Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Janusz Palikot napisał, że Marta Kaczyńska i Jarosław Kaczyński powinni przeprosić wdowy po tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej „za to, że Lech wymusił lądowanie, a oni zginęli”. Podążając za logiką wywodu Palikota rodzina powinna przepraszać za swoich bliskich. Osobiście mogę przyjąć taką dziwną co prawda i pokręconą logikę Palikota, ale wobec tego z zainteresowaniem i niecierpliwością czekam na to aż Palikot wykaże się konsekwencją i zwróci się do Adama Michnika.
Czekam teraz na to, że Palikot będzie publicznie wzywał Adama Michnika do przeproszenia Polaków za jego brata Stefana Michnika, który jest oskarżany o zbrodnie stalinowskie. Brat Michnika był sędzią w Wojskowym Sądzie Rejonowym w Warszawie w latach 1951-1953, gdzie był przewodniczącym składów sędziowskich orzekających często karę śmierci na żołnierzach podziemia niepodległościowego, wywodzących się z dawnych oddziałów AK, BCh i NSZ.
No to jazda pośle Palikot! Sam wywołałeś temat przeprosin za rodzinę, więc bądź konsekwentny i wezwij Michnika do przeproszenia całej Polski za stalinowskie zbrodnie jego brata. Pokaż pośle Palikot jaki z ciebie kozak!

Amator

Za: http://amator.blog.onet.pl/