Komentarz polityczny
Tak! Jestem tchórzem i nieporządnym Polakiem
- Szczegóły
- Kategoria: Komentarz polityczny
- Odsłony: 10736
Tak! Przyznaję się publicznie: nie pójdę do wyborów i mam głęboko w tyle czy na Krakowskim Przedmieściu będzie siedział Komorowski ze swoimi lodziarzami, czy Kaczyński ze swoimi łobuzami. Możecie sobie mnie nazywać tchórzem, a ja i tak was mam głęboko w tyle razem z waszą mediokracją, Fundacją Batorego i POPiS-em, który chodzi na waszym sznureczku.
Chcecie się taplać w tym szambie to się taplajcie. Już nie wystarcza wam, że łupicie mnie na wasze gangi partyjne PO, SLD i PiS w postaci gigantycznych podatków, ale jeszcze muszę iść i potulnie głosować, bo jak nie to „nie mam prawa zabierać głosu o polityce”, albo jak mi wmawiacie w spotach będę tchórzem.
I tak z jednej strony za pieniądze Fundacji Batorego dowiaduję się z TVN-ów i Polsatów wszelakich, że jestem tchórzem, a z drugiej strony od ojca Rydzyka słyszę, że każdy porządny Polak powinien iść głosować. Czyli podążając za tokiem rozumowania duchownego nie jestem porządnym Polakiem.
Wolę być tchórzem i nieporządnym Polakiem niż frajerem POPiS-u dającym się nabrać na propagitkę Smolara i o. Rydzyka.
Amator
Za: http://amator.blog.onet.pl/
RadioMaryja.pl
16 wrzesień 2025
Katolicki Głos w Twoim domu- Pos. J. Sasin: Rozbudowa rosyjskich sił zbrojnych niestety wskazuje na to, że tu nie chodzi tylko o Ukrainę, tylko o całą przebudowę świata i porządku światowego, jaki ukształtował się po rozpadzie Związku Sowieckiego
- Prognoza pogody 16.09.2025
- Informacje Dnia 16.09.2025 [08.00]
- Donald Trump zapowiedział uznanie Antify za organizację terrorystyczną
- Strefa Gazy: intensywne ataki Izraela na Gazę, czołgi wjechały do centrum miasta
- Informacje Dnia, godz. 02.00
- Informacje Dnia: Skrót informacji z kraju i ze świata
- Nieprawidłowości w Wojskowych Zakładach Lotniczych w Bydgoszczy
- Polski Punkt Widzenia: Jacek Sasin (15.09.2025)
- Nadzwyczajny szczyt państw arabskich i muzułmańskich w Katarze
- D. Tusk nagle stał się zwolennikiem repolonizacji gospodarki?
- Bruksela: auto europosła W. Budy ostrzelane z broni pneumatycznej