Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
4 czerwca 1990 to finał gorączkowych rewindykacji etnicznych. Po ideologicznym recyclingu i partyjnej metamorfozie (tj. wstąpieniu do UD/UW, najlepszej inwestycji Kominternu w Polsce), na rządowych stołkach zasiada drugie, a nawet trzecie pokolenie pewnej mniejszości. Zmiana warty udaje się znakomicie - kosmopolityczna szajka, której szef dogadał się w Magdalence z Kiszczakiem, znalazła się w pierwszym szeregu budowniczych III RP. W starych demokracjach jest czymś oczywistym, że opinia publiczna ma prawo znać przeszłość ludzi, którzy w jakikolwiek sposób decydują o jej losach. Prześwietlany jest każdy. W Polsce dla sitwy, która swymi mackami omotała całe państwo, wszelkie pytania i rozważania o rodzinnych korzeniach to „ohydne grzebanie w życiorysach” i „antysemityzm”.

Gdy Bronisław Geremek kompletował swój „zespół”, kierował się jedną regułą: niepolskie pochodzenie. Świadczą o tym rozliczne i namacalne dowody. Żeby można było zrobić karierę, zdobywać zaszczytne tytuły i stanowiska przydatna była też rekomendacja Michnika, Urbana lub Kiszczaka. Geremka (i przy okazji, siebie) zdemaskował Władysław Bartoszewski w Knesecie:  „Polska to ewenement. Pokażcie mi taki drugi kraj w Europie, w którym w ciągu ostatnich dwóch dekad  trzech szefów dyplomacji miało żydowskie pochodzenie, jeden był honorowym obywatelem Izraela, a obecny ma żonę Żydówkę”. Wtórował mu ówczesny prezydent RP, który w wywiadzie dla ukraińskiej „Zierkało Niedieli” rzekł: „W naszym kraju nie ma zbyt licznie reprezentowanych mniejszości narodowych, tym bardziej je więc wysoko cenimy”. No i mieliśmy, co mieliśmy. Pierwszego szefa rządu wybrała sobie mazowiecka gmina żydowska, a ministrem spraw zagranicznych został syn warszawskiego rabina. Po nim premierem został wnuk żołdaka Wehrmachtu, a wicepremierem i ministrem obrony członek władz Związku Ukraińców w Polsce.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

A co jeśli następnych wyborów NIE BĘDZIE i PiS o tym wie?
- Marek Peksa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Skok na kasę i na Polskę - "uroszczenia" żydowskie są bezpodstawne, ale to nic nie zmienia bo nie o prawo i prawdę tu chodzi.

W roku 1947 na żądanie organizacji Żydowskiej, (Jewish National Found patrz. 1) Polska zdenacjonalizowała majątki Żydów na terenie Polski następnie majątki te sprzedano, a pieniądze przekazano poprzez banki Szwajcarskie dla ówczesnych Żydów w Palestynie jak przypuszczam te pieniądze posłużyły do utworzenia tego państwa. Jest to udokumentowane na odtajnionych dokumentach CIA , które znajdują się w USA.

Uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych  żydowskiego pochodzenia zostało dokonane w latach 1960-81.. Proszę wybaczyć ale mówienie że cokolwiek jeszcze im się należy jest po prostu udziałem w skoku na kasę, której dopuszczają się prawem silniejszego USA i mózg całej operacji Izrael.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Drodzy Państwo,

Chciałbym Państwa zachęcić do podpisania poniższej petycji do Prezydenta Dudy w sprawie postulowanej nowelizacji ustawy.  Jeśli ktoś jeszcze wierzy w praworządność na świecie, niech to będzie dobrym sprawdzianem.  Tyle możemy zrobić na razie dla ratowania Polaków w Polsce, ale obawiam się, że wkrótce podobna walka czeka nas tutaj. (w USA)

https://www.petycjeonline.com/do_prezydenta_rp_andrzeja_dudy_--_petycja_o_nowelizacj_ustawy_o_zawodzie_lakarza_i_lekarza_dentysty

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wstrzymajcie prace nad ustawą”. Departament Stanu USA apeluje do polskich parlamentarzystów

Rzecznik resortu dyplomacji USA Ned Price wezwał w piątek Polskę do wstrzymania prac nad nowelizacją Kodeksu postępowania administracyjnego, która wywołała wcześniej gwałtowną reakcję Izraela. Ocenił, że „prawo jest krokiem w złym kierunku w kwestii zwrotu mienia żydowskiego”.

Wierzymy w znaczenie rozwiązania spraw restytucji z czasów Holokaustu, by zapewnić równość i sprawiedliwość dla wszystkich ofiar. Wczorajsza decyzja polskiego parlamentu była krokiem w złym kierunku. Wzywamy Polskę, by nie posuwała tej ustawy do przodu" – napisał w piątek na Twitterze Price.

Źródła nie znaleziono