Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Przypominamy
Spojrzenie z Niemiec na nadciągający Armageddon - zapis wywiadu

     Szanownych Czytelników proszę o zwrócenie uwagi na mocodawców i organizatorów akcji. Pozwoli to uniknąć wrażenia, że zagrożenie płynie ze strony Islamu i Islam jest jego podmiotem - a nie - jak jest w istocie - narzędziem. 

To jest celowa mistyfikacja mająca na celu doprowadzić do oczekiwanego efektu - gigantycznego starcia o pozorach wojny religijnej. Tymczasem trzeba samemu wiedzieć i powtarzać innym: ci ludzie stanowią zagrożenie - ale nie dlatego, że pochodzą ze świata Islamu - tylko dlatego, że to NAJEMNICY, Psy Wojny. Mają zapłacone za to co ma się tu, w Europie stać. Taka robota. Ale mocodawcy są gdzie indziej. Ich trzeba winić. Ich trzeba odsunąć od władzy.

Tyle komentarza - zapraszam do lektury. Na końcu jest link do filmu.


         ….Decydentom tej polityki imigracyjnej przypisałbym pewną złowrogość. I nie możesz zapomnieć, że ci ludzie, którzy rzekomo zostali wybrani, są tak naprawdę w gruncie rzeczy jak nasi wrogowie, bo nie rządzie się według woli wyborców, tylko według wytycznych Amerykanów, albo wedle planu Morgenhauta, planu Kaufmana, planu Hootona, albo planu Kalergi – jakkolwiek się te plany nazywają: one mają jeden cel: by pomieszać jak najwięcej ludzi i to na siłę.

 

Do niebezpieczeństwa tego masywnego natarcia imigrantów dochodzi drugi waży element i to jest tzw ISIS – to znaczy wedle informacji, które sam otrzymałem w lecie od poufnych źródeł, które już teraz zostały zneutralizowane, i nie wiadomo, czy nie żyją , czy się gdzieś ulotnili, że do Hamburga i Bremenhaven przybiły statki pełne broni, gdzie były całe kontenery pełne broni z Ameryki. I to samo wydało się też pod koniec lata w Grecji, gdzie odkryto cały statek pełen broni i nagrano to kamerą. Otwarto tam jeden kontener, ale podczas przeszukania stało się to jasne, że był to cały statek pełen broni – ale zostało to zbagatelizowane: można to jeszcze zobaczyć na youtube.

         W lecie jeszcze w to nie wierzyłem i myślałem, że wszystko się jeszcze ustabilizuje, ale teraz widać, że te plotki jednak są prawdą. Rozmawiałem później z przyjacielem, który zna generała broni w Bundeshwerze i który ma przyjaciela w MID (Military Intelligence Digest) – i ten opowiedział, że w sierpniu 2015 doszło do wypadku gdzie ciężarówka wjechała w kolumnę samochodów i to było gdzieś w Hestii – i powypadał ciężki sprzęt wojenny różnego rodzaju: pancerfausty, broń i to nie jakaś tam broń pneumatyczna – tylko ciężka broń wojenna.. Policja natychmiast wszystko tam odgrodziła, a 45 minut później przyjechało amerykańskie wojsko i odesłało niemiecką policję do domu. Potem przyjechała przyczepa niskopodwoziowa i załadowano tam na to całą ciężarówkę a broń została zebrana i wszyscy zniknęli.

         A najlepsze jest to że ten samochód nie miał nawet tablic i wtedy powiedziałem, że teraz będzie ciekawie.

A potem doszła do mnie jeszcze jedna informacja, bo jeden z moich przyjaciół pracował w takiej grupie opieki nad uchodźcami tutaj w Hamburgu. I on powiedział: słuchaj, ja rozmawiałem tu z paroma ludźmi bo oni znali angielski i można było z nimi pogadać i byli to Arabowie, czy to byli Syryjczycy, tego nie wiem, ale to byli Arabowie i oni powiedzieli: jesteśmy tu by was zabijać: czekamy na nasz dzień X” - powiedzieli ci młodzi mężczyźni do opiekuna uchodźców. Mieli względem siebie dość dobry stosunek i byli „cool” - a broń jest schowana gdzieś w pobliżu w starych magazynach Bundeshwery itp. - i jak ją dostaniemy, to zaczniemy zabijać niewiernych.

To będzie zsynchronizowane przez smartfony, które pochodzą od Carlosa Slim z Meksyku i zostały najczęściej rozdane na granicy – poświadczyła o tym Eva Herman, bo zanim idą do kontroli na granicy/rejestracji, to idą do takiego namiotu gdzie jest niby Czerwony Krzyż i tam dostają te komórki i jakieś instrukcje. I wszyscy mają to za darmo, tzn zarejestrowane numery sim (karta w telefonie) i numery telefonów a wszystko idzie przez wspólną centralę w Turcji i przez nią są sterowane.

Tak jak to było w przypadku tego flashmobu (w Kolonii) a la ISIS gdy w ten dzień wybiorą się by wysadzać w powietrze elektrownie, plądrować muzea, albo wejdą do banku bo jak 300-400 osób zacznie wysadzać banki w powietrze to nie będzie tyle policji na miejscu gdy oni (uchodźcy) będą mieli ciężką broń.

A potem są jeszcze rzekomo oficerowie Blackwater, którzy pomagają w sprawach logistycznych by przetransportować łup przez chronione lotnisko za granicę – takie są plotki. I potwierdził to współpracownik wywiadu pewnego kraju, którego nie chciałbym tutaj wymieniać, i powiedział, że tak, że jest taki plan i że jest tu, w Niemczech rozmieszczonych ok 400 000 bojowników ISIS, którzy dostaną broń – myślimy tutaj o 80% samotnych, agresywnych młodych mężczyzn między 25 a 35 rokiem życia, którzy nie wyglądają jakby byli uchodźcami ze względów ekonomicznych, tylko żądają, żądają i jeszcze raz żądają – i tutaj przyszli z takim zadaniem, że jest tu łup do zdobycia czy dom czy coś innego.

A w mediach jest to bagatelizowane i pokazuje się kobiety i dzieci. Ale to są tylko małe segmenty w mediach – a jak się przyjrzeć, to jest to kamuflaż, bo reszta, to sami mężczyźni i wyglądają jak dobrze wyszkoleni i dobrze odżywieni żołnierze. W wiadomościach widziałem, jak podciągają się na belkach stropowych: oni utrzymują dobrą kondycję.

I to też stwierdził ten młody człowiek (opiekun uchodźców) a współpracownik wywiadu to potwierdził, że dojdzie do przemarszu, który jeszcze nie jest zakończony i dlatego jeszcze ich tu więcej przychodzi bo brakuje jeszcze paru wojowników Talliban, którzy kiedyś walczyli na wojnie w Libii i teraz zostali przetransportowani do Syrii i teraz Syria jest akurat opróżniana, no to dokąd się idzie?

To są najemnicy-koczownicy w stylu szarańczy, którzy pasożytują, zbierają łupy i idą dalej. To już ma charakter prywatnych wojsk kierowanych przez różnych ludzi (neo-cons) – nie chcę przytaczać tutaj nazwisk – i którzy przemierzają świat jak włócząca i plądrująca armia. Arabska wiosna idzie na ich rachunek, Syria, a teraz dostałem wiadomość od przyjaciela Tunezyjczyka, który rozmawiał z pewnym profesorem o tym, że amerykańska armia szkoli w Egipcie armię która ma wejść do Libii – i to też usłyszałem tak przypadkowo. Oni mają najechać Libię, tzn egipska armia kierowana przez Amerykanów.

Normalnemu człowiekowi nie można tego wszystkiego opowiedzieć i teraz dochodzimy do twojego tematu: nikt nikomu nie wierzy nawet jak w internecie zobaczy, że znów znaleziono kontener pełen broni a teraz w Paryżu doszło do zamachów (2 tygodnie temu) i powinno się powiedzieć, że trzeba natychmiast zamknąć granice!

Ale nie! Zostawiają wszystko otwarte: to nieszczęsne pojedyncze przypadki, to wszystko dzieje się przypadkowo i to nie ma nic wspólnego z tym. I dalej zostawiamy otwarte granice a słyszę od ludzi, którzy się tutaj leczą, członkowie ISIS, że potem wracają do walk w Syrii, tzn, że jeżdżą tam i z powrotem i czasem można znaleźć w plecaku kałasznikowa itp.

I jeszcze coś: w Hamburgu policjantka opowiadała nam przez pewną rodzinę, że szturmowali ośrodek dla azylantów i że tam akurat było też kilku azylantów, którzy akurat fachowo demontowali pistolety typu Walther PPK. I to była broń, która nie była zgłoszona jako kradziona a pochodziła z magazynów policyjnych Hamburga. I nie wiem co z tego przeszukania wyszło ale matka tej rodziny znajduje się w rozterce. I najwyraźniej wszystko jest odgórnie odpierane i utrzymywane w ciszy.

I to samo widzimy na policji bo komputery na posterunkach nie są ze sobą połączone i nie wiedzą co się stało w sąsiedniej miejscowości bo jest taki, że tek powiem, mur. Nikt nie wie, co się stało.

I co mi powiedział ten współpracownik wywiadu, to że wie o tym przemarszu od 1,5 roku a planowane to było 4 lata temu – to było wiosną 2011 a w 2011 roku dziwnym przypadkiem zniesiono powszechny obowiązek służby wojskowej w Niemczech. I dokładnie ze zniesieniem powszechnego obowiązku służby wojskowej zaplanowano ten program „szturm na Europę”.

         Wedle wypowiedzi tych ludzi za wszystkim stoją Anglicy, którzy chcą zbombardować Niemcy do lat 50 tych, dalej stoją za tym pewne kręgi osób pewnego małego kraju na Bliskim Wschodzie, potem Turcy i Saudyjczycy i Katarczycy. I USA pewnie też. USA też – ale czy to rząd USA czy odłączony rząd równoległy – i wszyscy się jakoś cieszą z tego, że sytuacja cofnie się o 50 lat bo myślą że taki duży kraj jak Oregon z trzecią co do wielkości potęgą gospodarczą wznieca wiele zazdrości... i zawiści – a dla celów nowego porządku świata mają zostać rozbite państwa narodowe – tak jest i w gruncie rzeczy: ma tutaj stać się obóz dla Palestyńczyków gdzie wygląda to tak jak w strefie Gazy.

A jak się pójdzie do szpitala Sankt Georg to są tam na salach chorych całe rodziny wielopokoleniowe które sobie gotują jagnięcinę na sali, a personel sprzątający, który tam co godzinę dogląda jest traktowany agresywnie i to mamy też w ośrodkach dla uchodźców – i to, że udaje się znosić to nieustanne upokorzenie można wyjaśnić tylko przez „mind control”- bo to nie jest normalne, że musimy jeszcze sprzątać ich odchody. I taką mamy teraz akurat sytuację. A Seehofer powiedział w lecie, że jesteśmy już u kresu naszych możliwości i było też przemówienie w sierpniu, lipcu – ale dalej wpuszczali imigrantów i i jesteśmy jednym z ostatnich krajów bo Austria i Szwecja już zamknęły granice. Polska, Czechy, Węgry zamknęły swoje granice. Francja też – a w Niemczech przyjmuje się jeszcze 10-20 tysięcy dziennie.

W nocy rozwozi się tych ludzi pociągami po kraju i autobusami, a to wszystko dzieje się w nocy. To dzieje się w nocy podobnie jak za Trzeciej Rzeszy, gdzie transportowano ludzi – a następnego dnia są w jakimś miasteczku namiotowym w małych gminach w Dithmarchen albo w Meklemburgii i nagle na pojezierzu mamy Afgańczyków albo Erytrejczyków.

Cała sprawa wygląda upiornie. Czasami dostaje się wiadomość, tak jak teraz dwa dni temu, że w Trieście znaleziono cały kontener z bronią, który był w drodze do Brukseli. Jak się dowiemy 1% z tego co zostało odnalezione, to możemy sobie wyobrazić, że 200...300...400 tysięcy ludzi z bronią w ręku może wyrządzić wiele szkód, zwłaszcza, że Niemcy nie są uzbrojeni.

W najlepszym przypadku będziemy po cichu wpędzani w biedę a w najgorszym przypadku będą nas zabijać strzałem w kark a kobiety pójdą w niewolę.

         Możesz dokładniej powiedzieć coś o tym, źródle wywiadu, z jakiego to kraju? Raczej bym nie chciał, ale są to ludzie, którzy są profesjonalnie od 20 lat w tym zawodzie i mogą wiele wyjaśnić – i mają też na to odpowiednie wyjaśnienie – i tych nie mogę zdradzić, ale są też inni ludzie o których wiemy, że zniknęli i dlatego to jest tak niebezpieczne.

Jakaś sędzina z sądu federalnego? A tak, racja. Jeden mój przyjaciel rozmawiał z sędziną z sądu federalnego, nie chce mówić z jakiego resortu – i ona potwierdziła, że w Niemczech jest 10000 ludzi którzy wiedzą o tym militarnym przemarszu i te osoby jak i rodziny tych osób które o tym wiedzą są zagrożone śmiercią. Dlatego są cicho i może później dostaną jakąś lepszą posadę.

Pod koniec odpowiadała tylko „tak” albo „nie”, bo sama się bała bo to co powiedziałem z tymi 300...400... co można też przeczytać na stronie hartgeld.com – tam ten scenariusz terroru jest dobrze opisany.

Niektórzy mówią, że Eichelburg (autor strony) ma bzika – ale dla sumiennego Niemca, który – jak się wcześniej mówiło – przebada każdą opcję, jest to opcja, która jest całkiem możliwa. Mamy 5 milionów [obcych md] ludzi, a 10% to bojownicy, co jest jeszcze zaniżone i potem mamy jeszcze mnóstwo ludzi, którzy razem z nimi wyjdą z kijem bejsbolowym, albo żelaznymi prętami, którzy są niezadowoleni, bo nie mają pracy, albo że im się nudzi...a ci ludzie nie są zdolni do integracji i nie muszą na nic zważać...nie mają żadnego wpisu w „Schufa”, oni nic nie mają, a jak coś porozbijają, to nie da się od nich wyciągnąć pieniędzy do pokrycia szkód, co oni mają do stracenia poza łupem? A o gwałtach nie muszę już mówić, bo ich liczba jest bardzo wysoka: Szwecja była numerem 1 na liście i możliwe, że Niemcy za niedługo dogonią Szwecję, a nic się nie zgłasza i nigdzie się o tym nie pisze, a gwałciciele są następnego dnia wypuszczani przez sądy.

Jest takie tajne polecenie dla sędziów by obcokrajowców wypuszczać a Niemców karać z całą surowością prawa – to jest takie wewnętrzne polecenie i widzę , że się to potwierdza.

Azylant dostaje tutaj do 1050 euro zasiłku +mieszkanie i darmową opiekę medyczną. To jest więcej niż zarabia sprzedawczyni z dwójką dzieci.

 źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dokkNzaoVUQ&feature=youtu.be

 

 

Za: Andrzej Tokarski 22.08 http://att.salon24.pl/725097,dzien-x-szturm-na-europe,1

Za: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18791&Itemid=47

 

Zobacz więcej:
DzieńX Szturm na Europę Potwierdza się najgorszy scenariusz Rotszyldowie szykują rzeź Europie