Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Donald Tusk: Gdzie był Jarosław Kaczyński wtedy, kiedy Hanna Gronkiewicz-Waltz zrobiła porządek w środku Warszawy, bo tak stanowiło prawo i tak stanowił interes mieszkańców Warszawy? Był jak zawsze po stronie tych, którzy byli przeciwko takiemu mądremu i solidarnemu z mieszkańcami Warszawy działaniu. Bo rzeczywiście jest tak, że trzeba mieć naprawdę odwagę, nie wystarczy nosić spodnie, trzeba mieć naprawdę odwagę żeby tego typu decyzje podejmować. 

Gazeta Wyborcza: MSWiA zdecydowało o cofnięciu koncesji agencji ochrony Zubrzycki - poinformowała rzeczniczka MSWiA Małgorzata Woźniak. To ta agencja została zatrudniona przy eksmisji kupców z hali KDT w Warszawie w lipcu ubiegłego roku. - W tym przypadku naruszono przepisy ustawy o ochronie osób i mienia - powiedziała Woźniak. Kontrolerzy MSWiA ustalili, że ochroniarze nie mieli prawa usuwać kupców z hali Kupieckich Domów Towarowych. W tym przypadku naruszono przepisy ustawy o ochronie osób i mienia. Pracownicy agencji mogli jedynie prewencyjnie ochraniać samego komornika i mienie, które miał zająć - wyjaśniła Woźniak. Jak dodała, działania pracowników agencji ochrony "mogły doprowadzić do bezpośredniego zagrożenia dla obywateli". Decyzja MSWiA została poparta przez resort sprawiedliwości oraz Komendę Główną Policji - zaznaczyła Woźniak.

Mimo niebywałej bezczelności Donka, Bronek i tak wygrał wybory.

Doradzam pojechanie do Smoleńska i na wzór Kwaśniewskiego złożyć chwiejnym krokiem wieniec na miejscu tragedii prezydenckiego samolotu. Szanse na wzrost słupków poparcia znacznie się zwiększą.

HGW umie jedynie pacyfikować obywateli własnego miasta, natomiast nie przeszkadza jej przejazd ulicami Warszawy wszelakiej maści zboczeńców. Donek i gdzie ta odwaga zadeklarowanej katoliczki?! Jak aparatczycy Platformy deklarują, że są katolikami to deklarują.

Mam nadzieję, że nie wszystkim jest to obojętne na co w tych dniach będzie patrzyć nasza młodzież i dzieci.

Dlatego:

Wypełnij petycję on-line: http://stopeuropride2010.wikidot.com/start

Za: Blog - Ryszard Golis