Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szczęść Boże,
Szanowni Państwo,

Na prośbę Pana Grzegorza Brauna biuro Konfederacji Gietrzwałdzkiej przesyła poniższy list skierowany do sygnatariuszy Aktu Konfederacji Gietrzwałdzkiej.

Szczęść Boże,
Szanowni Państwo,

Jak Państwo wiecie Grzegorz Braun wznowił swoją aktywność polityczną, czego przejawem jest jego udział w wyborach do Europarlamentu w ramach Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy. Aktywność ta wspierana jest przez liczne grono współpracowników i sympatyków, działających również w środowisku Konfederacji Gietrzwałdzkiej.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą o Państwa zaangażowanie w kampanię wyborczą i działalność polityczną środowiska Grzegorza Brauna. Prośba ta kierowana jest do wszystkich z Państwa, którzy aktualnie nie prowadzicie aktywnej działaności politycznej, a bylibyście skłonni do zaangażowania się w ten rodzaj działalności pod przewodnictwem Grzegorza Brauna.
W przypadku pozytywnej odpowiedzi proszę o niezwłoczne wypełnienie poniższego formularza:

https://www.osuchowa.org/zgloszenie-checi-zaangazowania-w-wyborach-do-europarlamentu-2019/

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Biurem Fundacji Osuchowa poprzez adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PS. Przekaż 1% swojego podatku na Fundację Osuchowa: https://www.osuchowa.org/1procent

Z pozdrowieniami,
Włodzimierz Skalik
Sztab Wyborczy Grzegorza Brauna

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 722 338 334 (dostępny od pn.-pt., w godz. od 9:00-15:00)

Wesprzyj Fundację Osuchowa: https://www.osuchowa.org/wesprzyj-nas/

Źródła nie znaleziono