Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z cyklu: "P - 347, państwo istnieje formalnie" .

dr J.Jaśkowski

Motto:

"A do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć, nie dając w zamian nic".                                                                                             Ziuk                          


Okazuje się, że utrzymywani za podatnika pieniądze, tzw. eksperci rządowi,  nadal nie znają prac naukowych, dotyczących związków autyzmu ze szczepieniami, szczególnie MMR.
Do  takich "ekspertów"  należą m. in:
p/prof. Bernatowska,
p.porf. Teresa Jackiewicz,
p. prof Szenborn
p. prof. Wysocki,
p. dr Posobkiewicz
p. dr Mrukowicz,
p. dr Pinkas
p.Grzesiowski,
i wielu innych.


O innych źródłach potwierdzających związek szczepień z autyzmem mówi wprost np. informacja z 05. maja 2008 roku, czyli list US HRSA do Sharyl Attkins z CBS News.
HRSA - amerykańska agencja  ds Usług w Zakresie Zasobów Zdrowotnych. Tekst brzmiał:
"Znamy przypadki , w których dzieci wykazywały encephalopatie lub ogólnie choroby mózgu. Encephalopatii może towarzyszyć postęp medycyny  w rozpoznawaniu szeregu objawów, w tym zachowań autystycznych, autyzmu lub drgawek [ tekst z 10 kwietnia 2011]"
Pierwszą znaną przyczyną autyzmu, był wirus różyczki.   
Wiadomo od lat 60 -tych ubiegłego wieku, że wirus różyczki  jest pierwszą znaną przyczyną autyzmu, czyli od czasów urodzenia się wyżej wymienionych tzw. ekspertów. A oni się jeszcze tego nie nauczyli!  
W szczepionce MMR znajdują się trzy żywe wirusy!
Walter A.Orenstein MD USA, asystent Chirurga Generalnego, dyrektor National Immunization Program w dniu 15 lutego 2002 roku napisał:
" wirus różyczki jest jedną z niewielu udowodnionych przyczyn autyzmu"
W czasopiśmie Pediatrics z 5 maja 2001 ukazał się art. : "Rola pediatry w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń ze spektrum autyzmu u dzieci" podano w nim, że różyczka może spowodować autyzm!
Pediatr.Ann 1997;6;762 Wrodzona różyczka; lata młodzieńcze.
U dzieci, które mają wrodzoną dysfunkcję mitochondriów, mogą rozwinąć się objawy autyzmu po szczepieniach.
Proszę podać mi jednego PT pediatrę w Polsce, który przed szczepieniem dzieci wykonał badanie dysfunkcji mitochondriów ????
Brak wykonania tego badania jest równoznaczne z przeprowadzeniem eksperymentu medycznego, na niczego nie spodziewającym się dziecku. Jest to więc przestępstwo z zakresu wyroków norymberdzkich. Nawet osławiona Julia Gerberding potwierdziła w CBS News: 
"...wszyscy teraz wiemy, że szczepionki mogą powodować gorączkę u dzieci. Więc jeżeli dziecko dostało gorączkę po szczepieniu, a ma dysfunkcję mitochondriów,  to niektóre z objawów mogą być objawami zaliczonymi do spektrum autyzmu."
Powiedziała to kobieta,  która była w latach 2002 do 2009 odpowiedzialna za dopuszczanie tych szczepionek, przeniosła się potem do firmy Merck, zostając prezesem działu szczepień z dochodami rzędu miliona dolarów.
 
Dr Gerberdin została mianowana szefową CDC, przez prezydenta Busha w roku 2002. Przyczyniła się głównie do niszczenia dowodów wiążących szczepionki z autyzmem.
 Obecnie od 2009 roku, pracująca na specjalnie stworzonym stanowisku, w firmie Merck, z wynagrodzeniem ok 2.500 000 euro/ rocznie. W styczniu 2015 awansowała na wiceprezesa oddziału wykonawczego Strategic Communication, Global Public Policy & Health Populations Merck& Co,Inc. Merck posiada monopol na produkcję szczepionki MMR.
Dr Gerberding sprzedała 38,368 akcji firmy Merck 08 maja 2015 roku, za kwotę 2 milionów 340 tysięcy dolarów.
Już w 1999 roku Amerykańskie Stowarzyszenie Pediatryczne podało: „ Rtęć we wszystkich jej formach jest toksyczna dla płodu i dzieci. Należy podjąć wysiłki,  w celu zmniejszenia narażenia w możliwie największym stopniu, w stosunku do kobiet w ciąży i dzieci, jak również w populacji ogólnej".
 
Nie znam zysku firmy Merck związanych ze sprzedażą szczepionki MMR, ale na samej sprzedaży szczepionki,  Cervarix zarobiła jeden miliard 630 milionów dolarów.  Jakie więc mają znaczenie te dwa miliony dla p. Julie G.?
Akademia Pediatrii USA otrzymuje stałe dotacje z przemysłu. Przykładowo, od firmy Wyeth otrzymała 342 000 dolarów. Jak jest to z tymi łapówkami od przemysłu z Polskim Towarzystwem Pediatrycznym, nie wiadomo?
Dodatkowo  możemy przypomnieć Biuletyn Światowej Organizacji Zdrowia 1972,4,257.
"Wpływ wirusów na układ odpornościowy, choroby o podłożu immunologicznym oraz urazy pośredniczone przez przeciwciała."
Choroby autystyczne mogą wynikać z ostrego rozsianego zapalenia mózgu i rdzenia [ADEM], po szczepieniu MMR, zgodnie z orzeczeniem Sądu Federalnego, w sprawie Bailey Banks sprawa 02-0738V;2007 USA
 
A co na pewno nie powoduje autyzmu?
Jak twierdzi dr Francis S.Collins Md.PhD, obecny dyrektor Budżetu Narodowego Instytutu Zdrowia  z budżetem 30.5 miliarda dolarów, a więc większym, aniżeli wydatki całej Polski na służbę zdrowia,  oświadczył w 2006 roku, jako dyrektor Narodowego Instytutu Badań Ludzkiego Genomu:
"Niedawny wzrost chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca, astma u dzieci, otyłość czy autyzm nie może być spowodowany zmianami w puli genów ludzkich, ponieważ zmiany te wymagają znacznie więcej czasu. Muszą być spowodowane zmianami w środowisku, które mogą spowodować choroby u osób predysponowanych genetycznie".
 
Tak więc, między babskie bajdurzenie możemy włożyć te wszystkie dyrdymały, opowiadane  przez lokalnych profesorków, na temat związku autyzmu z genetyką. Są to typowe fałszywe flagi wpuszczane w obieg, w celu otumaniania mniej wartościowego społeczeństwa lokalnego.
A to nie wszystkie chwyty stosowane przez lokalnych fanatyków szczepień.
Zupełnym milczeniem pomijają fakt, zawartości środków chemicznych w tych szczepionkach. 
Parę zdań na temat sorbitolu może się przydać osobom, nie mającym na co dzień, do czynienia z chemią. Polisorbat 80 powoduje zawały serca, wykrzepianie krwi, udary mózgu i podejrzewany jest jako przyczyna nagłych zgonów. Nie powinno się go podawać w żadnym przypadku chorym na: padaczki, uszkodzenia nerek, po udarze mózgu, choroby lub wady serca, cukrzycę, nadciśnienie, zapalenia jelit, obniżenia poziomu żelaza, niedobory witaminy B-12, kwasu foliowego,. 
Ciekawe jest także to, że zwolennicy szczepień bardzo często powołują się na CDC czy FDA, ale tylko w jednym kierunku , na potwierdzenie swoich racji. Tymczasem CDC wyraźnie podaje, że Polisorbat 80 powoduje u zwierząt przedwczesne dojrzewanie, uszkodzenie pochwy, znaczne zmiany w układzie hormonalnym, ciężkie deformacje jajników. W sumie, to powoduje bezpłodność zwierząt, czyli depopulację.
Nawet Firma GSK podaje w ulotce, iz nie może zagwarantować , że szczepionka nie uszkadza płodności. Polisorbat 80 nie został także oceniony na potencjał rakotwórczy i mutagenny.
DEE Nicholson, dyrektor d/s komunikacji z Canadian Health, oficjalnie powiedział, że Polisorbat 80 jest związany z niepłodnością u myszy.
Także w opisie patentowym Tween 80 [Polisorbat 80] jest podane, że ulega rozkładowi do skwalenu.  
Proszę mi powiedziec,́ Szanowny Czytelniku czy którekolwiek z dzieci szczepionych w szkołach, miało przed szczepieniem wykonane podstawowe badanie morfologįi czy poziomu żelaza?
O neurotoksynie, jaką jest aluminium dodawaną do szczepionek, pisałem już kilka razy.
 
A co to jest Odra?
Odra jest to choroba wirusowa - paramykowirus, który rozprzestrzenia się drogą kropelkową powodując katar, osłabienie,wysypkę. Charakterystyczne są tzw. plamki Koplika na śluzówce policzków, które wyglądają jak duże grudki soli. Wysypka o charakterze plamistym pojawia się za uszami w okresie od 3-5 dnia. Następnie rozprzestrzenia się na całe ciało i staje się zlewna. LECZENIE ; TYLKO IZOLACJA!!!! W krajach uprzemysłowionych na ogól choroba kończy się całkowitym wyzdrowieniem”. Ta cała choroba mieści się na 10 cm bieżących druku [05.stroniczki] w podręczniku, który liczy sobie 800 stron.
Podobne informacje znajdujemy w podręcznikach polskich.
Odra leczenie: Izolacja, leczenie wtórnych zakażeń bakteryjnych.
Odra: leczenie objawowe, leki przeciwgorączkowe i uśmierzające kaszel. Właściwa pielęgnacja, wietrzenie pokoju, nie należy przegrzewać dzieci - Podręcznik dla średnich szkół medycznych. Państwowe Wydawnictwa Lekarskie 1998.
Odra: nie ma leczenia swoistego.W odrze niepowikłanej stosuje się leczenie objawowe. Źródła jaskrawego światłą powinny być przyćmione z powodu światłowstrętu. Podaje się leki przeciwgorączkowe i uśmierzające kaszel. Podręcznik: choroby pasożytnicze i zakaźne. Państwowe Wydawnictwa Lekarskie 1996.
Czyli, jak to sprawa z odrą wygląda od strony medycznej, możecie się Państwo sami przekonać,na podstawie cytatów z wymienionych podręczników. Cała reszta gazetowej wiedzy przedstawianej przez mass media, to tylko i wyłącznie chęć straszenia.
Powikłania : W krajach o wysokiej stopie życiowej choroba kończy się całkowitym wyzdrowieniem. Kraje o niskiej stopie życiowej to kraje afrykańskie.
 
 
„Dobrym przykładem, jakim zagrożeniem dla organizmu może być zastosowanie nieodpowiedniej szczepionki, są próby wprowadzenia w latach sześćdziesiątych szczepionek zawierających inaktywowanego wirusa odry jak i szczepionek zawierających wirusy parainfluenzy i wirusa RS. Pomimo, że wspomniane preparaty indukowały wysoki poziom przeciwciał, zaniechano dalszych badań nad ich stosowaniem. Przyczyną nie był brak odpowiedzi immunologicznej lecz jej modyfikacja w następstwie której u osób szczepionych, po naturalnym zakażeniu wirulentnym szczepem wirusa, rozwijały się nietypowe zachorowania o bardzo ciężkim przebiegu i z komplikacjami ze strony układów oddechowego i nerwowego.”
Źródło: „Aspekty skuteczności szczepionek wirusowych stosowanych u ludzi”, Postępy Nauk Medycznych 3/2000, s. 15-22 (link TUTAJ).
 
Czyli, macie Szanowni Rodzice do wyboru, albo zaszczepicie własne dziecko i okaleczycie je do końca życia, albo będzie zdrowe po przechorowaniu naturalnym .                                                                                                 Generalnie chodzi o dwie rzeczy:
1. macie płacić wyższe podatki, w każdej szczepionce jest vat. Ten nowy podatek nie wymaga zatwierdzenia przez sejm.
Poniżej kilka pytań do przemyślenia. To przecież nic nie kosztuje.
 


Pytanie  1.
Jeżeli szczepionki działają tak dobrze i nie powodują autyzmu, to dlaczego wirusolodzy firmy Merck, opracowujący te szczepionki twierdzą publicznie, że wyniki zostały sfałszowane już w 2001 roku ? Firma posiada dowody, że szczepionka przeciwko odrze, śwince i różyczce, powoduje wzrost autyzmu o 800 %.
 
Pytanie 2.
Jeżeli szczepionka MMR jest taka dobra, to dlaczego epidemie odry wystąpiły tylko w grupach zaszczepionych  nawet w 99.% ?
 
Pytanie 3.
Jeżeli toksykolodzy twierdzą, że rtęć i aluminium  są neurotoksynami uszkadzającymi centralny układ nerwowy, czyli mózg, to dlaczego wstrzykiwane są dzieciom [ nie posiadającym bariery krew mózg] bezpośrednio do krwi,  i rzekomo nie uszkadzają mózgu?
To samo dotyczy wstrzykiwania szczepionki kobietom w ciąży lub chcących zajść w ciążę, do czego namawia np. dr Mrukowicz, redaktor Medycyny Praktycznej reklamówki Bigpharmu.
 
Pytanie 4.
Jeżeli szczepionki, zostały dokładnie przebadane, jak twierdzi np. p.prof. Andrzej Radzikowski z Warszawy i inni fanatycy szczepień, to dlaczego przemysł szczepionkarski posiada immunitet prawny, zwalniający go od pokrywania szkód powikłań poszczepiennych?
Czyli, najpierw płać głupi ludku na przymusowe ubezpieczenia, czyli bezpłatne  szczepionki, a potem jeszcze będziesz płacił za kalectwo poszczepienne. Rozumiesz teraz, dlaczego składki na ubezpieczenia trzeba co roku podwyższać ? Przecież vat to łapówka dla urzędników, stąd mają wynagrodzenie o 40% wyższe od średniej krajowej.
 
Ostatnie posunięcia rządu warszawskiego, coraz sroższe kary rodziców nie zgadzających się na trucie swoich dzieci dowodzą, że to jest już łabędzi śpiew przemysłu szczepionkarskiego. Jeżeli bowiem, nagle wszelkie szwindle i oszustwa tych ekspertów wyszłyby na jaw,  to rozpoczną się procesy sądowe i kary.  Obecnie w USA odszkodowania sięgają milionów dolarów. 
Czyli, jest to ostania linia obrony fanatyków szczepień przed utratą olbrzymich zysków, otrzymywanych kosztem ogłupianego społeczeństwa i strachu przed wyrokami sądowymi.
Lista tzw ekspertów rządu warszawskiego a jednocześnie współpracowników firm sprzedających szczepionki.  To właśnie tym ludziom zawdzięczamy trucie dzieci. To oni opowiadają za wprowadzanie nowych , nieprzebadanych szczepionek na polski rynek, twierdząc gołosłownie, że są bezpieczne i pożyteczne. 
Żadna z niżej wymienionych osób nie zgłosiła sie po 100 000 dolarów nagrody, dla osoby, która udowodni bezpieczeństwo i nieszkodliwość szczepionek.
To mówi samo za siebie.
Warto pamiętać te nazwiska
  • Prof. dr hab. n. med. Ewa Bernatowska – zastępca przewodniczącego Zespołu http://www.podyplomie.pl/?id=apd_imm_program (grant edukacyjny firmy Baxter Polska).
  • Dorabia sobie wystawianiem dwukartkowych ekspertyz bez podania merytorycznego swoich wniosków.
 
  • Prof. dr hab. n. med. Anna Bręborowicz – członek Zespołu
  • dr n. med. Paweł Grzesiowski – Sekretarz Zespołu, po opuszczeniu stanowiska w Narodowym Instytucie Leków założył prywatną Fundację Instytut Profilaktyki Zakażeń o koniecznych do wyjaśnienia źródłach finansowania. http://www.antybiotyki.edu.pl/pdf/RekomendacjeA42009.pdf (wykłady dla GSK, Polfa)
 
Dr n. med. Jacek Mrukowicz*
W okresie minionych 3 lat otrzymałem:
honoraria od firmy GSK i MSD, producentów szczepionek przeciwko HPV, za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych,
finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych od firmy GSK.
Jestem redaktorem naczelnym czasopisma „Medycyna Praktyczna Pediatria” i suplementów „Szczepienia” wydawanych przez wydawnictwo Medycyna Praktyczna, w których pojawiają się m.in. reklamy szczepionek i produktów wytwarzanych przez firmy GSK i MSD.
Jestem etatowym pracownikiem „Medycyny Praktycznej Szkolenia”, która organizuje konferencje i warsztaty szkoleniowe dla lekarzy i pielęgniarek, w tym m.in. sponsorowane przez firmę GSK.
Dr hab. n. med. Leszek Szenborn, prof. nadzw. AM
  • prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki – członek Zespołu
  • (uczestniczył w badaniach klinicznych, wykładach sponsorowanych oraz korzystał z pomocy finansowej przy wyjazdach na kongresy naukowe od kilku 
 
Niestety, sam musisz wybrać Dobry Człeku, czy chcesz " uszkodzić " swoje dziecko czy ma być zdrowe?
 
ww.netiralnews.com/050728 z dnia 10 sierpnia 2013
www.naturalnews.com 050437 z dnia19 lipca 2015 
Code of Federal Regulation, 21, t.4 CITE : 21CFR 10. 323
www.whale.to/a/biggs graph c.html 
www.naturalnews.com/050308 measles death vaccine 
PubMed 3618578 
Pub Med 1994745 
Pub Med 1884314 
Pub Med 7740350
 
dan w dniu  św.Aleksandra z Bergano tj 26 sierpnia

Jak mówią akta jego męczeństwa, datowane na VIII wiek, był chorążym legendarnego, rzymskiego legionu tebańskiego, złożonego z żołnierzy pochodzących z Tebaidy w Egipcie, dowodzonego przez św. Maurycego. Według tradycji centuria, której dowódcą był Aleksander, ok. 301 została przeniesiona z Mezopotamii na zachód, najpierw do Kolonii, potem do Brindisi, a następnie do Afryki. Podczas długiej podróży legionu cesarz Maksymian zaczął prześladowania chrześcijan. Wielu żołnierzy odmówiło jednak wykonania rozkazów, za co zostali ukarani poprzez dziesiątkowanie. Miało ono miejsce w Agaunum (dzisiejsze Saint-Maurice d'Agaune w kantonie Valais w Szwajcarii). Wraz z nielicznymi ocalałymi z masakry był Aleksander, który schronił się w Italii, ale został aresztowany w Mediolanie, w miejscu, gdzie dziś znajduje się kościół Sant'Alessandro in Zebedia, na placu św. Aleksandra. Aresztowany Aleksander odmówił wyparcia się wiary chrześcijańskiej. Został wtrącony do więzienia, ale zdołał z niego zbiec przy pomocy Fidelisa z Como oraz biskupa Maternusa. Przekaz tradycji mówi, że podczas podróży do Como dokonał cudu wskrzeszenia zmarłego.

 
Został ponownie rozpoznany, aresztowany i zaprowadzony przed oblicze cesarza Maksymiana. Wobec władcy obalił ołtarz przeznaczony do składania ofiar bogom pogańskim. Cesarz skazał go na śmierć przez ścięcie, ale, jak podaje tradycja, żaden z katów nie był w stanie wykonać wyroku. Aleksander został więc ponownie wtrącony do więzienia, aby umarł z głodu i wycieńczenia, ale znów udało mu się zbiec. 
 
Uciekając, przebył rzekę Adda suchą nogą i ukrył się w lesie w okolicach Bergamo, niedaleko Ponte della Morla, u miejscowego patrycjusza imieniem Krotacjusz. W Bergamo rozpoczął dzieło nawracania na chrześcijaństwo mieszkańców miasta. Wśród nawróconych byli między innymi późniejsi męczennicy Firmus i Rustyk, krewni Krotacjusza. Wkrótce jednak został odnaleziony przez żołnierzy rzymskich i zamknięty w więzieniu, a następnie skazany na karę śmierci przez ścięcie. Wyrok został wykonany w Bergamo (26 sierpnia 303) w miejscu, gdzie obecnie wznosi się kościół św. Aleksandra. Staraniem pobożnej kobiety imieniem Grata ciało męczennika zostało wykradzione i przeniesione na teren jej posiadłości, gdzie zostało 
pochowane. Na tym miejscu wzniesiona została później bazylika św. Aleksandra, zburzona podczas budowy murów miejskich. Życiorys Aleksandra pozostaje jednak niejasny i słabo udokumentowany. Akta dotyczące jego męczeństwa pochodzą z czasów późniejszych o pięć wieków. Jeszcze bardziej niepewna jest jego przynależność do legionu tebańskiego, gdyż jest to legion, o którym mówi jedynie hagiografia chrześcijańska, natomiast inne źródła o nim milczą. 
Kult 
 
Św. Aleksander jest patronem Bergamo, Cervignano d'Adda i Besozzo.
 
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.