Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Na marginesie tego co się dzieje w EUROPIE. MISTYKA FINANSÓW. Mechanizm okradania i uzależniania takich krajów jak Grecja czy Polska jest prosty jak budowa cepa.

1. Międzynarodowa mafia finansowa załatwia w swoim banku tj. FED - Federalnej Rezerwie w USA dopisanie parą zer do nadzorowanych kont. Oczywiście nikomu się nawet nie chce drukować pieniędzy tylko powstają one WIRTUALNIE pod fikcyjnymi tzw. INSTRUMENTAMI FINANSOWYMI.

2. Wypasione tymi fikcyjnymi PIENIĘDZMI BANK ŚWIATOWY, MIĘDZYNARODOWY FUNDUSZ WALUTOWY i BANKI „KOMERCYJNE” należące do Rothschildów i ich pociotków wciskają na siłę to badziewie w formie pożyczek, skorumpowanym rządom (ich przedstawiciele dostają z przyjęcie pożyczek commision – łapówki, a jak się nie godzą to się ich obala, straszy, a w ostateczności zabija).

3. Przekupione rządy zlecają mniejszym bankom krajowym działania wykonawcze. Oczywiście za to wypłacana jest im, prawnikom, firmom konsultacyjnym cześć długu w formie honorariów. Ci znający rynek i układy. zachęcają łapówkarzy na niższym szczeblu administracyjnym. do kretyńskich inwestycji w rodzaju; aqua parki, kostki brukowe, fontanny, reklamę regionów, stadiony, szkolenia, wycinkę drzew, bezpłatna komunikację, etc.

 Przy tym obowiązują trzy kardynalne zasady:

- „INWESTYCJE” nie mogą być – dochodowe – tj. przynieść realną, długofalową korzyść dla regionu, miasta, ludzi.
- Kasę za fantazje inwestycyjne mają zarobić FIRMY ZAGRANICZNE (które należą do pożyczających), albo zaprzyjaźnieni tubylcy jako podwykonawcy.

- Pożyczka musi być tak skalkulowana, aby nie była możliwa do spłacenia. 4. Wreszcie najprzyjemniejszy moment dla LICHWIARZY – za niespłacone długi PRZEJĘCIE tego co naprawdę wartościowe tj. ziemi wraz ze znajdującymi się w niej bogactwami i zasobami naturalnymi o strategicznym znaczeniu jak ujęcia i naturalne źródła wody.
I TAK NIE POSIADAJĄC ŻADNYCH REALNYCH PIENIĘDZY, finansowa mafia globalna OKRADA SIE MILIONY LUDZI NA CAŁYM ŚWIECIE. MISTYKA FINANSÓW.

Andrzej Rogalski
Profil fb
Fot. www

Za: http://mysl-polska.pl/536

Źródła nie znaleziono