Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jest kwestią „być albo nie być” dla Polski : jeżeli Polacy chcą przetrwać jako Naród Polski w suwerennym , wolnym kraju, to powinni tych ludzi jak i następujące po nich 2 pokolenia krewnych – USUNĄĆ Z POLITYKI I Z JAKIEGOKOLWIEK REPREZENTOWANIA LUDNOŚCI POLSKIEJ W KRAJU I ZA GRANICĄ NA STANOWISKACH ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ , NA WSZYSTKICH JEJ SZCZEBLACH. OSOBNICY NA TEJ LIŚCIE

GŁOSOWANIEM NA „TAK” OŚWIADCZYLI ŻE CHCĄ ODDAĆ CAŁY KRAJ W NIEWOLĘ NA NASTĘPNE 60 LAT . W NASTĘPNYCH WYBORACH POWINNI POLACY PRZYSTĄPIĆ MASOWO DO URN WYBORCZYCH I GŁOSOWAĆ TYLKO NA POLAKÓW Z EMIGRACJI WEWNĘTRZNEJ – 30 MILIONÓW I POZA GRANICAMI KRAJU – 20 MILIONÓW OBYWATELI NARODU POLSKIEGO.

Ustawa druk nr 133 - glosowanie

GŁOSOWANIE Nr 15 - POSIEDZENIE 24.
Dnia 08-09-2006 Godz. 09:21

 


Pkt 5. porz. dzien. Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia

 


Głosowanie nad przyjęciem wniosku o skierowanie rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia, zawartego w druku nr 133, do komisji nadzwyczajnej, która zostanie powołana

 


Głosowało - 418 Za - 373 Przeciw - 45 Wstrzymało się - 0 Nie głosowało - 42

 


Klub/Koło

Liczebność

Głosowało

Za

Przeciw

Wstrzymało się

Nie głosowało

 


PiS

155

147

147

-

-

8

 


PO

131

116

116

-

-

15

 


SLD

55

45

-

45

-

10

 


Samoobrona

53

51

51

-

-

2

 


LPR

29

28

28

-

-

1

 


PSL

25

20

20

-

-

5

 


niez.

7

6

6

-

-

1

 


NKP

5

5

5

-

-

-



 



 


Wyniki głosowania nr 15 dnia 08-09-2006

 


Posłowie PiS głosujący Za

 



 








 


1.

Adamczyk Andrzej

2.

Andzel Waldemar

3.

Arent Iwona

 


4.

Ast Marek

5.

Bartyzel Małgorzata Maria

6.

Bielecki Jerzy

 


7.

Bogucki Jacek

8.

Bosak Bogusław

9.

Brudziński Joachim

 


10.

Bubula Barbara

11.

Ceglecka-Zielonka Teresa

12.

Chłopek Aleksander

 


13.

Chmielowiec Zbigniew

14.

Chrapkiewicz Daniela

15.

Cybulski Piotr

 


16.

Cymański Tadeusz

17.

Czarnecki Krzysztof

18.

Czarnecki Witold

 


19.

Czartoryski Arkadiusz

20.

Czepe Roman

21.

Czesak Edward

 


22.

Ćwierz Andrzej

23.

Dera Andrzej Mikołaj

24.

Dobrzyński Leszek

 


25.

Dolata Zbigniew

26.

Falfus Jacek

27.

Gajewska Karolina

 


28.

Girzyński Zbigniew

29.

Giżyński Szymon Stanisław

30.

Golba Mieczysław

 


31.

Goliński Marian Tomasz

32.

Gołojuch Kazimierz

33.

Gosiewska Małgorzata

 


34.

Gosiewski Jerzy

35.

Gosiewski Przemysław Edgar

36.

Górski Artur

 


37.

Górski Tomasz

38.

Hoc Czesław

39.

Hofman Adam

 


40.

Jach Michał

41.

Jackiewicz Dawid

42.

Jagiełło Jarosław

 


43.

Janik Grzegorz

44.

Jasiński Wojciech

45.

Jędrych Jędrzej

 


46.

Jurek Marek

47.

Jurgiel Krzysztof

48.

Karasiewicz Lucjan

 


49.

Karski Karol

50.

Kempa Beata

51.

Kilian Wiesław

 


52.

Kloc Izabela

53.

Kłeczek Dariusz Antoni

54.

Kłosowski Sławomir

 


55.

Kołakowski Lech

56.

Kołakowski Robert

57.

Kościelniak Jacek

 


58.

Kowal Paweł

59.

Kowalczyk Henryk

60.

Kozak Zbigniew

 


61.

Kraczkowski Maks

62.

Krasulski Leonard

63.

Krzywicki Piotr

 


64.

Kuchciński Marek

65.

Kurski Jacek

66.

Latos Tomasz

 


67.

Libicki Jan Filip

68.

Lipiec Krzysztof

69.

Lipiński Adam

 


70.

Liss Andrzej

71.

Lysko Alojzy

72.

Łatas Marek Jerzy

 


73.

Maciejewski Krzysztof

74.

Madziarczyk Tadeusz

75.

Malik Ewa

 


76.

Marianowska Barbara

77.

Markowski Tomasz

78.

Masłowska Mirosława

 


79.

Matuszewski Marek

80.

Matuszny Kazimierz

81.

Mazurek Beata

 


82.

Mężydło Antoni

83.

Michałkiewicz Krzysztof

84.

Mikuła Krzysztof

 


85.

Mojzesowicz Wojciech

86.

Moskal Kazimierz

87.

Mularczyk Arkadiusz

 


88.

Natalli-Świat Aleksandra

89.

Nowak Maria Teresa

90.

Olendzka Halina

 


91.

Olszewski Dariusz

92.

Ołdakowski Jan

93.

Opioła Marek

 


94.

Ożóg Stanisław

95.

Pakuła-Sacharczuk Anna

96.

Paluch Anna

 


97.

Piecha Bolesław Grzegorz

98.

Pięta Stanisław

99.

Piłka Marian

 


100.

Polaczek Jerzy

101.

Polak Marek

102.

Poncyljusz Paweł

 


103.

Puza Adam

104.

Rogacki Adam

105.

Rojek Józef

 


106.

Roman Giovanni

107.

Rusiecki Jarosław

108.

Sadurska Małgorzata

 


109.

Seliga Dariusz

110.

Sellin Jarosław

111.

Siarka Edward

 


112.

Sośnierz Andrzej

113.

Stawiarski Jarosław

114.

Stryjska Małgorzata

 


115.

Surmacz Marek

116.

Suski Marek

117.

Szarama Wojciech Piotr

 


118.

Szczypińska Jolanta

119.

Szlachta Andrzej

120.

Szrajber Bartłomiej

 


121.

Szwed Stanisław

122.

Szydło Beata

123.

Szyszko Jan

 


124.

Tchórzewski Krzysztof

125.

Tobiszowski Grzegorz

126.

Tomczak Jacek

 


127.

Walkowiak Andrzej

128.

Wassermann Zbigniew

129.

Wawryniewicz Ryszard

 


130.

Wiązowski Waldemar

131.

Wiśniewska Jadwiga

132.

Wiśniewska Lucyna

 


133.

Wita Tadeusz

134.

Witek Elżbieta

135.

Wojtkiewicz Michał

 


136.

Woźniak Tadeusz

137.

Wójcik Michał

138.

Wróbel Marzena

 


139.

Zając Stanisław

140.

Zawisza Artur

141.

Zawiślak Sławomir

 


142.

Zbonikowski Łukasz

143.

Zieliński Jarosław

144.

Ziobro Zbigniew

 


145.

Zuba Maria

146.

Zubowski Jan

147.

Żaczek Jarosław

 



 


Wyniki głosowania nr 15 dnia 08-09-2006

 


Posłowie PO głosujący Za

 



 








 


1.

Abgarowicz Łukasz Maria

2.

Arndt Paweł

3.

Augustyn Urszula

 


4.

Aziewicz Tadeusz

5.

Biernacki Marek

6.

Biernat Andrzej

 


7.

Bojko Bogdan

8.

Bublewicz Beata

9.

Budnik Jerzy

 


10.

Chlebowski Zbigniew

11.

Chmielewski Stanisław Marcin

12.

Chwierut Janusz

 


13.

Czerwiński Andrzej

14.

Dolniak Grzegorz

15.

Drzewiecki Mirosław Michał

 


16.

Duda Jarosław

17.

Dzikowski Waldy

18.

Fabisiak Joanna

 


19.

Fedorowicz Jerzy Feliks

20.

Fiedler Arkady

21.

Fiedorowicz Czesław

 


22.

Gadowski Krzysztof

23.

Gałażewski Andrzej

24.

Gawłowski Stanisław

 


25.

Głogowski Tomasz

26.

Grabarczyk Cezary

27.

Grad Aleksander

 


28.

Graś Paweł

29.

Gronkiewicz-Waltz Hanna

30.

Grupiński Rafał

 


31.

Grzegorek Krzysztof

32.

Gut-Mostowy Andrzej

33.

Hibner Jolanta

 


34.

Huskowski Stanisław Tadeusz

35.

Karpiniuk Sebastian

36.

Karpiński Włodzimierz Witold

 


37.

Kidawa-Błońska Małgorzata

38.

Kleina Kazimierz

39.

Klim Józef Piotr

 


40.

Knosala Ryszard

41.

Komorowski Bronisław

42.

Kopacz Ewa

 


43.

Kopaczewska Domicela

44.

Kopeć Tadeusz

45.

Korzeniowski Leszek

 


46.

Kosecki Roman

47.

Kozdroń Jerzy

48.

Koźlakiewicz Mirosław

 


49.

Krupa Jacek

50.

Kulesza Tomasz

51.

Lamczyk Stanisław

 


52.

Lenz Tomasz

53.

Lipiński Dariusz

54.

Lisek Krzysztof

 


55.

Litwiński Arkadiusz

56.

Łukacijewska Elżbieta

57.

Małecka-Libera Beata

 


58.

Maniura Edward

59.

Markowiak Andrzej

60.

Miodowicz Konstanty

 


61.

Młyńczak Aldona

62.

Mroczek Czesław

63.

Mrzygłocka Izabela Katarzyna

 


64.

Muchacki Rafał

65.

Nitras Sławomir

66.

Nowak Tomasz Piotr

 


67.

Okularczyk Stanisława Anna

68.

Olszewski Paweł

69.

Pacelt Zbigniew

 


70.

Pasło-Wiśniewska Maria

71.

Piechota Sławomir Jan

72.

Pierzchała Elżbieta

 


73.

Pietraszewska Danuta

74.

Piotrowska Teresa

75.

Pitera Julia

 


76.

Plocke Kazimierz

77.

Raczkowski Damian

78.

Radziszewska Elżbieta

 


79.

Raś Ireneusz

80.

Rokita Jan

81.

Rozpondek Halina

 


82.

Rutnicki Jakub

83.

Rybicki Arkadiusz

84.

Rybicki Sławomir

 


85.

Rynasiewicz Zbigniew

86.

Rzymełka Jan

87.

Saługa Wojciech

 


88.

Sawicka Beata Dorota

89.

Schetyna Grzegorz

90.

Siedlaczek Henryk

 


91.

Skowrońska Krystyna

92.

Smirnow Andrzej

93.

Stuligrosz Michał

 


94.

Szczypiński Tomasz

95.

Szejnfeld Adam

96.

Szulc Jakub

 


97.

Szumilas Krystyna

98.

Śledzińska-Katarasińska Iwona

99.

Śpiewak Paweł

 


100.

Świątkowski Maciej

101.

Tomaka Jan Walenty

102.

Tomczykiewicz Tomasz

 


103.

Tusk Donald

104.

Wałęsa Jarosław

105.

Więckowska Ewa

 


106.

Wilk Wojciech

107.

Wojciechowicz Jacek

108.

Wolak Ewa

 


109.

Wójcik Marek

110.

Wycisło Eugeniusz

111.

Wyrowiński Jan

 


112.

Zaremba Krzysztof

113.

Zdrojewski Bogdan

114.

Zielińska-Głębocka Anna

 


115.

Ziemniak Wojciech

116.

Żmijan Stanisław



 



Wyniki głosowania nr 15 dnia 08-09-2006

Posłowie PO głosujący Za








1.

Abgarowicz Łukasz Maria

2.

Arndt Paweł

3.

Augustyn Urszula

4.

Aziewicz Tadeusz

5.

Biernacki Marek

6.

Biernat Andrzej

7.

Bojko Bogdan

8.

Bublewicz Beata

9.

Budnik Jerzy

10.

Chlebowski Zbigniew

11.

Chmielewski Stanisław Marcin

12.

Chwierut Janusz

13.

Czerwiński Andrzej

14.

Dolniak Grzegorz

15.

Drzewiecki Mirosław Michał

16.

Duda Jarosław

17.

Dzikowski Waldy

18.

Fabisiak Joanna

19.

Fedorowicz Jerzy Feliks

20.

Fiedler Arkady

21.

Fiedorowicz Czesław

22.

Gadowski Krzysztof

23.

Gałażewski Andrzej

24.

Gawłowski Stanisław

25.

Głogowski Tomasz

26.

Grabarczyk Cezary

27.

Grad Aleksander

28.

Graś Paweł

29.

Gronkiewicz-Waltz Hanna

30.

Grupiński Rafał

31.

Grzegorek Krzysztof

32.

Gut-Mostowy Andrzej

33.

Hibner Jolanta

34.

Huskowski Stanisław Tadeusz

35.

Karpiniuk Sebastian

36.

Karpiński Włodzimierz Witold

37.

Kidawa-Błońska Małgorzata

38.

Kleina Kazimierz

39.

Klim Józef Piotr

40.

Knosala Ryszard

41.

Komorowski Bronisław

42.

Kopacz Ewa

43.

Kopaczewska Domicela

44.

Kopeć Tadeusz

45.

Korzeniowski Leszek

46.

Kosecki Roman

47.

Kozdroń Jerzy

48.

Koźlakiewicz Mirosław

49.

Krupa Jacek

50.

Kulesza Tomasz

51.

Lamczyk Stanisław

52.

Lenz Tomasz

53.

Lipiński Dariusz

54.

Lisek Krzysztof

55.

Litwiński Arkadiusz

56.

Łukacijewska Elżbieta

57.

Małecka-Libera Beata

58.

Maniura Edward

59.

Markowiak Andrzej

60.

Miodowicz Konstanty

61.

Młyńczak Aldona

62.

Mroczek Czesław

63.

Mrzygłocka Izabela Katarzyna

64.

Muchacki Rafał

65.

Nitras Sławomir

66.

Nowak Tomasz Piotr

67.

Okularczyk Stanisława Anna

68.

Olszewski Paweł

69.

Pacelt Zbigniew

70.

Pasło-Wiśniewska Maria

71.

Piechota Sławomir Jan

72.

Pierzchała Elżbieta

73.

Pietraszewska Danuta

74.

Piotrowska Teresa

75.

Pitera Julia

76.

Plocke Kazimierz

77.

Raczkowski Damian

78.

Radziszewska Elżbieta

79.

Raś Ireneusz

80.

Rokita Jan

81.

Rozpondek Halina

82.

Rutnicki Jakub

83.

Rybicki Arkadiusz

84.

Rybicki Sławomir

85.

Rynasiewicz Zbigniew

86.

Rzymełka Jan

87.

Saługa Wojciech

88.

Sawicka Beata Dorota

89.

Schetyna Grzegorz

90.

Siedlaczek Henryk

91.

Skowrońska Krystyna

92.

Smirnow Andrzej

93.

Stuligrosz Michał

94.

Szczypiński Tomasz

95.

Szejnfeld Adam

96.

Szulc Jakub

97.

Szumilas Krystyna

98.

Śledzińska-Katarasińska Iwona

99.

Śpiewak Paweł

100.

Świątkowski Maciej

101.

Tomaka Jan Walenty

102.

Tomczykiewicz Tomasz

103.

Tusk Donald

104.

Wałęsa Jarosław

105.

Więckowska Ewa

106.

Wilk Wojciech

107.

Wojciechowicz Jacek

108.

Wolak Ewa

109.

Wójcik Marek

110.

Wycisło Eugeniusz

111.

Wyrowiński Jan

112.

Zaremba Krzysztof

113.

Zdrojewski Bogdan

114.

Zielińska-Głębocka Anna

115.

Ziemniak Wojciech

116.

Żmijan Stanisław



Wyniki głosowania nr 15 dnia 08-09-2006

Posłowie LPR głosujący Za








1.

Andrejuk Przemysław

2.

Bałażak Witold

3.

Bosak Krzysztof

4.

Ciągło Edward

5.

Dobrosz Janusz

6.

Fedorowicz Andrzej

7.

Hatka Witold

8.

Jarota Jan

9.

Kawa Marek

10.

Kołodziej Janusz

11.

Kotlinowski Marek

12.

Mańka Andrzej

13.

Masin Arnold

14.

Murias Halina

15.

Murzyn Leszek

16.

Orzechowski Mirosław

17.

Ośko Edward

18.

Parda Radosław

19.

Pawłowiec Daniel

20.

Pawłowski Szymon

21.

Ratajczak Elżbieta

22.

Sobczak Bogusław

23.

Sosnowski Antoni

24.

Strąk Robert

25.

Ślusarczyk Piotr

26.

Wiechecki Rafał

27.

Wierzejski Wojciech

28.

Zadora Stanisław






Wyniki głosowania nr 15 dnia 08-09-2006

Posłowie PSL głosujący Za








1.

Bury Jan

2.

Dutka Bronisław

3.

Grzeszczak Eugeniusz

4.

Grzyb Andrzej

5.

Kalemba Stanisław

6.

Łopata Jan

7.

Łuczak Mieczysław Marcin

8.

Ozga Krystyna

9.

Pałys Andrzej

10.

Pawlak Mirosław

11.

Pawlak Waldemar

12.

Sawicki Marek

13.

Sławecki Tadeusz

14.

Smolarz Henryk

15.

Sopliński Aleksander

16.

Sosnowski Zbigniew

17.

Włodkowski Zbigniew

18.

Woda Wiesław

19.

Zych Józef

20.

Żelichowski Stanisław



Wyniki głosowania nr 15 dnia 08-09-2006

Posłowie niezrzeszeni głosujący Za








1.

Dębicki Tadeusz

2.

Galla Ryszard

3.

Kaczyński Ryszard

4.

Kroll Henryk

5.

Pilarz Józef

6.

Szyga Krzysztof

Wyniki głosowania nr 15 dnia 08-09-2006

Posłowie NKP głosujący Za








1.

Daszyk Marian

2.

Kowalski Bogusław

3.

Masłowska Gabriela

4.

Sobecka Anna

5.

Wrzodak Zygmunt



Obrona Interesu Narodu Polskiego przeciwko wystąpieniu Kongresmenów USA w ramach Komisji Europejskiej d/s Bezpieczeństwa i Współpracy - list otwarty do Ministra Skarbu Państwa i TK.

SENATOR CLINTON Z KOLEGAMI POPIERA PODSTĘPNE WYŁUDZENIE “ODSZKODOWAŃ” DLA ŻYDÓW USA W WIELKOŚCI $65 MILIARDÓW OD POLSKI ORAZ AŻ DO 140 MILIARDÓW RAZEM OD 20 KRAJÓW EUROPY WSCHODNIEJ .

Żydzi ciągłe nie nasyceni - odszkodowania, czyli powtórka z rozrywki - Światowy Kongres Żydów mafijną organizacją wyłudzającą mienie i kasę?

RP z gwiazdą Dawida w tle - Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską.

 

Za:  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/LISTA-POSLOW-ktorzy-glosowali-za-przekazaniem-Zydom-w-USA-65-miliardow-dolarow-1670

Źródła nie znaleziono