Drukuj
Kategoria: Wiadomości
Odsłony: 1488
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

KONSTATACJA nad "elitami" rządzącymi:

Uwzględniając fakt, iż "elity" obecnie sprawujące władzę na świecie, których różne ekspozytury znajdują się również w naszej, ukochanej Ojczyźnie, mogą sprawować tę władzę jedynie wówczas, jeżeli będzie istniał jasno określony wróg o charakterze powszechnym, o którego istnieniu przekonają masy ludzkości za pomocą posiadanych mediów, stwierdzamy co następuje:

Jakoś należy zauważyć, że nikt z "elity" na wroga nie typuje obecnego światowego systemu bankowo-finansowego, opartego na pieniądzu dłużnym, którego pochodnymi skutkami są m.in.:

Drodzy czytelnicy i sympatycy,
należy skonstatować, że PiS, podobnie jak PO, nie była w stanie poradzić sobie z lobby bankowym (głosowanie 1) czy obecnie telekomunikacyjnym (głosowanie 2), zobacz też artykuł (dwupartyjny model dominacji nad społeczeństwami). Można przypomnieć również głosowania ws. CETA i inne wcześniejsze.

Nawołujemy tych, którzy mogą do wysyłania listu dr Jacka Nowaka (LINK) do wszystkich parlamentarzystów i senatorów (może są tam jeszcze ludzie oddani na służbę społeczeństwu), oraz do tworzenia jednej listy prawych Polaków przez wyborami z kandydatami, którzy będą starać się odmienić na lepsze oblicze Tej Ziemi.

Pozdrawiamy wakacyjnie i przedwyborczo,
Z Panem Bogiem,
Redakcja Polityki Polskiej

PS. Ogłoszenia o Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę (LIPIEC) albo na krucjatarozancowazaojczyzne.pl