Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Szary człowiek, wstając rano budzi się w Polsce obdartej z suwerenności. Czy zdaje sobie sprawę z tego ?!

Wstając jak każdego dnia jest obywatelem Unii Europejskiej, strzeżony przez NATO. Granice są otwarte, praca czeka na zachodzie. Czego chcieć więcej ?! Suwerenność, narodowość, komu to potrzebne ?!

Szary człowiek wstając rano nie bardzo wie że przynależność do Unii Europejskiej wiąże się z kosztami. Bo by coś otrzymać najpierw trzeba do wspólnej kasy wpłacić. By coś otrzymać trzeba wyłożyć dodatkowe pieniądze od siebie, czyli zaciągnąć kredyt w banku. Zaciągając kredyt trzeba czymś go spłacić. Koło się zamyka. Stajemy siędłużnikami systemu. UE to także cały pakiet przepisów które mają dostosować normy unijnego prawa do prawa narodowego. Dostosowując to prawo zamykamy się w absurdzie norm które nijak nie mają się z rzeczywistością. Likwiduje się zakłady pracy,żywność wyrzuca się do śmieci a klasa uprzywilejowanych staje się kastą władzy. Kastą wprowadzającą nowe zasady pojmowania rodziny. Mniejszości seksualne stają się większością, a polska rodzina mniejszością.

NATO wciąga nas w wojny z których nie mamy nic oprócz zewnętrznego zagrożenia ze strony fundamentalistów. Oddajemy życie w wojnach toczonych w interesie złóż ropy, gazu i innych surowców z których nie otrzymamy nic.

Są jednak tacy Polacy którzy pragną więcej od życia niż bycie obywatelem landu Unii Europejskiej.

Walczymy o Narodowe Państwo Polskie, czyli organizm ustrojowy, w którym Naród stanowić będzie podmiot nie przedmiot agent systemowych wszelkiego rodzaju.


Państwo gdzie Konstytucja będzie gwarantem niepodległości i suwerenności. Konstytucji z zapisem o Bogu, Honorze, Ojczyźnie. Systemie gospodarczym opartym na korporacjonizmie katolickim. Narodowym kodeksie pracy. Prorodzinnymi przywilejami. Uregulowaną płacą dla administracji państwowej od szczebla Prezydenta, poprzez Prezesów firm państwowych a kończąc na urzędnikach. Nie zapominając o własności prywatnej jako podstawą ustroju społeczno – gospodarczego.

Akty prawne które za tym powinny iść powinny zostać przygotowane przez specjalistów w danej dziedzinie życia gospodarczego i społecznego.

Możliwe że dojście do etapu budowy Nowego Państwa musi trwać w syntezie z obecnym systemem, wychodząc z niego etapami. Nie wyklucza to współpracy na obecnym poziomie handlowym zgodnie z podpisywanymi umowami z państwami które zaakceptują drogęodejścia Polski z UE i NATO.

Możliwe też jest etap budowy Nowego Państwa w oparciu o wojskową dyscyplinę i prawem do samoobrony. W tym etapie potrzebny jest wysiłek ponadnarodowy, wyrzeczeń i konsolidacji wszystkich sił narodowych przy jednoczesnym zamrożeniem partii politycznych i zorganizowania Zgromadzenia Narodowego, reprezentanta Narodu na każdym szczeblużycia społecznego.

Przede wszystkim jednak cały etap budowy Nowego Państwa musi być gotowy do wdrożenia od zaraz z ewentualnymi korektami ale gotowy od A do Z. Ucząc się na błędach popełnionych przy portugalskim Estado Novonasze pokolenie tych błędów musi się ustrzec.

Ustrzegając się od nieomylności dostrzegać ludzi prostych, uczyć się ich słuchać i wyciągać wnioski i wdrażać niezwłocznie wraz z korektami. Uciekając od ludzkiego życia, codziennych bolączek i trosk uciekamy w świat tych którzy nami obecnie rządzą.

Sprawiedliwośćspołeczna, nowoczesne technologie, nauka, nowoczesna armia to cel Nowego Państwa. Ta nowoczesność Nowego Państwa musi zaistnieć w oparciu z kooperacją z Kościołem katolickim. Kościołem nauczającym nowe pokolenie Polaków a zarazem nie akceptującego judaistycznych aspektów wiary. Kościół nie jest uprzywilejowany do sprawowania wszechwładzy. Jest wyłącznie narzędziem danym nam od Boga.

Celem naszym jest staćsię Narodem Wielkim zarówno w życiu wewnętrznym jak i w stosunkach międzynarodowych. Celem naszym jest stać się polskim Estado Novo.

Janusz Mucha

Powyższy tekst jest fragmentem broszury "Narodowy Radykalizm Drogą Odnowy dla Polski", którą można nabyć w formie pisanej: http://allegro.pl/n-r-droga-odnowy-dla-polski-i5066212308.html

P.s.

Zainteresowanych tematem polskiego Estado Novo zapraszam do współpracy i kontaktu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Za:  http://www.owp.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=819&Itemid=138438434