Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Roty Niepodległości proszą o pomoc finansową: „Tylko dzięki wsparciu naszych darczyńców możemy działać dla Polski” – piszą na Twitterze.

„Każda miesięczna wpłata daje nam możliwość przeprowadzania szkoleń dla struktur, organizowania skutecznych kampanii społecznych, zakupu sprzętu niezbędnego do działalności i organizowania działań na coraz wyższym poziomie” – tłumaczą na portalu społecznościowym.

 Roty Marszu Niepodległości zostały powołane 11 maja 2019 roku na ogólnopolskiej manifestacji #STOP447 przeciw bezprawnym roszczeniom żydowskim wobec Polski. Dzisiaj walczą o to, aby ustawa przeciwko 447 została przedstawiona w Sejmie.

Kilka dni temu organizacja ogłosiła, że ruszyła zbiórka pierwszego tysiąca podpisów pod obywatelskim projektem ustawy przeciwko roszczeniom. Po ich zebraniu będą mogli zarejestrować komitet.

Robert Bąkiewicz powiedział wówczas: „Powołaliśmy Roty Marszu Niepodległości, to organizacja która ma się zająć walką z 447, będzie się opierać na współpracy różnych środowisk patriotycznych. Idea jest taka jak na 11 listopada, razem dla Polski!”

WESPRZYJ DZIAŁALNOŚĆ ROT –> KLIK

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Polska jest Ojczyzną Żydów i Polaków".

https://www.ekspedyt.org/2019/09/10/gowin-w-radiuzet-pensja-minimalna-pozwoli-ukraincom-na-zakladanie-rodzin-w-polsce/

Jarosław Gowin o skokowym wzroście płacy m.in.: Dzięki temu ustabilizujemy sytuację ok. 1 mln pracowników ukraińskich. W tej chwili pracują na najniższym wynagrodzeniu. Jeśli chcemy, żeby tu płacili podatki i zakładali rodziny – musimy zrobić jakiś ruch.

Nie tak dawno na forum Ekonomicznym w Krynicy minister Gowin mówił o budowaniu przyszłych elit polskich składających się m.in. z Ukraińców. Były członek Platformy Obywatelskiej dał się wielokrotnie poznać jako orędownik społeczeństwa wielonarodowościowego, podkreślając swego czasu, że Polska jest Ojczyzną Żydów i Polaków.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Kolejna ounowska prowokacja w Elblągu po zniszczeniu i spaleniu polskiej flagi

Elbląg: samochód wjechał w Rondo Obrońców Birczy, władze miasta nie kwapią się z naprawą szkód 

Rozpędzony samochód wjechał na Rondo Obrońców Birczy w Elblągu. Uderzył w wielki głaz z tablicą pamiątkową i przesunął go. Mimo interwencji, urzędnicy miejscy nie wykazują zainteresowania sprawą i nie kwapią się z naprawą szkód.

W piątek przed południem kierowca wjechał rozpędzonym samochodem w sam środek Ronda Obrońców Birczy, uderzając m.in. w głaz z tablicą pamiątkową. Uderzenie było tak silne, że przesunął kilkutonowy głaz o około 90 stopni. Samochód zatrzymał się na nasypie z siatką zabezpieczającą po drugiej stronie.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Szanowni Państwo,

1. Miło nam poinformować, że nastąpiło porozumienie pomiędzy komitetami Alternatywa Społeczna i Jedność Narodu. Oba komitety organizują obecnie wybory pod szyldem Jedności Narodu celem zebrania podpisów i zgłoszenia kandydatów w wyborach [LINK NA FACEBOOK]. Kolejne komitety są zapraszane i rozmowy trwają, aby stworzyć jak najsilniejszą listę do Sejmu i Senatu RP.

https://politykapolska.eu/2019/08/21/jednosc-narodu-i-alternatywa-spoleczna-podpisaly-porozumienie-i-planuja-wspolnych-kandydatow-do-jesiennych-wyborow/

2. Wczoraj zostało otwarte konto komitetu wyborczego w PKO BP.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
Poniższego tekstu nie chciałem wstawiać do książki, bo nie jestem pewien zawartych w nim informacji. Nie chcę jednak, by przekazana mi informacja pozostała utajniona w moich archiwach. Poczuwam się w obowiązku ją upublicznić.
Jestem w posiadaniu pewnej relacji z przenosin trumny Piłsudskiego z krypty św. Leonarda w katedrze wawelskiej do Wieży Srebrnych Dzwonów. Kiedyś dotarł do mnie w Warszawie pan Kazimierz Mroczek, człowiek już wiekowy, z ważną informacją, którą mi przekazał. Poprosiłem o tę informację na piśmie. Pan Mroczek miał trudności z pisaniem. Napisałem więc tekst pod jego dyktando, a on to podpisał.

Oto tekst tego dokumentu:

Mówił mi ks. Abp. Teodorowicz, że był wraz z Abp. Sapiehą świadkiem przenoszenia trumny Piłsudskiego z katedry wawelskiej do krypty obok. W trakcie przenoszenia spadło wieko trumny. Pod spodem była maska sztuczna Marszałka. Dopiero pod nią ciało w rozkładzie. Do nóg była przyczepiona tabliczka z napisem hebrajskim: „Wielkiemu Synowi Narodu Wybranego Szlomie Zelmanowi, Naczelna Władza Izraela na pamiątkę. Śmierć jego będzie pomszczona na gojach.” (-)

Mroczek Kazimierz.
Warszawa 26 I 1988 r. wieś Stoczek poczta Garwolin 2 08-410 Garwolin