Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Po "wyborach" w TVP uwidoczniły się zasadnicze zmiany. W okienkach telewizyjnych Polska stała się krajem "demokratycznym", "praworządnym", oczyściła się ze zbrodni typu zabójstwo D. Ratajczaka, czy zbrodnia Smoleńska - ABW, głównie fachowcy wyszkoleni w KGB zajmujący dzisiaj najważniejsze stołki "wynaleźli" najdoskonalszą metodę odczytywania "czarnych skrzynek. "Nie mamy" już w Polsce korupcji, złodziejstwa Gospodarki, chachmęcenia i innych przekrętów. Mamy za to uśmiechniętych, zadowolonych wszelakich Misiaków, Rychów, Zdzichów, Zbychów i innych Bronków, Donków. Wszystko to dzięki "wygranym" wyborom jak  jak określają to następne dwie zwrotki nieznanego autora .
Znów jakaś zgraja "szczęśliwym" trafem,
Bez głów, bez planów, za to z rozmachem,
Do żłoba toczy swe tłuste cielska.............,
Oto Platforma, Obywatelska !
                      Przed sądem złodziej śmiało ucieka,
                      Od dziś korupcja "prawem" "człowieka",
                      Nareszcie wszystko wraca do normy !
                      Więc podziękujmy "ludziom" Platformy !
Tak, POlszewia do spółki z pozostałymi klikami "wyzwoliła " Polskę ze zbrodniczego systemu stworzonego po 1989 roku eliminując programy typu "Misja Specjalna", programy J. Pospieszalskiego, Sakiewicza, Zientkiewicza itd... Nawet E. Jaworowicz nie "znajduje" tematów jakie robiła zadawalając się "wyblakłymi" od codziennego oglądania przez wszystkich dookoła jak Polska szeroka i długa. W to miejsce weszli staro-nowi "eksperci" codziennie wypowiadający się na każdy temat typu  Szejnfielda łżącego bez przytomnie w każdej wypowiedzi jak np. wczoraj " my  po raz pierwszy zastosowaliśmy plany wieloletnie gospodarki" -zawłaszczając programy  z okresu komuszego poczynając od planów "pięcioletnich" i jednocześnie zapominając o preferencjach klik Magdalenkowych z KLD-UD=UW=PO do społu z pozostałymi , w "rozwoju" gospodarczym Kraju  przy pomocy tzw. "niewidzialnej ręki rynku" dzięki czemu z  dużej gospodarki w okresie Gierkowskim zbudowanej w ciągu 10 lat, pozostały nędzne po 21-letniej grabieży, dewastacji, wyprzedaży za bezcen,  resztki jak. np dzisiaj "sprzedana" do likwidacji przez zagraniczną konkurencję WSK Świdnik.
Prawie codziennie zaczyna pojawiać się inny "autorytet"  - twardogłowy komuch przefarbowany na "demokratę L. Miller, autor słynnego powiedzenia z roku 2004 "Otworzyliśmy wam granice - wyp........... !"
Kolejny "ekspert" POlszewicki - WC-minister Obrony Narodowej  (Marcin Idziak ?-czy jakoś tak.)parę dni temu wypowiadając się o samolotach przygotowywanych do zakupu jeszcze przez PiS  z całą stanowczością twierdzi że "były to samoloty o zasięgu 80 km !" i temu WC-ministrowi nie zalęgnie się w komórce najmniejsza myśl że o takim zasięgu samolotów żaden producent  "nie pokusi się" ! - Nie przejdzie taka myśl - główka się rozboli, a może i jakiś odcisk  by się zrobił.
Następny komuszy "właściciel" TV-okienka, Wenderlich "Wy będziecie się kłócili przez cały dzień a Napieralski już wyjechał na spotkania, a ja też zaraz wyjeżdżam" - jakby ich przyjazd miał znaczenie dla ludzi po powodziach ze zniszczonym dorobkiem życiowy i bez pomocy po za okrągłosłowiem, czy tez dla ludzi wyrzucanych na bruk likwidacja kolejnych zakładów pracy, o czym już w TVP nie wspomina się.  Wspomina się natomiast o "możliwościach" zmiany w PiSie tak by cały ten bandycki układ zjednoczył się w jedną klikę. Może to i byłoby dobre dla Narodu, w koncu powstałaby jakaś normalna prawica walcząca o Pańdtwo Polskie. Ale o tym innym razem.

Marek Chrapan

Nadesłał : Tomasz-Jan Czarnik