Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Niemieckie obozy śmierci, czyli sequel do „Nasze matki, nasi ojcowie”. Zobacz przerażający film z mało znanej niemieckiej zbrodni na Polakach [wideo]
Od uznanego i cenionego pisarza polskiego Henryka Skwarczyńskiego, który dziś mieszka w Stanach Zjednoczonych, serwis wPolityce.pl otrzymał następujący list:

    Proszę rozważyć zamieszczenie na portalu wPolityce.pl tego filmu o 10 tysiącach Polaków zamordowanych pod Hanowerem. Jako mój prywatny suplement do parszywego serialu niemieckiego „Nasze Matki, Nasi Ojcowie”. I proszę się nie przejmować, że nie ma podpisów po polsku. I że sam film jest czarno-biały. I tak każdy zrozumie…. Film ten wyświetlany jest i dzisiaj ludziom, którzy zajmują się sprawami Niemiec, więc i Polakom warto go przypomnieć, bo o Polaków przecież w tym filmie chodzi.

Serdecznie – chociaż słowo mi to zamiera w gardle.
Henryk Skwarczyński

Oto kolejna z niezliczonych zbrodni niemieckich na Polakach. Tylko świadomy zamiar fałszowania historii, wyparcia ze światowej pamięci zbrodni niemieckich dziadków i babć, tatusiów i mam, jest wytłumaczeniem intencji twórców tego haniebnego serialu.