Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Polexit - Czy kolejny ( tu wpisz) plan dla Polski?

 „Polska ma mniej więcej tyle do powiedzenia na temat opuszczenia Unii Europejskiej,
ile urzeczowiona kobieta w islamie, ma prawa do majątku, czy jakiejkolwiek własności”.
- zjw

+++

Polska opuści Unię Europejską do 2020 roku.

Ryszard Schnepf, który pełnił funkcję ambasadora RP w Waszyngtonie, przeanalizował sytuację Polski i po konsultacji z ekspertami z areny międzynarodowej dyplomacji przekazał, że wszystko wskazuje na to, iż do 2020 roku Polski nie będzie już w Unii Europejskiej.

 To się nie może dobrze zakończyć. Gdzieś tam w planie mogę określić ten rok, to będzie 2020, Polska będzie poza Unią Europejską – zdradził Ryszard Schnepf.” (czytaj o…
http://yelita.pl/artykuly/art/schnepf-ryszard)

źródło: pikio.pl

Za: http://detektywprawdy.pl/2017/03/16/polska-opusci-unie-europejska-do-2020-roku/

„Wiem, że taka informacja na dzień dzisiejszy jest szokująca i poza ramami niby zdrowego rozsądku, ale przypominam, że w roku 1988 nikt nie przypuszczał, że Polska opuści ZSRR i że rosyjskie wojska zlikwidują swoje bazy u nas.”


+++

Kaczyński: nie chcemy wyjść z Unii, z panią Le Pen mamy tyle wspólnego, co z panem Putinem

 

Jarosław Kaczyński komentował ofertę złożoną przez kandydatkę skrajnej prawicy w wyborach prezydenckich we Francji Marine Le Pen. Jak napisał dziennik "Rzeczpospolita", francuska polityk podczas spotkania z dziennikarzami zapowiedziała, że jeśli wygra wybory, podejmie współpracę z Kaczyńskim w celu demontażu UE. Propozycja ma też dotyczyć Węgier. - Jeżeli takie oświadczenie rzeczywiście padło, to pani Le Pen (...) jest po prostu w błędzie, być może na podstawie stereotypów, które są dzisiaj rozpowszechniane na Zachodzie, ocenia naszą partię - zaznaczył Kaczyński.

 "Spór o Donalda Tuska miał oczywiście aspekt personalny"

- Wszelkiego rodzaju sugestie, że my chcemy sami czy z panią (Marine - red.) Le Pen, z którą mamy tyle wspólnego mniej więcej, co z panem Putinem, wyprowadzać Polskę z Unii, są po prostu oszustwem, manipulacją i niczym więcej. Są nadużyciem i chciałem to bardzo jasno powiedzieć. Każdy, kto się posługuje tego rodzaju stwierdzeniami, po prostu kłamie, manipuluje, wprowadza w błąd opinię publiczną - podkreślił. Skomentował też wybór Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej. - Spór o Donalda Tuska miał oczywiście, i tego nie ukrywamy, aspekt personalny, dotyczący postępowania Donalda Tuska od momentu, w którym do władzy doszło PiS. To było postępowanie, które całkowicie pomijało reguły, które obowiązują w Unii Europejskiej, a przynajmniej powinny obowiązywać. W związku z tym nie było żadnych możliwości, żebyśmy zaakceptowali tego rodzaju postawę - powiedział prezes PiS. Kaczyński dodał, że w tle sprawy był spór o Europę dwóch prędkości. - Polska, stawiając twardy opór - chcę bardzo serdecznie podziękować pani premier Szydło za jej determinację i odwagę - można powiedzieć: stanęła na czele tych, którzy Europy dwóch prędkości nie chcą. Polska stała się państwem, które jest w stanie, ma odwagę przeciwstawić się tej fatalnej, rozbijającej UE i skierowanej przeciwko państwom tej części Europy koncepcji - podkreślił lider PiS

 

Więcej: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kaczynski-o-wyjsciu-polski-z-ue-tusku-i-le-pen,723082.html


 +++

To już jakiś obłęd. Kukiz chce referendum w sprawie wyjścia Polski z Unii Europejskiej!

 

Paweł Kukiz słynie ostatnio z mocnych postulatów. Chce przeprowadzenia referendum w sprawie przyjmowania imigrantów przez Polskę oraz likwidacji gabinetów politycznych. Teraz rozważa zbieranie podpisów w celu przeprowadzenia głosowania, w którym obywatele będą mogli zadecydować, czy Polska dalej ma pozostać w Unii Europejskiej.


Pomysłodawca podaje za przykład Wielką Brytanię, która od dłuższego czasu rozważa opuszczenie wspólnoty. W rozmowie z "Wirtualną Polską" polityk stwierdza, że obywatele Zjednoczonego Królestwa od dawna "posiadają argumenty w postaci rozpisania referendum na temat ich wyjścia z UE".


– Chcemy, żeby Polska była traktowana przynajmniej na równi z innymi krajami. Chcemy też mieć pewne przywileje – mówi Paweł Kulesza z ruchu Kukiza. Politycy innych ugrupowań podchodzą do pomysłu sceptycznie. – Pan Kukiz nie ma zielonego pojęcia, jak to funkcjonuje w ramach Unii Europejskiej - uważa Jakub Stefaniak z PSL. PiS również nie przychyla się do tej propozycji. – Rząd Beaty Szydło nie ma zamiaru ani wychodzenia z Unii Europejskiej, ani jakiegokolwiek obrażania się na Unię Europejską – mówi Wojciech Skurkiewicz z partii Jarosława Kaczyńskiego.

Na 22 urodziny CANAL+ w Polsce wielki rabat do końca roku na pakiety telewizji, Internet i telefon! Odkryj promocję!

Chcę dowiedzieć się więcej.

Nie, dziękuję.

 


To nie pierwszy raz, gdy były muzyk postuluje o oddanie głosu obywatelom. Jak pisaliśmy w naTemat, Paweł Kukiz i jego współpracownicy z Kukiz'15 czynią wszystko, aby odbyło się referendum dotyczące przyjmowania przez Polskę uchodźców z Bliskiego Wschodu. Ruch nigdy nie krył swojego podejścia do kwestii przyjmowania imigrantów. – PiS prowadzi szkodliwą dla Polski – podobnie jak PO – politykę proimigracyjną - mówił niedawno Paweł Kukiz.

źródło: Wp.pl


Za: http://natemat.pl/170607,to-juz-jakis-obled-kukiz-chce-referendum-w-sprawie-wyjscia-polski-z-ue


+++

Petycja do Prezydenta RP Andrzeja Dudy w sprawie ogłoszenia referendum wyjścia Polski z UE

Powody wyjścia z Unii Europejskiej:

UE nie rozwiązała żadnego z podstawowych problemów w Polsce, a wręcz przeciwnie - powoduje upadek i powolną śmierć naszego państwa.

 • Zadłużanie naszego kraju co doprowadziło do wyprzedaży majątku narodowego, przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i o mały włos doprowadziło do sprzedaży lasów.
 • Polskie rolnictwo i rybołówstwo zostało zniszczone poprzez nałożone limity, zakazy oraz nakazy. Zniszczone zostały także cukrownie.
 • Potężne połacie polskiej ziemi i jezior liczone w tysięcach hektarów zostały wykupione przez obcy kapitał
 • Prawie milion ludzi zostało naciągniętych na kredyty we frankach szwajcarskich
 • Podatki są coraz wyższe i skutecznie tłamszą polską przedsiębiorczość nie dając szans ucieczki z wyścigu szczurów. Ludzie zarabiają tylko po to żeby spłacać długi, odbierane są im ich ziemie i domy na na spłatę lichwiarskich długów.
 • UE nieustannie wydaje wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki, a następnie wprowadza trujące nas GMO a następnie każe szczepić nasze dzieci żeby chorowały na autyzm.
 • UE wprowadza do naszego kraju setki hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa, nam za to każą odprowadzać miliardy składki członkowskiej.
 • Po wstąpieniu do UE Wojsko Polskie zostało zdziesiątkowane i wysłane na wojny kolonialne w Iraku i Afganistanie.
 • Dzięki UE rozwijana jest gigantyczna biurokracja gwarantująca istnienie korupcji,
 • Ceny i podatki rosną a zarobki maleją w stosunku do inflacji,
 • Nie tworzone są zyski, a przeciwnie - marnotrawione są ciężko zarobione pieniądze,
 • UE jest antychrześcijańska, promuje dewiacje i zabijanie nienarodzonych dzieci oraz eutanazję,UE jest antydemokratyczna, europosłowie nie mają rzeczywistej władzy a prawdziwi rządzący nie są wybierani w drodze wyborów,
 • limity produkcji rolnej są poniżej samowystarczalności,
 • UE każe nam milionami przyjmować obcych nam kulturowo i niebezpiecznych wyznawców Islamu, w tym morderców i terrorystów

  Przeznaczono nam rolę niewolników a nie partnerów, zabiera nam się naszą wolność i suwerenność.
 • Nie zgadzamy się na to żeby niemieccy politycy typu Schulz, Juncker czy Marnix Norder ubliżali Polsce i Polakom oraz ingerowali w sprawy w sprawy wewnętrzne Polski tworami typu komisja wenecka!
 • Nie zgadzamy sie na to żeby przedstawicielka naszego narodu Premier była poniewierana przez komisje europejskie!
  Jesteśmy suwerennym i samodzielnym narodem za którego wolność i niepodległość walczyło 35 pokoleń naszych przodków!
 • Żądamy także żeby polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza która totalnie skarży nasz kraj na forum międzynarodowym w trybie pilnym i natychmiastowym została wydalona z naszego kraju a mienie ich zostało skonfiskowane na skarb państwa.
 • Chcemy też żeby Trybunał Konstytucyjny został rozwiązany w trybie pilnym gdyż jest to twór niepotrzebny, wprowadzający jedynie zamęt i blokujący realne dobre zmiany dla Polski.
 • Żądamy znacjonalizowania Narodowy Bank Polski i tego żeby rząd pożyczał pieniądze w tym właśnie banku polskim a nie w bankach lichwiarskich.
 • Żądamy powołania polskiego banku rozwojowego z polskim kapitałem udzielającego polskim przedsiębiorcom oraz rolnikom kredytów na 0%
 • Polskie kopalnie w polskich rękach! Polski węgiel w polskich elektrowniach!
 • Żądamy zaciśnienia współpracy i wymiany handlowej z państwami słowiańskimi.


Żądamy ogłoszenia referendum w sprawie wyjścia Polski z Unii Europejskiej!

https://www.youtube.com/watch?v=3sYMyz-blUE

 

Mjr. Adolf Kudliński z-ca d-cy Korpusu PDS (Pierwszy Polski Prepper) Por. Marcin Dancewicz

Za: https://www.petycjeonline.com/referendum_w_sprawie_wyjcia_polski_z_unii_europejskiej