Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 "Bez gaci, ale za to z Krzyżem w rękach"
W Katowicach powstał Ruch Obrony Krzyża w Polsce im. Św. Maksymiliana Marii Kolbe. Ruch ten rozsyła apel pt. Polacy przebudźcie się! Chodzi o obronę Krzyża zainicjowaną wydarzeniami sprzed pałacu prezydenckiego w Warszawie. Do akcji tej włączają się różne środowiska narodowe.
Mam przyjemność osobiście znać bratanka Św. Maksymiliana Marii Kolbe, znam także publicystykę Świętego dotyczącą zagrożeń dla zachodniej cywilizacji ze strony masonerii i żydostwa i szczerze wątpię, czy powyższą akcję poparłby sam jej patron.

Nie wiem, czy wszyscy zdajemy sobie sprawę, że wchodząc w akcję obrony Krzyża stajemy także po stronie PiS i tej części hierarchii Kościoła Katolickiego, która (podobnie jak PiS) realizuje politykę pro JudeoUSA. Biorąc udział w takiej akcji, a trudno ją oddzielić od popierania PiS, przyczyniamy się do utrwalania podziału polskiego społeczeństwa na dwa obozy: na obóz popierający PO i obóz popierający PiS. Rezultat akcji "obrony Krzyży" może być taki, jaki przedstawił w ostatniej scenie "Pińskiej szlachty" dramaturg W. Dunin - Marcinkiewicz: naiwni, łatwowierni, bezmyślni, podstępnie sprowokowani do walki między sobą obronimy Krzyż, zostaniemy z Krzyżem w rękach, ale zostaniemy z Nim bez „gaci”. Prawie tacy już dziś stoimy.
Żydostwo umiejętnie wmanipulowuje Polaków w "obronę" Krzyża, podczas, gdy rzeczywisty konflikt i rzeczywista linia podziału znajdują się w innym miejscu. Faktyczny podział wygląda następująco: polski naród (to prawda, że ukształtowany przez religię katolicką i prawda, że ma to dobre, ale także i bardzo negatywne strony dla narodowego organizmu, dla trwania narodu) kontra żydostwo z PO i PiS realizujące antypolskie i antynarodowe polskie interesy całego światowego żydostwa.

Narodowy polityk winien wyprowadzić polski naród z pola walki, którą naszym kosztem i przeciw naszym narodowym interesom rozgrywa między sobą żydostwo zabiegające o ster rządów nad Polakami. I w takim kierunku winny iść narodowe akcje uświadamiające Polaków.

Niech pod prezydenckim pałacem Żyd z PO łeb rozbija Żydowi z PiS i niech sobie wydzierają nawet Chrystusowy Krzyż – nam nic do tego.
My potrzebujemy polskiej Polski i o taką trzeba się bić.


Naszym wrogiem jest PO i PiS i cała reszta żydo-partii nie znaczących dla Polski nic.
Narodu nie może dzielić Chrystusowy Krzyż, bo On nie jest i nie może być osią całej politycznej z nami gry.

Dariusz Kosiur

Za: http://wiernipolsce.streemo.pl/Community/53959,Blog_Wpis,Polacy_przebudzcie_sie.html
Źródła nie znaleziono