Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Często słyszymy argumenty, głównie feministek, że aborcja jest prawem kobiety. Do tego chóru przyłącza się inny, ale bardzo podobny chór piewców eutanazji, jako prawa człowieka do godnej śmierci. Obie grupy są pokazywane przez największe media jako nowocześni, dobrzy i rozsądni. Właśnie na tym polega kłamstwo lewicy i liberałów. Obie, bratnie frakcje przedstawiają to co głupie, jako mądre, to co nieetyczne – jako dobre.

Współczesny Nacjonalizm sprzeciwia się zarówno aborcji jak też eutanazji. Uważamy to za karę śmierci – dla poczętych dzieci i dla nieuleczalnie chorych.

 

Ja osobiście jestem zwolennikiem kary śmierci (choć w środowiskach prawicowych są bardzo różne poglądy na ten temat a i samym ruchu narodowym wielu jest przeciwników tej formy prewencji),lecz tylko dla zwyrodnialców, np. pedofilów – gwałcicieli i morderców. Uważam, że zdrowy rozsądek nakazuje karać tych którzy zawinili. Nigdy nie wolno wymierzać jakiejkolwiek kary niewinnym. Tym Współczesny Nacjonalizm różni się od totalitaryzmów. Systemy totalitarne nie wahały się przed karaniem tych którzy w niczym nie zawinili. Za całą surowością niewinnych ścigano i karano, natomiast pod szczególną ochronę brano różne szumowiny społeczne. Lewica i liberałowie w dalszym ciągu promują totalitaryzm. Gdy co jakiś czas ponawia się dyskusja na temat kary śmierci dla wyjątkowych zwyrodnialców zgodnie wołają: Nie wolno zabijać! Natomiast jeżeli kwestia dotyczy aborcji, oraz eutanazji, czyli zabijania niewinnych, to są wielkimi zwolennikami obu praktyk.

Współczesny Nacjonalizm, w przeciwieństwie do lewicy i liberalizmu, nie jest ideą totalitarną. Współczesny Nacjonalizm jest ideą opartą na tradycji, oraz logice. Nigdy nie sprzeniewierzymy się ani jednej ani drugiej wartości.

Krzysztof Kocur