Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Brytyjska “żółta karta” (U.K. Yellow Card), czyli system monitorowania poszczepiennych skutków ubocznych zarejestrował dotychczas niemal 250 tysięcy przypadków skutków ubocznych u osób poddanych preparatom reklamowanym jako “szczepionka przeciwko Covid-19”.

W tej liczbie system zanotował 460 zgonów po przyjęciu “szczepionki” oraz np. 35 przypadków w postaci utraty słuchu, 25 – całkowitej utraty wzroku, 16 poronień, 20 przypadków raka… Strona rządowa natychmiast znajduje szybkie wytłumaczenie pisząc, że “większość z tych przypadków dotyczy ludzi starszych lub z chorobami współtowarzyszącymi.”

Całkowicie dobrowolny system Yellow Card prowadzony jest przez brytyjską agencję zdrowia Medicines & Healthcare Regulatory Agency, który przyjmuje zgłoszenia od osób zaszczepionych dopuszczonymi w Wielkiej Brytanii preparatami firm Pfizer/BioNTech oraz Oxford University/Astra Zeneca. System Yellow Card jest odpowiednikiem amerykańskiego systemu VAERS, również całkowicie dobrowolnego i przez to równie mało wiarygodnego, bo nie podającego rzeczywistej liczby przypadków skutków ubocznych. Badania naukowców Harvard University pokazują, że system VAERS był dotychczas w stanie zauważyć zaledwie 1% przypadków poszczepiennych skutków ubocznych.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Sąd w prowincji Chincha oraz Pisco (południowo-zachodnie Peru) stwierdził, że trwającą pandemię COVID-19 wywołali najbardziej wpływowi ludzie świata – podają lokalne media. Wśród odpowiedzialnych za wybuch zarazy prowincjonalny peruwiański sąd wymienił m.in. Billa Gatesa, George’a Sorosa i ród Rockefellerów.

 W dokumencie zacytowanym przez portal LP czytamy, że sąd prowincji Chincha i Pisco stwierdził, iż COVID-19 powstał w wyniku inspiracji elit kontrolujących świat, co doprowadziło do paraliżu całego świata.

 Wśród winnych zaistnienia pandemii wymieniono w procesowym piśmie Gatesa, Sorosa oraz rodzinę Rockefellerów. Zasugerowano też, że grono odpowiedzialnych za globalny problem jest zdecydowanie większe.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Trump odtajni wszystkie dokumenty? Giuliani: „Nie ma już powodu, by tego nie robić”

W jednym z programów telewizyjnych adwokat Donalda Trumpa i były burmistrz Nowego Jorku stwierdził, że prezydent USA powinien odtajnić wszystkie dokumenty przed odejściem ze stanowiska. Jak twierdził, „jest to winien swoim zwolennikom”.

W rozmowie z byłym szefem strategów Białego Domu, Stevem Bannonem, osobisty prawnik Trumpa wskazał, że prezydent powinien odtajnić wszelkie dokumenty. Jak mówił, „nie ma już powodu, by próbować stworzyć jakąś harmonię”.

– Wiele razy myślałem, że jest na to gotowy i wiele razy było to blokowane przez, muszę założyć, siłę, którą teraz nazywamy „deep state” – dodał Giuliani.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Andy Choinski

https://www.youtube.com/watch?v=YSoC6jH9aU0&feature=youtu.be


Obawiam się, że aktywność wojska niezwiązana jest z wprowadzonym insurrection akt;
ale z planowanymi przez lewice protestami z bronią i nie jest to wynik decyzji rady wojkowej.
Do oficjalnego ogłoszenia INSURRECTION AKT ciężko będzie potwierdzić coś innego, a cała rozmowa o decyzjach Prezydenta Trumpa pozostanie w strefie pobożnych życzeń.(zjw)

WARNING: DO NOT ATTEND Armed Protests at State Capitols Before Inauguration! – POSSIBLE SINISTER PLOT HATCHED BY RADICAL LEFT TO TAKE AWAY GUN RIGHTS!
By Jim Hoft

Źródła nie znaleziono