Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Mamy sytuację w polskiej przestrzeni politycznej i społecznej, można powiedzieć wyjątkową. Jej wyjątkowość wynika z zaskakującej postawy, do tej pory przestawianych jako niezawodnych przyjaciół Polski, dwóch państw. Jedno z tych państw to Stany Zjednoczone, a drugie - Izrael.W okresie poprzedzającym nagły wykwit kwestii odpowiedzialności za przypisywanie Polsce udziału w Holokauście Żydów, mieliśmy jakby ciągły festiwal składanych deklaracji przez polityków obozu władzy na rzecz Żydów i państwa Izrael. Możemy tu wymienić wybudowanie w centrum Warszawy, i to za wyjątkowe pieniądze, muzeum „POLIN”. Podobno budowa tego obiektu pochłonęła 300 milionów złotych.

 Wcześniej epatowaliśmy świat bezprzykładnym aktem decyzyjnym zobowiązującym państwo polskie do płacenia Żydom dodatku emerytalnego w wysokości 100 euro na głowę, przy czym świadczenie to, także należne jest nie tylko dla Żyda bezpośrednio dotkniętego aktem przemocy i z tego powodu doznanego a, ale dla jego dzieci, a podobno nawet wnuków.

Dowiedzieliśmy się także, że decyzją Ministra Kultury, wicepremiera polskiego rządu, rząd polski przeznaczył 100 milionów złotych w celu odrestaurowania cmentarza wyznania mojżeszowego w Warszawie. Natychmiast po tym minister Selin oznajmił, że rząd podjął decyzję o zbudowaniu muzeum Żydów – Chasydów.

Te jakby koncesje złożone na gruncie obszaru szczególnej współpracy państwa polskiego z Izraelem zostały nagle złamane informacją, że SENAT USA jednomyślnie podjął Uchwałę nr 455 o wspieraniu oczekiwania Żydów do spłaty przez państwo polskie mienia bez spadkowego Żydów i kwota tych roszczeń określona została na kwotę 65 miliardów dolarów.

Z jednej strony należy uważać, że każde życzenie Żydów zostaje natychmiast spełnione, i że stało się to przyczyną próby złupienia już bez żadnych ograniczeń naszej Ojczyzny. W odpowiedzi na te żądania polski Sejm uchwalił ustawę o zwalczaniu kłamstwa oświęcimskiego zawartego w wyrażeniu „POLSKIE OBOZY ZAGŁADY”. Każde bezpodstawne użycie w/w określenia będzie zagrożone karą nawet 3 lat więzienia.

Charakterystyczne jest to, że pomijając Niemcy, gdzie MSZ złożył oświadczenie, że obozy były tylko i wyłącznie niemieckie, a ”polskich obozów zagłady” nigdy nie było. Nawet w Izraelu, też pojawiają się głosy, że takowe nie istniały. Natomiast mówi się o udziale Polaków przy ich budowie. Przy czym Żydzi interpretują ten udział Polaków mając na uwadze uchwały norymberskie jako równoznaczne z udziałem państwa niemieckiego w planie zagłady Żydów.

Żydzi chcąc uprawdopodobnić żądanie uzyskania od państwa polskiego 65 miliardów dolarów, muszą za wszelką cenę doprowadzić do braku zakończenia procedury ustawy nowelizującej IPN i podtrzymania tezy o udziale Polaków w holokauście ŻYDÓW.

Gdy państwo polskie doprowadzi do końca procedurę ustawy o zmianie ustawy o IPN Żydzi stracą, przynajmniej w Polsce, podstawę prawną do jakiegokolwiek zadośćuczynienia ze strony państwa polskiego. To właśnie z tego powodu w Izraelu rozpętano nagonkę na Polaków i państwo polskie.

Zadziwiające jak w ciągu kilku dni objawiły się postawy wśród polskiego mainstreamu od postaw propolskich do postaw wyraźnie antypolskich. A przecież przekrój polskiego parlamentu jest różnorodny. W przypadku roszczeń zwyczajnie zmierzających do likwidacji wydolnego państwa polskiego, nie można było nie zająć postawy wyrazistej i patriotycznej. Obecne środowiska antypolskie od dawna nie zmieniły swojego stanowiska. Są w tej i innych sprawach, dalej antypolskie. Ale ta akcja Żydów dokonała rzeczy zaskakującej, a mianowicie doprowadziła do konsolidacji obozu polskich patriotów. Polacy zrozumieli, że ta sytuacja to sytuacja zagrożenia i państwo polskie musi się konsolidować. Ludzie działający w polityce tym razem mają działać rozsądnie i moralnie. Można to osiągnąć kierując się tylko środkami uczciwymi. Te metody należy przeciwstawić zoologicznej pazerności, chciwości i nieuczciwości, czyli postaw opartych na fałszu i zakłamaniu prezentowanych przez pewne odłamy żydowskich wrogich Polsce i Polakom środowisk.

Polska jest dziś zagrożona od zewnątrz, ale nawet gdyby te zagrożenie zbudowane nad Eljatem czy Potomakiem, udało się wrogom naszej Ojczyzny zamienić na zagrożenie wewnętrzne, należy stanąć do walki o jej byt i bezpieczeństwo. Dlatego wydarzenia związane z nowelizacją ustawy o IPN mają bardzo duże znaczenie dla budowania jednolitego frontu patriotycznego wbrew intencjom organizatorów próby ekonomicznego zniszczenia naszego kraju.

Janusz Sowiński

 

 

Komentarze

 
 • Matwiej Płatow. 
  Przepraszam tych którzy czują się Szokowani,przeprasza tzw.prostego Żyda. ALE TYLKO PRAWDA może Polaków i Żydów wyzwolić z okowów braku tolerancji.I proszę nie traktować Mych myśli ,jako ATAK Antysemicki.Wspaniały artykuł. Pora raz na zawsze wyjaśnić Polsko-Żydowskie źródła nienawiści.Pora też uświadomić Żydom ,że Polska to nie dojna krowa.Czyli zostały Trzy tematy związane z Żydami.A) Polski Rząd powinien udostępnić dane ilu było Polskich Szmalcowników ( Kanalii) sprzedających Żydów ( jaka ilość Żydów została sprzedana Niemcom)
  . Ile zostało wykonanych wyroków Śmierci ,na Szmalcownikach.Czy były pogromy ,i jak były to ILE.B) czas pokazać Światu współprace Żydów z Niemcami ,czyli prawda o Judenrat-- kompetencje porównywalne z władzom panów nad niewolnikami ( Samorządy Żydowskie w Gettach)np: władca Getta Warszawskiego współpracował z Niemcami ,( żydowska służba porządkowa VEL policja WYKONYWAŁA ROZKAZY JUDENTRAT,odmawiając współpracy z Polakami .Czyli władze gett Żydowskich to Żydzi,Policja Żydowska,ile było przypadków ,że Żydzi donosili na przechowujących Żydów Polaków ,tzw. Żydowska fanatyczna religijna inteligencja w 99% współpracowała z Niemcami ( resztę można poczytać w artykule Jan Bodakowski--Prawda Żydów w oczy koli".Prawy.pl.I sprawa Trzecia stosunki Polsko -Żydowskie w latach 1945-1956.Czyli 58% funkcjonariusz Urzędu Bezpieczeństwa to Żydzi (tłumaczenie że to Komuniści to Idiotyzm.Bo rodzili się Żydami) około 2500-3500 tyś.,z tego 250-350 to ścisłe kierownictwo Urzędu ,Partii,Wojska.A zapomniałbym o Komendancie Salomon Morel ,kanal-- która zamordowała około 10 tyś. więźniów ( Ślązacy Folksdojcze,Łemkowie ,Żołnierze Wyklęci.
   
   
   
  Anonimowy 
  To przez płacenie 100 euro dla Żydów mamy problem. Wiadomo kto wypłaca - winny. Wcale nie dziwię się, że chcą więcej i więcej. Jak cały POPiS w sejmie dał im takie małe odszkodowanie. Albo nie daje się nic bo niby z jakiej racji? Albo winny ma pokryć szkody.
  Żądamy natychmiastowego cofnięcia tej ustawy. To naszymi podatkami szastają pseudopolskie władze. Wolności jak nie było tak nie ma.
  Bezdomni Polacy zamarzają na ulicach. Pracująca za 1500 biedota albo ma na jedzenie albo na opłaty. Emeryt pod apteką żebrze o kilka złotych bo zabrakło na leki. A bezczelni, opływający w dostatki z naszych podatków zdrajcy dopłacają po 100 euro bogatym obcym. Wstyd i hańba!  Za: http://www.owp.org.pl/index.php/767-zasady-moralne-podstawa-etyki-narodowej-w-swietle-ostatnich-wydarzen-politycznych