Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Niepodważalne dowody: Covid-19 zaplanowano po to, by zaprowadzić nowy porządek świata

 [Uwaga: To długie i poważne opracowanie szybko znika ze stron, czasem „nie przesyła się” mail’em. Radzę skopiować na nośnik nie podłączony do sieci. Warto. MD]

[a zdjęcia i tabele są tu: Też warto obejrzeć, może skopiować.]

Tuesday, September 29, 2020

1. Oświadczenie lekarzy pandemia została zaplanowana

Grono ponad 500 lekarzy z Niemiec, znanych jako Lekarze na rzecz rzetelnej informacji złożyło szokujące oświadczenie podczas ogólnokrajowej konferencji prasowej: (1)
Panika związana z koronawirusem to przedstawienie. To jest oszustwo. To szwindel. Najwyższy czas, abyśmy zrozumieli, że znajdujemy się w samym środku zbrodniczych działań na globalną skalę.
Ta liczna grupa ekspertów z dziedziny medycyny co tydzień wydaje gazetę w nakładzie 500 000 egzemplarzy, informując opinię publiczną o przypadkach dezinformacji, z jakimi mamy do czynienia w mediach głównego nurtu na masową skalę.
Organizują także masowe protesty w Europie, takie jak ten z 29 sierpnia 2020 r. - zapowiedziało w nim udział 12 milionów osób, a faktycznie pojawiło się kilka milionów. 

Dlaczego tych ponad 500 lekarzy utrzymuje, że cała ta pandemia jest zbrodnią na globalną skalę? Co takiego wiedzą oni, czego my nie wiemy?
2. Setki hiszpańskich lekarzy twierdzi, że pandemia została zaplanowana
Podobne oświadczenie złożyła podczas konferencji prasowej w Hiszpanii grupa 600 lekarzy, znana jako Lekarze na rzecz prawdy.
Covid-19 jest fałszywą pandemią sfabrykowaną dla realizacji celów politycznych. To dyktatura na światową skalę, mającą za pretekst względy zdrowotne. Wzywamy lekarzy, media i władze polityczne do zaprzestania tej przestępczej operacji i do mówienia prawdy na ten temat.(2)
Niemcy i Hiszpania to zaledwie dwa przykłady. Podobnie liczne grupy złożone z setek ekspertów z zakresu medycyny działają w krajach całego świata. 
W USA film dokumentalny pt. PLANDEMIA, demaskujący COVID-19 jako operację przestępczą, uzyskał poparcie ze strony ponad 27 000 lekarzy!
Dlaczego tysiące lekarzy na całym świecie twierdzi, że pandemia jest przejawem zbrodniczych działań? Do jakich informacji mają dostęp, których nam społeczeństwu media głównego nurtu odmawiają?
Zachęcamy do przyjrzenia się podanym poniżej faktom z otwartym umysłem i do wyciągnięcia własnych wniosków.
3. Metodę testowania COVID-19 opatentowano... w 2015 roku
W 2015 roku niejaki Richard Rothschild, we współpracy z holenderską organizacją rządową, opatentował System i metodę testowania COVID-19.
Zwróciłeś na to uwagę, drogi Czytelniku? Metoda testowania COVID-19 była gotowa już w 2015 roku na cztery lata przed pojawieniem się samej choroby!!! (2B)
4. W latach 2017 i 2018 roku sprzedano miliony zestawów testowych na COVID-19 
Nowa choroba COVID-19 pojawiła się,jak nam powiedziano, w Chinach pod koniec 2019 roku. Wobec tego nazwano ją COVID-19, co można potraktować jako akronim wyrażenia Corona Virus Disease 2019 choroba wywołana koronawirusem w roku 2019. To wersja łagodna. Niestety, jest też wersja o wiele groźniejsza 
Dane podane na stronie organizacji World Integrated Trade Solution pokazują jednak coś zdumiewającego:
W latach 2017 i 2018 a więc na dwa lata przed wystąpieniem COVID-19 rozprowadzono na całym świecie setki milionów zestawów testowych na COVID-19.
Te zaskakujące dane wydobyła z otchłani internetu pewna osoba w dniu 5 września 2020 roku i opublikowała je w mediach społecznościowych. Następnego dnia rozeszły się one niczym wirus po całym świecie.
Jednakże 6 września WITS niespodziewanie zmienił pierwotną kwalifikację COVID-19 i zastąpił ją mglistym wyrażeniem Zestawy testów medycznych.
Tego rodzaju praktyki są w handlu niedozwolone, dlatego że zawsze należy używać terminów konkretnych istnieje bowiem wiele testów służących identyfikowaniu rozmaitych schorzeń.
Tak więc już sam fakt usunięcia specyfikacji COVID-19 tuż po tym, jak dane stały się znane na całym świecie, dowodzi, że nie chcą, aby ktokolwiek się o tym dowiedział.
Zapomnieli jednak usunąć pewien szczegół: otóż kod produktu przypisany do tych medycznych zestawów testów to 300215, co oznacza: zestawy do testów na COVID-19. 
Zakamuflowano je jednak zbyt późno: ta informacja o przełomowym znaczeniu wyszła jednak na jaw i jest dalej rozpowszechniana przez miliony osób na całym świecie. Tutaj można pobrać oryginalne dane z tej witryny w formie pliku PDF. 
Dwa lata przed wybuchem COVID-19 Stany Zjednoczone, UE, Chiny i inne kraje na całym świecie zaczęły eksportować miliony diagnostycznych instrumentów do testowania COVID-19, choroby, która wówczas podobno nawet nie istniała.
6. Działania na rzecz Projektu COVID-19 zostały zaplanowane do 2025 r
Jak to pokazują dane Banku Światowego, COVID-19 jest w ich ujęciu projektem, który ma trwać do końca marca 2025 roku! Tak więc intencją jest kontynuowanie tego szwindlu przez kolejne PIĘĆ LAT.(2C)
7. Anthony Fauci zagwarantował, że w ciągu najbliższych dwóch lat wystąpi pandemia.
W 2017 roku Anthony Fauci przepowiedział rzecz bardzo dziwną, a do tego uczynił to z pewnością siebie  budzącą jeszcze większe zdziwienie.
Otóż Fauci z pełnym przekonaniem zapowiedział, że podczas pierwszej kadencji prezydenta Trumpa na pewno dojdzie do niespodziewanego wybuchu choroby zakaźnej.
Oto, co powiedział: (3)
Kwestia chorób zakaźnych stanie się BEZ WĄTPIENIA wyzwaniem dla przyszłej administracji.
Będziemy mieli do czynienia z NIESPODZIEWANYM WYBUCHEM EPIDEMII. Nie ma co do tego wątpliwości.
Jak to możliwe, że Fauci był w stanie zagwarantować wybuch niespodziewanej epidemii podczas pierwszej kadencji administracji Trumpa? Cóż takiego wiedział on, czego nie wiemy my?
8. Wiluś i Melinda Gatesowie gwarantowali nieuchronny wybuch globalnej pandemii
Już w 2018 roku Wiluś Gates publicznie ogłosił, że zbliża się globalna pandemia, która może pochłonąć nawet 30 milionów ofiar. Oznajmił zarazem, iż stanie się to prawdopodobnie w ciągu najbliższej dekady. (4)
Melinda Gates dodała, że największym zagrożeniem dla ludzkości jest zmodyfikowany wirus i z niewzruszoną pewnością siebie zapewniła, że zaatakuje on ludzkość w nadchodzących latach. (5)
Nadchodzi globalna pandemia. ZMODYFIKOWANY WIRUS stanowi dla ludzkości największe zagrożenie.  Stanie się tak w NASTĘPNEJ DEKADZIE. Wiluś Gates, w 2018 roku.
Niech ten ich sposób wysławiania się da Tobie, Czytelniku, do myślenia.
Utrzymują oni, że gwarancją nieuchronności tej globalnej pandemii jest gęstość zaludnienia na świecie.
Ale prawda jest inna: większość powierzchni ziemi jest niezamieszkała. Wystarczy przelecieć nad Ameryką samolotem i wyjrzeć przez okno najczęściej widzi się pustą przestrzeń, gdzieniegdzie tylko kilka miast. Większość połaci Stanów Zjednoczonych jest nadal obszarem wolnej przestrzeni.
To samo dotyczy reszty świata..
Australia, Rosja, Indie, Chiny, Ameryka, Afryka to w większości obszary dzikiej przyrody. Nasza planeta nie jest tak zaludniona, jak Wiluś Gates chciałby nam wmówić. Na poniższej mapie świata widać to wyraźnie [w oryg.]
Większość naszej planety jest wolna od jakiejkolwiek ludzkiej obecności. Pomysł, że świat jest przeludniony,  przez co miałby być nieuchronnie skazany na wybuch globalnej pandemii, jest wierutnym kłamstwem.
[Sprawujący władzę mimo że nie mają do tego żadnego prawa także wykorzystują to jako pretekst do usprawiedliwienia działań na rzecz zmniejszenia populacji w skali całego świata tj. depopulację.]
Gatesowie twierdzili również, że podróże lotnicze z pewnością przyczynią się do wywołania globalnej pandemii. A przecież w minionym stuleciu samolotami podróżowała niezliczona liczba osób.
Czy powodowało to nieustanne wybuchy globalnych pandemii? Nic podobnego!
Ich argumenty, które miały nas przekonać, iż globalna pandemia w ciągu najbliższych kilku lat jest rzeczą nieuniknioną, są z gruntu fałszywe. Na czym więc faktycznie opierają się, dokonując takich gwarantowanych prognoz?
9. Ćwiczenia na wypadek pandemii
Na kilka miesięcy przed wybuchem choroby Wiluś Gates - największy na świecie stręczyciel szczepionek - zorganizował w Nowym Jorku imprezę. Zgadnij, Drogi Czytelniku, o co w tym chodziło? Było to ćwiczenie na wypadek wybuchu pandemii koronawirusa.
Tak, tak dobrze przeczytałeś:
Wiluś Gates zorganizował ćwiczenia z pandemii koronawirusa, tuż zanim doszło do wybuchu!
Na dużym wyświetlaczu powyżej widać tekst [w oryg.] : Musimy przygotować się na wydarzenie, które przekształci się w pandemię.  To ćwiczenie z pandemii, znane jako Event201, odbyło się w październiku 2019, a więc dosłownie tuż przed wybuchem pandemii.
Obecni tam doszli do wniosku, że cała ludzkość musi zostać zaszczepiona&
Pomyśl, Drogi Czytelniku: największy na świecie stręczyciel szczepionek gwarantuje wybuch globalnej pandemii w ciągu najbliższych kilku lat, jego żona mówi, że wszyscy powinniśmy obawiać się zmodyfikowanego wirusa, który nadchodzi. Następnie organizują ćwiczenia przed tą globalną pandemią i mówią, że jedynym rozwiązaniem będą szczepionki. Następnie Wiluś Gates pisze na Twitterze o swojej ekscytacji sprzedażą szczepionek w przyszłym roku. Zaraz potem wybucha zapowiadana pandemia.
I Wiluś od razu ogłasza, że jedynym rozwiązaniem dla ludzkości jest kupowanie jego szczepionek&
11. Pandemia koronawirusa 2020 przewidziana w 2013

Jeszcze w 2013 roku pewien muzyk napisał piosenkę zatytułowaną PANDEMIA. Słowa jego piosenki mówiły o globalnej pandemii, która zabija miliony istnień, rujnuje gospodarkę i wywołuje zamieszki. Bardzo szczegółowo opisał w niej wszystko to, czego świat doświadcza dzisiaj siedem lat później. Podał nawet dokładny rok  wybuchu pandemii: 2020, i konkretny typ wirusa: koronawirus.(6)
12. Rada ds. monitorowania globalnej gotowości we wrześniu 2019 r.: Przygotujcie się na globalną pandemię koronawirusa.
We wrześniu 2019 roku, czyli także przed wybuchem epidemii, Rada ds. monitorowania globalnej gotowości opublikowała raport zatytułowany Świat w obliczu ryzyka.
Na okładce raportu jest wyobrażenie koronawirusa i zdjęcie osób z maskami na twarzy.
W raporcie napotykamy taki oto interesujący akapit
Organizacja Narodów Zjednoczonych (w tym WHO) prowadzi co najmniej dwojakiego rodzaju ogólno-systemowe ćwiczenia szkoleniowe i symulacyjne, w tym jedno dotyczące celowego uwolnienia śmiertelnego patogenu oddziałującego na układ oddechowy.
Uchwyciłeś to, Drogi Czytelniku? 
Ćwiczyli celowe uwolnienie śmiertelnego patogenu oddziałującego na układ oddechowy!!!
13. Zapowiedziano, że epidemia zostanie zapoczątkowana w Chinach
W Institute for Disease Modeling nakręcono w 2018 roku film, w którym pokazano wirusa grypy pochodzącego z Chin, z rejonu Wuhan, i rozprzestrzeniającego się na cały świat, zabijającego miliony osób. Nazwano to symulacją globalnej pandemii grypy. Dwa lata później tak się stało.
Dlaczego powiedziano tam, że wirus przyjdzie z Chin? Dlaczego nie z Afryki, gdzie występuje znacznie więcej chorób? A dlaczego nie z Ameryki Południowej? Albo z Indii? Skąd wiedziano, że pojawi się wirus grypy pochodzący z Chin, a nawet wskazano Wuhan jako obszar pochodzenia, od który zarazi cały świat?
Czy ten koronawirus powstał w laboratorium? 
Skąd się wziął wirus? Dr Francis Boyle, jeden z czołowych światowych ekspertów w dziedzinie broni biologicznej jest przekonany, że pochodzi z laboratorium broni biologicznej w Wuhan, laboratorium, w którym stosuje się zasady bezpieczeństwa biologicznego na poziomie 4.
Placówka ta specjalizuje się w pracach nad koronawirusami!
Biorą się za istniejące wirusy i je uzbrajają, co oznacza, że czynią je znacznie bardziej niebezpiecznymi, po to by można je było wykorzystać jako broń biologiczną.
Dr Li-Meng Yan, chińska wirusolog (doktor nauk medycznych) uciekła z kraju, rzuciła pracę na prestiżowym uniwersytecie w Hongkongu i została demaskatorem. Wystąpiła w brytyjskiej telewizji, twierdząc, że SARS-CoV-2, wirus wywołujący COVID-19, został stworzony przez chińskich naukowców w laboratorium, a co więcej przedstawiła dowody na poparcie swoich twierdzeń. Więcej na ten temat można dowiedzieć się HERE.
14. W 2015 roku Anthony Fauci dał temu laboratorium 3,7 miliona dolarów.
Wyobraź sobie, Drogi Czytelniku: ten sam człowiek, który z pełnym przekonaniem utrzymywał, iż w ciągu najbliższych dwóch lat dojdzie do wybuchu niespodziewanej epidemii wirusa, przekazał prawie 4 miliony dolarów laboratorium, które opracowuje koronawirusy.
W krótkim sprawozdaniu (link poniżej) widzimy dziennikarkę zadającą pytanie prezydentowi Trumpowi o grant przyznany przez Fauciego na rzecz laboratorium w Wuhan. https://youtu.be/dvXYFQRxYIA 
Jednakże w samym Wuhan jest więcej możliwych źródeł pochodzenia wirusa. Niektórzy uważają, że pochodzi on z Wuhan Virology Institute, gdzie również pracują nad uzbrajaniem koronawirusów.
15. W 2015 roku włoskie media państwowe ujawniły, że w Chinach prowadzi się eksperymenty biologiczne mające na celu zarażenie ludzi koronawirusem  
Już pięć lat temu włoska telewizja państwowa RAI (Radiotelevisione Italiana) ujawniła mroczne starania Chin w kwestii manipulacji na wirusach. 
Oto video wyemitowane w listopadzie 2015, pokazano w nim chińskich naukowców przeprowadzających eksperymenty biologiczne na wirusie spokrewnionym z pewnym rodzajem wirusa SARS, który jak się przypuszcza jest koronawirusem pochodzącym od nietoperzy i myszy. Postawiono pytanie, czy warto było ryzykować, aby móc poddać wirusa modyfikacji w sposób, który uczyni go zgodnym z komórkami organizmu ludzkiego.

Poniżej zapis tłumaczenia włoskiej audycji:
Chińskie eksperymenty biologiczne
Chińscy naukowcy stworzyli superwirusa atakującego płuca, pobranego od nietoperzy i myszy tylko w celach badawczych, tym niemniej budzi to wiele wątpliwości. Czy to jest warte ryzyka? To oczywiście eksperyment, ale jest to niepokojące.
Budzi to niepokój wielu naukowców: oto grupa chińskich naukowców dokonuje połączenia białka pobranego od nietoperzy z pochodzącym od myszy wirusem SARS, wywołującym ostre zapalenie płuc.
Rezultatem jest super koronawirus, który może oddziaływać na ludzi.. (Źródło, gdzie można dowiedzieć się więcej):https://youtu.be/uwyU5P5AuMk

16. Pandemia koronawirusa była przedmiotem proroctw w filmach 
Zaprogramowane proroctwa to metoda informowania opinii publicznej o wydarzeniach, które mają wkrótce nastąpić.
W ostatnich latach wyprodukowano kilka filmów i seriali o... globalnej pandemii koronawirusa!
Tematem filmu Dead Plague jest globalna pandemia wywołana& koronawirusem, wspomina się tam nawet o tym, że jako lekarstwo może być zastosowana hydroksychlorochina ...
W innym filmie zatytułowanym Contagion (po polsku rozpowszechniany jako Epidemia strachu) pokazano, jak koronawirus rozprzestrzenia się na całym świecie, w wyniku czego wprowadzono tzw. dystans społeczny, zakrywanie twarzy maskami, zablokowano rozwój gospodarki, mycie rąk itp. 
Dosłownie wszystko to, z czym mamy teraz do czynienia zostało w tych filmach proroczo przedstawione ze szczegółami.
17. Pandemia zobrazowana podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku
Oto kolejny przykład zaprogramowanego proroctwa: podczas ceremonii otwarcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku na oczach całego świata rozegrała się pandemia koronawirusa. 
Dziesiątki łóżek szpitalnych, mnóstwo pielęgniarek, które stają się marionetkami w ramach kontrolującego je systemu, zewsząd czai się śmierć, nad światem unosi się demon-gigant, a cała scena, na której rozgrywa się ten spektakl została oświetlona w taki sposób, że widziana z lotu ptaka przypomina swoim kształtem koronawirusa.
Dlaczego podczas ceremonii otwarcia Letnich igrzyska olimpijskie pokazano pandemię koronawirusa?
https://youtu.be/F4AzTVegOy8

18. Ogólnoświatowa blokada przepowiedziana w 2008 r

19. Dziennikarze przewidzieli wybuch zaplanowanej pandemii
W 2014 roku dziennikarz śledczy Harry Vox przewidział, że dojdzie do wybuchu zaplanowanej na globalną skalę pandemii i podał powody, dla których klasa rządząca zrobi coś takiego:
Nie cofną się przed niczym, aby uzupełnić swój zestaw narzędzi kontroli. Spośród rzeczy, których brakowało im w tym ich zestawie są kwarantanny i godziny policyjne. Plan jest taki, by doprowadzić do zarażenia setek tysięcy ludzi i do wprowadzenia kolejnego etapu kontroli.(7)

20. Scenariusz dla przyszłości
Ten znany badacz odwołuje się do słynnego dokumentu opracowanego w Fundacji Rockefellera, w którym wszystko, co dzieje się teraz jest dosłownie przepowiedziane ze szczegółami: globalna pandemia, blokady, upadek gospodarki i narzucenie autorytarnej kontroli.
Wszystko to zostało opisane z przerażającą dokładnością... dziesięć lat wcześniej, zanim się wydarzyło!
Dokument nosi tytuł Scenariusz dla przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego. (9)
Tytuł mówi sam za siebie: scenariusz dla przyszłości. Jest tam rozdział zatytułowany LockStep, w którym mówi się o globalnej pandemii w taki sposób, jakby wydarzyła się w przeszłości, ale która jest najwyraźniej pomyślana jako próba generalna tego, co ma się wydarzyć w przyszłości!
Operacja Lockstep Fundacji Rockefellera: Pod pozorem pandemii utworzymy państwo-więzienie
https://youtu.be/x4Wo1XZQV2A
W Scenariuszu dla przyszłości dokonuje się następnie porównania dwóch różnych reakcji na zaplanowaną pandemię: Stany Zjednoczone jedynie zdecydowanie zniechęcały ludzi do podróżowania samolotami, natomiast Chiny narzuciły wszystkich swoim obywatelom obowiązkową kwarantannę. 
Stawia się tam zarzut, że pierwszego rodzaju rozwiązanie prowadzi do dalszego rozprzestrzenianie się wirusa, natomiast pochwala się narzucenie duszącej blokady. Następnie opisuje się wprowadzenie kontroli totalitarnej:
Podczas pandemii przywódcy krajów na całym świecie przekroczyli swoje uprawnienia i nałożyli drakońskie przepisy i ograniczenia, począwszy od obowiązku noszenia maseczek na twarzy po kontrole temperatury ciała przy wejściach do przestrzeni wspólnych, takich jak stacje kolejowe i supermarkety.
Widać wyraźnie, że przekraczanie przez władze swoich prerogatyw jest zachowaniem pożądanym. Jednakże, zgodnie z tym Scenariuszem przyszłości, to nie wszystko sytuacja staje się jeszcze gorsza:
Nawet po wygaśnięciu pandemii ten zwiększony zakres despotycznej kontroli oraz nadzór nad własnymi obywatelami i ich działalnością ustalił się, a nawet się nasilił.
Ten zaostrzony nadzór przybierał w krajach rozwiniętych rozmaite formy: wszystkich obywateli wyposażono, na przykład, w biometryczne identyfikatory, a ponadto wprowadzono ściślejsze regulacje dotyczące kluczowych gałęzi przemysłu, których stabilność uznano za kluczową dla interesów narodowych.
Kontrola na globalną skalę - Podręcznik
Teraz gdy faktycznie mamy do czynienia z zaplanowaną pandemią, Fundacja Rockefellera przedstawiła krok drugi: podręcznik instruujący, w jaki sposób należy wdrażać nowe systemy kontroli podczas pandemii. Świat będzie można otworzyć ponownie tylko wtedy, gdy cała wymagana sieć kontroli zostanie zainstalowana.
Kiedy połączy się oba te dokumenty Rockefellera ze sobą, dostrzega się plan:
1) Najpierw ogłaszają wybuch globalnej pandemii koronawirusa i mówią, do czego to powinno doprowadzić: do zupełnie nieznanego dotąd w dziejach świata poziomu despotycznej kontroli.
2) następnie podają praktyczne kroki, jak ten system kontroli zaprowadzić.
Oto ilustracje i cytaty z ich przewodnika:
Aby umożliwić pełniejsze śledzenie kontaktów należy w szerokim zakresie stosować aplikacje cyfrowe i oprogramowanie śledzące chronione prywatnością, 
Aby w pełni kontrolować epidemię Covid-19, musimy co tydzień poddać testom większość populacji.
Zgodnie z opracowanym przez nich Scenariuszem dla przyszłości cała światowa populacja powinna zostać wyposażona w cyfrowy identyfikator wykazujący, kto otrzymał wszystkie szczepionki. Bez wystarczających szczepień nie będzie można chodzić do szkół, na koncerty, do kościoła, korzystać z transportu publicznego itp.
Mamy 2020 rok i właśnie tego domaga się Wiluś Gates i wiele rządów.
21. Sześć miesięcy przed pandemią koronawirusa Gates negocjował z przedstawicielem partii demokratycznej w kongresie, sponsorem projektu ustawy, umowę o wartości 100 miliardów dolarów ustawy dotyczącej technologii śledzenia kontaktów międzyludzkich.
Te szokujące rewelacje zostały ujawnione na Thomas Paine Podcast i na Moore Paine Show on Patreon przez dwóch badaczy.
Dziewięć miesięcy po spotkaniach z Fundacją Gatesa w Rwandzie, Bobby L. Rush, demokrata z Illinois,  przedstawił projekt $100 BILLION H.R. 6666, the COVID-19 Testing, Reaching and Contacting Everyone (TRACE) Act.
Należy sprawdzić kontakty wszystkich osób
W ujawnionym wideo (10) jesteśmy świadkami rozmowy między byłym amerykańskim prezydentem Billem Clintonem i Andrew Cuomo, gubernatorem stanu Nowy Jork.
Omawiają sposoby zorganizowania system kontroli na dużą skalę, by przetestować całą populację i sprawdzić wszystkie kontakty międzyludzkie; sposoby powołania falangi, która będzie realizować ten system kontroli.
Całkowicie nowy poziom globalnej kontroli
Wiluś Gates nie pozostawił złudzeń co do tego, że tylko osobom zaszczepionym przeciwko Covid-19 będzie  wolno podróżować, chodzić do szkoły, brać udział w spotkaniach i pracować. (11)
Szczepionki wyposażone w cyfrowe identyfikatory są już opracowywane (12), a sam Gates jest właścicielem patentu na technologię, która umożliwia wytropienie aktywności ciała danej osoby w dowolnym miejscu. Technologia ta nosi nazwę WO2020-060606 (13).
Bardzo interesujący jest również taki oto fakt: tym co sprawia, że stręczona przez Gatesa szczepionka-implant działa jest enzym o nazwie LUCYFERAZA...
Gates chce ponadto zbudować sieć monitorowania ludzi o zasięgu globalnym, która będzie śledzić każdego, kto miał kontakt z Covid-19 (14).
Oto Plan: wstrzyknąć wszystkim szczepionkę zmieniającą ludzkie DNA.
Słynny dziennikarz śledczy Anthony Patch całymi latami prowadził badania dotyczące planów kontroli nad światem za pomocą sfabrykowanych pandemii i obowiązkowych szczepionek. Podczas wywiadu w 2014 roku przewidywał:
Wypuszczą w świat koronawirusa stworzonego ludzką ręką. Spowoduje to, że ludzie zażądają szczepionki, aby się chronić. Szczepionka wprowadzi do organizmu człowieka trzecią nitkę DNA, czyniąc go zasadniczo hybrydą.
Z chwila gdy dana osoba otrzyma zastrzyk, jej DNA prawie natychmiast ulega transformacji. Tego rodzaju zmiana genetyczna spowoduje, że ludzie stracą zdolność samodzielnego myślenia, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. W ten sposób będzie można ich łatwiej kontrolować, aby stali się niewolnikami elity.
Naturalnie zakrawa to na szaleństwo i faktycznie jest przejawem szaleństwa. Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że sam ten zawodowy śledczy nie jest głupcem. W trakcie wieloletnich badań tych kwestii właśnie do takich ustaleń doszedł.
Musimy starannie rzecz rozważyć i nie odrzucać rzetelnej wiedzy, opartej na latach badań, tylko dlatego że sami nie mieliśmy dotąd wglądu w te kwestie. 

20 lat badań prowadzi do wniosku: szczepionka zmieni nasze DNA
Doktor Carrie Madej, zanim wyjechała do Republiki Dominikany, aby podjąć tam pracę humanitarną, kierowała dwiema dużymi klinikami w stanie Georgia. Przez ostatnie dwadzieścia lat prowadziła badania nad DNA i szczepionkami; opublikowała też pilne przesłanie w formie video, gdzie ostrzega, że istnieje plan wstrzyknięcia ludzkości bardzo niebezpiecznych szczepionek przeciwko Covid-19.
Przeznaczenie tych nowych szczepionek będzie dwojakie:
1) przeprogramować nasze DNA i uczynić z nas hybrydy, które łatwiej będzie kontrolować.
2) podłączyć nas do sztucznej inteligencji za pośrednictwem szczepionek wyposażonych w cyfrowe identyfikatory, co również otworzy zupełnie nowe możliwości w sferze kontroli.
Jako ekspert w dziedzinie medycyny stwierdziła, że wielokrotnie zaobserwowała, jak samolotami rozsiewano na daną populację choroby. Ze względów bezpieczeństwa nie jest uprawniona do podawania publicznie więcej szczegółów na ten temat.
Zorganizowane epidemie czyli jak doprowadzić do depopulacji Ziemi 
Dr John Coleman jest znanym oficerem wywiadu z CIA, który napisał książkę zatytułowaną Committee of 300.
Wyjaśnia on w niej, w jaki sposób tajne stowarzyszenia manipulują rządami, opieką zdrowotną, przemysłem spożywczym, mediami i tak dalej. Książkę można znaleźć na stronie internetowej CIA. (15)
Jednym z głównych celów wielu tajnych stowarzyszeń, które sterują działaniami rządów oraz  mediów, jest wyludnienie ziemi.
Po tym adresem znajduje się lista 32 przedstawicieli elit, którzy wspierają i promują (sami to deklarują) ideę depopulacji.
Dr Coleman wypowiada się o ich strategii w następujący sposób:
Co najmniej 4 miliardy bezużytecznych zjadaczy chleba zostanie wyeliminowanych do roku 2050 za pomocą ograniczonych wojen i zorganizowanych epidemii chorób działających szybko ze skutkiem śmiertelnym... - DR. JOHN COLEMAN, OFICER CIA. 
Utrzymujcie liczbę ludzkości poniżej 500 000 000
W 1980 r. wzniesiono w stanie Georgia, granitowy pomnik nazwany Kamiennymi Wytycznymi. Ów zestaw 10 wytycznych jest wypisany na budowli w ośmiu współczesnych językach, natomiast skrócona wiadomość jest wypisana w górnej części konstrukcji w czterech językach starożytnych.
Pierwsza wytyczna brzmi następująco:
1. Utrzymujcie liczbę ludzkości poniżej 500,000,000 w ciągłej równowadze z naturą.
Oficer CIA dr Coleman ujawnił, że jedną z ich metod utrzymywania liczby ludności jest wywoływanie zorganizowanych epidemii chorób działających szybko ze skutkiem śmiertelnym.

Stosowanie szczepionek w celu zmniejszenia liczby ludności na świecie
Cel ten wybrzmiał w przemówieniu Wilusia Gates podczas jednej z konferencji naukowych organizowanych przez TED, powiedział on dosłownie, że nowe szczepionki mogą być użyte do zmniejszenia światowej liczby populacji o 10-15%! (16)
Na ziemi żyje obecnie 6,7 miliarda ludzi, a wkrótce będzie ich 9 miliardów. Możemy jednak zmniejszyć tę liczbę o dziesięć do piętnastu procent, jeśli wykonamy dobrą robotę dzięki nowym szczepionkom, opiece zdrowotnej i antykoncepcji . - WILUŚ GATES, STRĘCZYCIEL SZCZEPIONEK.
Szczepionka Covid 19 w celu kontrolowania ludności?
Mike Adams jest naukowcem zajmującym się żywnością, autorem popularnonaukowej książki Ukryte toksyny (Wydawnictwo Esprit, 2017) i założycielem CWC Labs, akredytowanego przez ISO.
Wiele lat temu powiedział:
Zostanie skonstruowana broń biologiczna, która będzie następnie rozsiewana w skupiskach ludzkich. Pojawią się nawoływania do przyznania przemysłowi szczepionkowemu ogromnych rządowych funduszy na opracowanie szczepionki. Zdołają w rekordowym czasie, cudownym zrządzeniem losu, taką szczepionkę opracować. Wszyscy będą musieli ustawić się w kolejce i tę szczepionkę przyjąć.
Rzeczywiście rozsiewa się opracowaną w laboratoriach broń biologiczną, po czym następuje zielone światło dla szczepionki, za czym idą ogromne fundusze rządowe dla przemysłu szczepionkowego, i w rekordowym czasie taka szczepionka zostaje opracowana.
W dalszej części swojej wypowiedzi mówi on o tym, że tego rodzaju szczepionka zacznie powoli, w ciągu kilku lat, zabijać miliony o ile nie miliardy ludzi. Będzie to szczepionka wyposażona w swego rodzaju detonator inicjujący proces uśmiercenia danej osoby zaprojektowana w celu zmniejszenia populacji świata.
Nigdy w całej historii świata nie wydarzyło się coś podobnego na tak globalną skalę.
Fakt, że tego rodzaju wyjątkowe w ludzkich dziejach wydarzenie zostało przepowiedziane bardzo szczegółowo w filmach, programach telewizyjnych, przez badaczy, lekarzy oraz tych, którzy finansują prace laboratoriów, w których opracowuje się te wirusy, przez tych, którzy zarabiają na tych pandemiach miliardy, przez tych, którzy chcą stworzyć zupełnie nowy poziom kontroli w naszym świecie itd. - wszystko to pokazuje, że mamy do czynienia z działaniami zaplanowanymi.
Plan sprawowania kontroli nad światem
Być może słyszałeś już, Drogi Czytelniku, słowo globaliści, ale dla tych, którym jest ono nieznane: są to ludzie z całego świata, którzy planują stworzyć jeden globalny rząd, aby mieć totalną globalną kontrolę nad wszystkim zdrowiem, religią, finansami itd.
Głównymi graczami w tym zakresie są Organizacja Narodów Zjednoczonych, Światowe Forum Ekonomiczne, Światowa Organizacja Zdrowia, Unia Europejska, Międzynarodowy Fundusz Walutowy i wiele innych.
Niedawno spotkali się na w DAVOS i przedstawili tam, w jaki sposób pandemia zostanie wykorzystana do wdrożenia ich planów.
Oto niektóre ich wypowiedzi: (18)
Nadeszła historyczna chwila nie tylko walki z wirusem, ale także na UKSZTAŁTOWANIE SYSTEMU. 
Pandemia daje nam sposobność do ZRESETOWANIA NASZEGO ŚWIATA.
Cały świat musi podjąć niezwłocznie wspólny wysiłek, by PRZEBUDOWAĆ WSZYSTKIE ASPEKTY działania społeczeństwa i gospodarki, od edukacji po kontakty społeczne i warunki pracy.
WSZYSTKIE KRAJE, począwszy od Stanów Zjednoczonych aż po Chiny, musi wziąć w tym udział, każdą branżę od ropy i gazu po technologię należy PRZEKSZTAŁCiĆ. Klaus Schwab, Fundator  Światowego Forum Ekonomicznego
Głównym liderem globalizmu jest Światowe Forum Ekonomiczne, założone przez Klausa Schwaba. Opracował on swego rodzaju kołowrotek, zostały na nim przedstawione wszystkie ich cele. Widzimy tam następujące trzy projekty: Covid19, a następnie Zarządzanie w Skali Globalnej i Zarządzanie Internetem.
Pożyteczna lektura: odpowiedzią na koronawirusa jest nowy porządek świata / Agenda 2030 https://youtu.be/1JLBXfKDbbI

Nikt tych organizacji nie chce
Żaden człowiek na świecie nie głosował za tym, by te organizacje w ogóle istniały, nie mówiąc już o przejęciu pełnej kontroli nad naszym życiem, rodzinami, społecznościami, pracą, zdrowiem, przemysłem itp. Jednak oni przedstawiają się jako nasi światowi liderzy, którzy planują całą naszą przyszłość.
Światowa Organizacja Zdrowia uzurpuje sobie prawo do występowania w roli zwierzchnika w kwestii naszego zdrowia na skalę globalną, mimo że nikt z nas nie wybrał jej do pełnienia tej roli.
W mediach głównego nurtu i mediach społecznościowych stosują praktyki godne tyrana nie jest dozwolone  wyrażanie wiedzy medycznej lub naukowej, chyba że jest to zgodne z wytycznymi tej światowej organizacji.
Google, Facebook, YouTube i Twitter cenzurują dziesiątki tysięcy lekarzy i naukowców z całego świat. Czemu? Bo ci giganci mediów społecznościowych twierdzą, że TYLKO to, co mówi Światowa Organizacja Zdrowia, jest prawdą. Wiele tłumaczy także fakt, że Google i YouTube zostały założone przez CIA...
Cała ludzkość ma się podporządkować tym ludziom, którzy postawili siebie samych ponad nami wszystkimi, nigdy nie pytając o nasze zdanie, ani nawet nie konsultując się z innymi ekspertami medycznymi.
Owszem każdy ekspert medyczny wypowiadający się przeciwko ich decyzjom podlega cenzurze.
Oznacza to całkowity uszczerbek dla wolności praktykowania medycyny, dla wolności słowa, uszczerbek dla prawdziwej nauki, zagładę prawdziwego dziennikarstwa i narzucenie dyktatury przez organizacje, na które nikt nie głosował, kierowane przez ludzi, których nikt nie chciał, a mimo to po prostu przejmują nasz świat na własność.

Światową Organizację Zdrowia kieruje terrorysta
Na czele Światowej Organizacji Zdrowia stoi Tedros Adhanom Ghebreyesus, członek brutalnej rewolucyjnej komunistycznej partii Etiopii Tigray Peoples Liberation Front (19)
Niech to do was dotrze z całą mocą, Drodzy Czytelnicy: człowiek kierujący Światową Organizacją Zdrowia jest komunistycznym terrorystą w pełnym tego słowa znaczeniu, który usiłując narzucić Etiopii komunizm miał swój udział w zamordowaniu tysięcy niewinnych ludzi.
I taki osobnik nęka cały świat, mówi nam wszystkim, co możemy, a czego nie możemy robić, cenzuruje przy tym każdego lekarza, który ma odmienne zdanie, żąda ślepego posłuszeństwa od całej ludzkości, a zarazem nakłada na nas obowiązek szczepienia się na żądanie głównego finansowego sponsora tej organizacji: 
Wilusia Gatesa, socjopaty i pedofila. 

Pandemia jedna po drugiej dopóki ludzkość się nie podda 
Ci globaliści nawet grożą ludzkości większym cierpieniem, jeśli nie poddamy się ich całkowitej kontroli. Książę Karol niedawno dołączył do ugrupowania DAVOS i publicznie oświadczył:
Jeżeli teraz nie doprowadzimy do wielkiego resetu, to pandemie będą wybuchały coraz częściej. (18)
Wiluś Gates już teraz nazywa obecny stan pandemią numer jeden i mówi o pandemii drugiej i trzeciej.
Ten sam badacz, który w 2013 roku przewidywał pandemię koronawirusa w 2020 roku, po której nastąpią zamieszki, powiedział, że plan zakłada stworzenie serii pandemii w latach 2020-2030.
Ta dekada to pora wybrana przez nich, by zmienić świat w jedną wielką republikę bananową, kierowaną przez obłąkanych, żądnych władzy ludzi, którzy zmierzają do wyludnienia ziemi i zniewolenia pozostałej części ludzkości.
Planują wywołać tyle pandemii, ile będzie potrzeba, by złamać kręgosłup ludzkości aż wszyscy podporządkują się ich globalnej kontroli.
Na koniec, Drogi Czytelniku, prawdziwa perełka:
W lipcu tego roku Center for Disease Control & Prevention (CDC) ogłosił dokument CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel, który można znaleźć pod tym adresem 
https://www.fda.gov/media/134922/download
Otóż na str. 39, w rozdziale pod tytułem Charakterystyka wykonywania testów, napotykamy takie oto sformułowanie: Ponieważ nie są obecnie dostępne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV, próbki [testy diagnostyczne] zaprojektowane do wykrywania wirusa 2019 -nCoV RNA zostały przetestowane przy użyciu nacechowanych zapasów pełnej długości RNA po transkrypcji in vitro...
Kluczowe sformułowanie: Ponieważ nie są obecnie dostępne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV...
Warto przy tym pamiętać, Drogi Czytelniku, że dowolny obiekt, który istnieje, może być określony pod względem ilościowym, czyli że można go zmierzyć. Użycie w tym zdaniu sformułowani ilościowo oznacza tyle co: CDC nie dysponuje mierzalną ilością wirusa, ponieważ jest on niedostępny. Innymi słowy: CDC NIE MA WIRUSA.
Kolejną wskazówką jest użycie słowa izolaty. Oznacza to ni mniej ni więcej, że NIE MAJĄ ONI ŻADNEGO WYIZOLOWANEGO WIRUSA.
Ujmując rzecz jeszcze inaczej: NIKT NIE MA WYIZOLOWANEJ PRÓBKI WIRUSA COVID-19.

NIKT NIE ZDOŁAŁ WYIZOLOWAĆ WIRUSA COVID-19.

A stąd też NIKT NIE DOWDŁ, ŻE on w ogóle ISTNIEJE.
Jakby tego rodzaju objawienie było zdarzeniem niewystarczającym, aby zaszokować świat ludzi myślących, CDC w ogóle się nie krępuje i brnie dalej przedstawia diagnostyczny test PCR do wykrywania wirusa, który nie został wyizolowany& a test ten wyszukuje sekwencję RNA, która jak się przypuszcza pochodzi od wirusa, którego istnienie... nie zostało udowodnione. 
Tym niemniej, korzystając z owego testu, CDC a wraz z nią każda inna agencja zdrowia publicznego na świecie wylicza przypadki wystąpienia COVID i zgony... Z kolei władze państwowe wykorzystując te liczby przypadków i zgonów jako uzasadnienie wprowadziły do życia społecznego różnego rodzaju blokady, tym samym doprowadzając do ruiny gospodarczej wielu małych i średnich przedsiębiorców, a ponadto do  rozpaczy i samobójstw wielu niewinnych ludzi.
Procedura wyizolowania wirusa POWINNA polegać na tym, że się go oddziela od całego otaczającego go materiału genetycznego, komórkowego, mikrobiologicznego i odpadowego. Nie powinieneś jednak zakładać, Drogi Czytelniku, że właśnie to mają W ISTOCIE na myśli fachowcy, kiedy o tym mówią lub o tym piszą. Nie wolno nic takiego zakładać. Nauka nie polega na przypuszczeniach.
Na przykład, często mają oni na myśli: Na płytce laboratoryjnej mamy wirusa. W bulionie na tej płytce są  ludzkie komórki, odczynniki chemiczne, leki oraz inne materiały. Mimo to wiemy, że wirus istnieje i się namnaża, ponieważ zabija ludzkie komórki...
Nic podobnego! W owym bulionie jest wystarczająco dużo substancji, które wirusami nie są, a które mogą zabijać komórki. I rzecz jasna wirus na płytce znajduje się w otoczeniu tej mieszaniny różnorodnych materiałów. Do jego wyizolowania daleka droga.
Wszystko to dowodzi, że pandemia to owoc oszustwa sięgającego samych korzeni zatrutego drzewa.
W tym kontekście narzuca się pytanie: kiedy lekarze leczą pacjentów, o których sądzą, że mają coś, co nazywają COVID-19, to na co ich oni właściwie leczą?

Przywódcy Kościoła katolickiego ostrzegają ludzkość
Kilkunastu dostojników Kościoła rzymskokatolickiego skierowało list do ludzkości, aby ostrzec nas przed globalną tyranią pod przykrywką Covid-19. 

Oto fragment tego historycznego przesłania, który zostało przetłumaczone na wiele języków i zostało wysłane do przywódców na całym świecie. Nadzwyczaj przykrą niespodzianką jest to, że wśród sygnatariuszy znalazł się zaledwie jeden przedstawiciel polskiej hierarchii kościelnej abp Jan Paweł Lenga. (20)
Mamy powody sądzić na podstawie oficjalnych danych o występowaniu epidemii i z uwzględnieniem liczby zgonów, że istnieją siły zainteresowane wywołaniem paniki wśród ludności świata, a ich jedynym celem jest trwałe wprowadzenie niedopuszczalnych form ograniczeń wolności, kontrolowania ludzi i śledzenia ich ruchów. Nałożenie tych haniebnych środków jest niepokojącym wstępem do ustanowienia rządu światowego poza wszelką kontrolą.
Wygląda na to, że przynajmniej ci sygnatariusze nie zapomnieli o ostrzeżeniu przekazanym potomności przez Martina Niemoellera, luterańskiego pastora, który mieszkał w hitlerowskich Niemczech w latach trzydziestych i czterdziestych XX wieku. Jego słowa odbijają się echem w kolejnych dziesięcioleciach:
W Niemczech przyszli najpierw po komunistów, a ja nie odezwałem się ani słowem, bo nie byłem komunistą. Potem przyszli po Żydów, a ja nie odezwałem się ani słowem, bo nie byłem Żydem. Potem przyszli po związkowców, a ja nie odezwałem się ani słowem, bo nie byłem związkowcem. Potem przyszli po katolików, a ja nie odezwałem się ani słowem, bo byłem protestantem. Potem przyszli po mnie, wówczas jednak nie było już nikogo, kto mógłby się odezwać."
A Ty, Drogi Czytelniku, jak postąpisz?


Źródło: StopWorldControl.com

Odsyłacze:
1: German group of Doctors For Information
2: Spanish group of Doctors For Truth
2B: Richard Rothschild patented a testing method for COVID-19 in 2015
2C: World Bank shows planned end date of project COVID-19
3: Fauci guarantees an outbreak with the next two years.
4: Bill Gates announced a global pandemic
5: Melinda Gates says humanities greatest threat is an engineered virus
6: Lyrics of 2013 song that predicted coronavirus pandemic in 2020
7: Harry Vox predicted the global pandemic
8: Robin de Ruiter predicted lockdowns
9: Scenario for the future described global pandemic
10: Andrew Cuomo talks with Bill Clinton about authoritarian control
11: Bill Gates talks about a digital ID to control people
12: Linking vaccines to a digital ID
13: Gates has patent on technology to trace a body anywhere
14: Gates wants a global monitoring system
15: Download the book of CIA officer Coleman
16: Gates talks about reducing world population using vaccines
17: Tens of millions of Covid-19 test kist were exported by the EU, USA, China etc in 2017 and 2018
18: DAVOS and the gathering of the globalists
19: The head of the World Health Organization is member of violent terrorist group
20: Letter from archbishop and cardinals to humanity

Source:  https://humansarefree.com

Uwaga: W oryginalnym tekście angielskim jest mnóstwo zdjęć i ilustracji oraz aktywne linki.

Za: http://dakowski.pl