31 grudnia 2021 roku w Niemczech wstrzyknięto 152 miliony dawek różnych surowic mRNA: uśredniając wyniki badań i zakładając 40 000 zgonów związanych ze szczepionką, co prawdopodobnie jest wartością zaniżoną, współczynnik śmiertelności wynosi 0,026% na dawkę szczepionki, czyli około 1 zgon na 4000 dawek. Po podaniu trzeciej dawki można się spodziewać, że 1 na 1300 zaszczepionych osób umrze. Po podaniu czwartej dawki prawdopodobieństwo wzrasta do 1 na 1000 – przy czym nie uwzględniono skumulowanego efektu tychże surowic genowych, tak że śmiertelność może wzrastać wraz ze wzrostem ilości podawanych dawek. W każdym razie są to bardzo wysokie liczby, zupełnie nie do przyjęcia w przypadku szczepionki i z pewnością wyższe niż te z powodu tzw. Covida – bez sięgania do oficjalnych danych, które są majstersztykiem kłamstwa, zważywszy, że zdiagnozowanie «Covida» w Niemczech jest warte około 20 000 euro premii dla lekarzy i szpitali.

...Są to liczby niepodważalne, które próbuje się ukryć...

 

Praktycznie taka sama częstotliwość występuje przy analizowaniu danych brytyjskich i duńskich opublikowanych w “Daily Skeptic”: szczepionka spowodowała około 250 zgonów niecowidowych na milion dawek, a więc jeden zgon na 4000 dawek – co jest liczbą bardzo zbliżoną do tej w Niemczech. Co ważne, liczba ta jest mniej więcej taka sama w Danii (gdzie pandemia przebiegała zupełnie inaczej niż w Niemczech i Wielkiej Brytanii), co widać na wykresie obok, który przedstawia zgony na milion mieszkańców w porównaniu z dawkami szczepionek (w tysiącach) od początku kampanii szczepień. Krzywe są dość równoległe, a odchylenia są niewielkie. Są to liczby niepodważalne, które próbuje się ukryć, ale nie jest rzeczą wiarygodną, że doszło do wzrostu śmiertelności z powodu stresu – przyczyny, przy pomocy której wielu nieuczciwych i skorumpowanych lekarzy usprawiedliwia działania niepożądane szczepionek, gdy po prostu nie mogą ich nie zauważyć.

 

 

Pozostaje pytanie: jak długo jeszcze ludzie będą godzić się na poddawanie ich owej ruletce rosyjskiej – która, nawiasem mówiąc, okazała się całkowicie bezużyteczna – zanim się zbuntują? – Czy też nie jest raczej tak, że rządzące oligarchie mają rację, uważając, że lud jest zwyczajnym stadem baranów niezdolnym do buntu nawet wtedy, gdy jest dziesiątkowany?

[Źródło:] https://ilsimplicissimus2.com/2022/06/02/un-morto-da-vaccino-ogni-4-mila-dosi

Za: Uczta Baltazara - (2 giugno 2022) | https://babylonianempire.wordpress.com/2022/06/02/jeden-zgon-poszczepienny-na-kazde-4000-dawek-wskazniki-oznaczajace-masakre/