Komentarz polityczny
BĘDZIE NIESPODZIANKA?
- Szczegóły
- Kategoria: Komentarz polityczny
- Odsłony: 4247
(…)Patrząc na ostatnie wybory i stosunek sondaży do ostatecznego wyniku, niczego nie można być pewnym odnośnie tegorocznej elekcji. PO być może znów będzie niedoszacowane, PiS osiągnie podobny wynik jak w sondażach, a PSL lepszy. Być może Ruch Palikota będzie tak samo niedoceniony jak kiedyś Samoobrona i LPR i szturmem wejdzie do Sejmu. Przekonamy się w kilka dni po 9 października.(…)
Za/całość: http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/sondaze-i-wyniki/wielka-niespodzianka-w-polsce,1,4856316,aktualnosc.html
Pamiętam jakie sondaże były dla LPR w 2001 roku, podawano przez całą kampanię od 0,8 do 1,5%.
Wieczorem w Wiadomościach w TVP -1 ,podano 5 %, wynik był 7,78% .
Osobiście spodziewałam się lepszego wyniku, ale przecież to były moje pierwsze Wybory Parlamentarne, to było moje przedszkole polityczne, dzisiaj po 10 latach mam inne zdanie o polityce.
Sondaże dla mnie są siłą, która chce wpłynąć na rzeczywiste wyniki, czy Polacy zmądrzeli i myślą samodzielnie okaże się 09.10.2011 w nocy jak zostaną opublikowane oficjalne wyniki przez PKW, ale kiedy obserwuję pracę PKW, to myślę, że będziemy znowu długo czekać na oficjalne wyniki.
Poczekamy – zobaczymy.
Mieczysława Zalewska
Za: http://zalewska.blog.onet.pl/BEDZIE-NIESPODZIANKA,2,ID436164988,n
RadioMaryja.pl
22 grudzień 2025
Katolicki Głos w Twoim domu- G. Babij: Kopalnia „Silesia” przez 15 lat wpłaciła do Skarbu Państwa 1 mld zł, ale wrócił rząd, który po raz drugi skazuje nas na zagładę
- W ostatnim tygodniu prawie 180 cudzoziemców zostało wydalonych z Polski
- Informacje Dnia 22.12.2025 [18.00]
- GdzieSieSchronic.pl – nowa strona i aplikacja straży pożarnej wskazująca bezpieczne miejsca
- Protestujący w kopalni Silesia domagają się spotkania z ministrem energii
- W Wigilię prezydent spotka się z żołnierzami, funkcjonariuszami Policji i SG przy granicy polsko-białoruskiej
- Pos. Z. Ziobro: Kierownictwo MS za rządów PiS to jedyna „zorganizowana grupa przestępcza”, która ma zarzuty za finansowanie instytucji do walki z przestępczością
- Studencka popołudniówka
- Powody sukcesu wybuchu Powstania Wielkopolskiego
- Informacje Dnia 22.12.2025 [16.00]
- Leon XIV: Jesteśmy Kościołem Chrystusa i w Chrystusie – mimo że jest nas wielu i jesteśmy różni – stanowimy jedno
- Głosowanie ws. umowy UE-Mercosur przełożone na styczeń





