Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Znikanie Izraela.

Z cyku: „52 stan” N - 100

Dr Jerzy Jaśkowski Fot. Inter.

Grabież staje się sposobem na życie dla grupy ludzi żyjących razem w społeczeństwie, tworzących dla siebie system prawny, który upoważnia ich, i kodeks moralny, który gloryfikuje to. Frederic Bastiat. 

Jak o tym już pisałem, Izrael musi zniknąć z mapy świata. Nie tylko z jakiś tam wyimaginowanych powodów, ale z bardzo konkretnego - brak wody słodkiej. Stąd wypowiedzi p. Kissingera, że do 2017 Izraela nie będzie. Stąd informacja, że pomiędzy rokiem 2010, a 2017 co najmniej 4.5 miliona mieszkańców obecnego Izraela zostanie przesiedlonych.

Stad również wykup miliona kilometrów kwadratowych w Patagonii, z powodu znajdującej się w tym regionie najczystszej wody pitnej na świecie [plus ropa].

Stad „przeciek” kontrolowany o pochodzeniu 85% ludności z plemion turecko-mongolskich, czyli chazarskich.

I stąd akcje wywiadów w rodzaju „pogromu kieleckiego” we Francji. Powstają więc dwa problemy, po pierwsze, co zrobić z tymi ludźmi, po drugie, kiedy to nastąpi.

 http://educodomi.blog.pl

http://educodomi.blog.pl

https://pl.wikipedia.org

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl

Przyczyną powstania tego tworu politycznego, zwanego Izraelem, nie są jakieś tam prawa natury, ale doraźne korzyści koncernu Rothschilda.  Przypominam, że po zarazie ziemniaczanej w 1848 - 1852 roku w Irlandii, która potem rozszerzyła się na Śląsk i Małopolskę, starsi i mądrzejsi wpadli na pomysł rządzenia światem za pomocą żywności.

Środki masowego przewozu, w rodzaju transportu kolejowego i parowców, dzięki wynalezieniu silników rozwijały się tak korzystnie, że przewiezienie żywności z jednego kontynentu na drugi nie stanowiło problemu. Problemem był fakt małego zaludnienia zarówno Ameryki, szczególnie Południowej, czy Afryki, a przeludnienia państw europejskich. Czyli siła robocza nie była w tym miejscu, gdzie były środki produkcji.

 

Zorganizowano to bardzo szybko. Zaczęła się masowa emigracja, jak to ładnie nazwano, za chlebem. Wbrew podręcznikowym opisom, była to doskonale zorganizowana i skorelowana w czasie akcja. Z jednej strony rzekoma walka z poddaństwem, a z drugiej strony masowi naganiacze, jak to opisują księża katoliccy, tak kręcący chłopom w głowach, że nawet dobrzy gospodarze sprzedawali za pół ceny swoje gospodarstwa, aby wyjechać do Hameryki.

Wbrew także opinii prezentowanej przez mass media masowego ogłupiania, czarni niewolnicy stanowili zaledwie ułamek przymusowo przywożonej do Ameryki ludności. Głównie zaludniali ją biali niewolnicy z krajów protestanckich.

Kościół Katolicki już w XIII wieku zabronił niewolnictwa, ale po powstaniu sekty protestanckiej, niewolnictwo w majestacie prawa przywrócono. Przez pierwsze dwa wieki byli to głównie Irlandczycy i ludność z Wysp, dzięki dekretowi Cromwella wywożona do Ameryki pod byle pretekstem.

Na marginesie, największym ośrodkiem handlu niewolnikami w naszym sąsiedztwie była Praga czeska. Stad bogactwo Czechow i złote uliczki.

O stopniu, delikatnie mówiąc, ogłupiania polskiego społeczeństwa, świadczą fakty.

http://www.polishclub.org/tag/biali-niewolnicy/

http://wolnemedia.net/biali-niewolnicy/

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16534&Itemid=119

http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/57486-edukacja-niewolnikow-a-witamina-d-3

 

Proszę zadać swoim znajomym proste pytanie: co znaczą pojęcia Inner Temple, Lincoln Inn, City of London, Crown Temple itd. Dopiero znajomość tych pojęć pozwala chociaż bardzo pobieżnie zorientować się w prawach rządzących tym łez padołem.

Proszę zauważyć, że wszelkiej maści publicyści jak ognia unikają tematów, zwanych powszechnie międzynarodowymi, a skupiają się tylko na tym, czy p. Duda ma kurze łapki albo komu p. Kopacz stawiała loda.

Temat zachodzących zmian, czy to bliskich, czy dalekich, nie podlega dyskusji w mediach masowej dezinformacji. 

Proszę zauważyć, że coraz częściej artykuły nie są podpisywane imieniem i nazwiskiem, albo dziennikarz powołuje się na jakieś bardzo enigmatyczne dane typu eksperci, naukowcy, politolodzy itd, w żadnym przypadku nie ujawniając źródła swoich wypocin. 

Otóż na fakt, że tempo przemian przyspiesza, wskazują dwie wypowiedzi. Nie tak dawno p. premier Beniamin Natanjahu uroczyście ślubował, że Wzgórza Golan, zabrane Syrii w czasie wojny w 1967 roku, są na wieczne czasy izraelskie.

Przypomnę, w 1967 roku Izrael niespodziewanie zaatakował Syrię, zajmując Wzgórza Golan. Niestety, do utrzymania terenu potrzebował dodatkowo ze dwie dywizje. A skąd zdobyć przeszkolonych rekrutów? Oczywiście z krajów demoludu. Stad już w pół roku później mieliśmy tzw. zamieszki marcowe, które spowodowały legalny transfer aż 27 000 rekrutów, w większości oficerskich i podoficerskich, ze specjalnościami czołgiści, radiooperatorzy, lotnicy, artylerzyści.

U nas, w typowy sposób dla fałszywej flagi, wmówiono społeczeństwu, że to walki frakcyjne w PZPR, a to była normalnie zorganizowana akcja służb specjalnych, podobnie jak w 1946 roku w Krakowie i Kielcach.

Nie byłoby nic dziwnego w wypowiedzi p. Premiera, gdyby nie błyskawiczna opozycja niemieckiego rządu. Martin Schaefer, rzecznik niemieckiego ministerstwa spraw zagranicznych powiedział, że ta wypowiedź jest sprzeczna z prawem międzynarodowym:

Jest to podstawowa zasada prawa międzynarodowego i Karty Narodów Zjednoczonych, że żadne państwo nie może sobie rościć prawa do aneksji terytorium innego państwa.”

Rezolucja ONZ 198, jednogłośnie odrzuciła zajęcie terenu przez Radę Bezpieczeństwa.

Przypomnę, że obecne Niemcy to spółka prawa handlowego, zarejestrowana w Izbie Handlowej we Frankfurcie. Pojęcie kanclerz faktycznie oznacza dyrektora urzędującego spółki. Jak wiadomo, każdego dyrektora urzędującego rada nadzorcza może zmienić bez problemu w ciągu godziny. Innymi słowy, wypowiedź ta jednoznacznie oznacza, że decyzja zapadła na górze. 

https://www.youtube.com/watch?v=bUKcPsIowfw

 

Podobno po tej wypowiedzi, p. Natanjahu udał się błyskawicznie do Moskwy, rzekomo w celu omówienia tego problemu Wzgórz Golan.

Przypominam, że p.Putin jest członkiem parlamentu City of London i na pewno nie zrobi niczego, co by nie było omówione w CITY. Prawdopodobnie rozmowy będą dotyczyły transportu Chazarów z Izraela na Ukrainę, być może przez porty krymskie. Dlatego tuż przed świętami wielkanocnymi podpisano zakończenie problemu krymskiego. Rosja dostała Krym i tzw. tereny Nowej Rosji, czyli to, co nam ukradła po I Rozbiorze.

Przypominam, miasto Kijów było przez prawie 400 lat miastem wojewódzkim w Polsce, a prawa miejskie otrzymało dopiero w 1492 roku od króla polskiego, Aleksandra Jagiellończyka.

 

A tak na marginesie sytuacji na Bliskim Wschodzie. Wymordowano już od 2011 roku ponad 215 518  Syryjczyków, w tym sporo chrześcijan. Dzieci wymordowano 10 808, a kobiet 7000. Tylko w okresie ostatnich pięciu tygodni zamordowano około 5000 ludzi. Czyli mają dobre tempo w depopulacji.

Jak wiadomo ISIS, czy jak ich tam obecnie nazywają, byli szkoleni przez najlepsze służby świata CIA i „Mossad”.

       Raport Centrum Badań Polityki Syrii podaje, że wojna zmniejszyła średnią długość życia ludności o 20 lat, a 80% ludności popadło w skrajne ubóstwo. Z tej liczny 30% populacji Syrii spadło do poziomu skrajnej nędzy. Ludność Syrii zmniejszyła się z 20 80 000 w roku 2010, do 17 650 000 w roku 2014. Ponad 3 330 000 wyemigrowało do innych krajów, a 6.8 miliona musiało opuścić swoje domy. Ponad 50% dzieci nie uczęszcza do szkół.

Konflikt spowodował straty rzędu 200 miliardów dolarów.

No, ale kogo to tak naprawdę obchodzi. Skorzystała na tym Arabia Saudyjska. Ropa się kończy i komornik może zacząć pukać do drzwi szejków. Za niewpuszczenie do obrotu aktywów amerykańskich w wysokości 750 miliardów dolarów uzyskała zgodę na zaatakowanie Etiopii. Zdziwisz się Czytelniku, o co chodzi!

Otóż w Etiopii znajduje się jeden z największych zbiorników ropy naftowej. A szejkowie w nagrodę za magazynowanie aktywów, uzyskali prawo do jego eksploatacji. Stąd F-32 nad Etiopią. Porównaj, jak USA ocenia swoich totumfackich. Arabia Saudyjska dostała nowsze F-32, a my tylko staroć, zwaną F-16. Egipt dostał F-25. I w dodatku zapłaciliśmy za te kilka F-16 dwa albo 3 razy drożej, aniżeli na przykład Izrael. Ciekawe, jakie napiwki dostali lokalni handlarze?

 

Dlaczego to przypominam?

Ponieważ czasy biegną do przodu i podział tego tworu, nieuznawanego przez ONZ, a którego sponsorujemy, dobiega końca. Przypomnę, mamy wydać 150 miliardów na zbrojenie i nadwyżki przekazać na Ukrainę. My mamy ok. 40 000 polowych żołnierzy, a Ukraina 255 000. I to my mamy zbroić ich? Prezydent Duda lekką rączką, poza Parlamentem i Rządem, podarował „Ukrainie” cztery miliardy złotych, a jej już nie ma.

 

Jak podzielą Ukrainę, to z jakiej części otrzymamy zwrot? Tej, co będzie przyłączona do Polski, czyli Lwowskiej?

A to jest 10 milionów ludzi, w większości emerytów i rencistów, plus bezrobotni. Stąd zmiany w służbie zdrowia, takie, że każdy pacjent musi być przyjęty przez POZ.

 

 W kolejce do zmian stoi Polska. I tym „radosnym” zdaniem kończę.

 

www.presstv.ir/detail/2015/03/15

www.armstrongeconomics.com/world-news/ z 17 kwietnia 2016 r

www.thelibertybeacon.com/2016/02/22/ z 22 lutego 2016r.

www.theglytruth.wordpress.com/2016/04/19

 

 Gdańsk 30.04.2016 r

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Za: http://dakowski.pl