Państwo
Zdradzić, zabić, zarobić
- Szczegóły
- Kategoria: Państwo
- Odsłony: 2918
Z uzasadnienia do wyroku sądu dowiadujemy się, że Alicja Tysiąc nie chciała zabić swojego nienarodzonego dziecka, chciała tylko aborcji, w wyniku której płód, nazywany przez normalnych ludzi człowiekiem, miał być porozrywany skrobaczką i pozbawiony integralności poprzez wyrywanie rączek, nóżek, główki, serduszka… I właśnie na brak możliwości aborcji pani Tysiąc poskarżyła się do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, który przyznał jej 25 tys. euro odszkodowania.
Szaleństwo trwa dalej. Wykształceni ludzie, upoważnieni do rozstrzygania o naszych codziennych sprawach zawyrokowali, że redaktor naczelny i wydawca „Gościa Niedzielnego” sugerowali, że A. Tysiąc nie chciała swojego dziecka.
Drodzy Czytelnicy, diabły się cieszą. Przykład Alicji Tysiąc i haniebny wyrok sądu brutalnie ujawnia, w jakim momencie historycznym znaleźliśmy się, jako Naród i Państwo. Jak dalece zaszły już zmiany w polskim prawie i wymiarze sprawiedliwości, przez które mamy być ograniczani w głoszonych poglądach, obronie narodowych wartości i stylu życia, przez które prowadzona jest faktyczna dechrystianizacja Polski i bezpardonowa wojna z wiarą, kulturą i historią Polaków. To zawdzięczamy obecnie rządzącym: PO, PiS, SLD i PSL, bo to oni głosowali przeciw konstytucyjnym zapisom o obronie życia i za wyższością praw UE nad prawem stanowionym w Polsce.
Odpowiedzą za to przed Bogiem, przed Polską i przed historią.
Mirosław Orzechowski
Za: http://miroslaw-orzechowski.blog.onet.pl/
RadioMaryja.pl
17 czerwiec 2026
Katolicki Głos w Twoim domu- Informacje Dnia, godz. 02.00
- Informacje Dnia: Skrót informacji z kraju i ze świata
- Ukraina: w katastrofie bombowca Su-24M zginęli dwaj lotnicy
- Żołnierze 16. Dywizji Zmechanizowanej ćwiczą w Orzyszu na nowym sprzęcie. W środę odwiedzi ich prezydent Karol Nawrocki
- Częstochowa: powstał komitet referendalny ws. odwołania prezydenta i rady miasta
- Polski Punkt Widzenia: dr Rafał Kościański (16.06.2026)
- Donald Trump przedstawi zapisy porozumienia na linii USA-Iran. Zapisów o zawieszeniu ataków nie zamierza respektować Izrael
- Trwają przygotowania do utworzenia stałej amerykańskiej bazy w Polsce
- Myśląc Ojczyzna – prof. Piotr Jaroszyński
- Brutalne zatrzymanie Polaków w Niemczech podczas próby postawienia krzyża dla ofiar II wojny światowej
- Polska i Niemcy podpiszą nową umowę o współpracy obronnej
- Informacje Dnia 16.06.2026 [20.00]





