Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Sąd w prowincji Chincha oraz Pisco (południowo-zachodnie Peru) stwierdził, że trwającą pandemię COVID-19 wywołali najbardziej wpływowi ludzie świata – podają lokalne media. Wśród odpowiedzialnych za wybuch zarazy prowincjonalny peruwiański sąd wymienił m.in. Billa Gatesa, George’a Sorosa i ród Rockefellerów.

 W dokumencie zacytowanym przez portal LP czytamy, że sąd prowincji Chincha i Pisco stwierdził, iż COVID-19 powstał w wyniku inspiracji elit kontrolujących świat, co doprowadziło do paraliżu całego świata.

 Wśród winnych zaistnienia pandemii wymieniono w procesowym piśmie Gatesa, Sorosa oraz rodzinę Rockefellerów. Zasugerowano też, że grono odpowiedzialnych za globalny problem jest zdecydowanie większe.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Andy Choinski

https://www.youtube.com/watch?v=YSoC6jH9aU0&feature=youtu.be


Obawiam się, że aktywność wojska niezwiązana jest z wprowadzonym insurrection akt;
ale z planowanymi przez lewice protestami z bronią i nie jest to wynik decyzji rady wojkowej.
Do oficjalnego ogłoszenia INSURRECTION AKT ciężko będzie potwierdzić coś innego, a cała rozmowa o decyzjach Prezydenta Trumpa pozostanie w strefie pobożnych życzeń.(zjw)

WARNING: DO NOT ATTEND Armed Protests at State Capitols Before Inauguration! – POSSIBLE SINISTER PLOT HATCHED BY RADICAL LEFT TO TAKE AWAY GUN RIGHTS!
By Jim Hoft

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Trump odtajni wszystkie dokumenty? Giuliani: „Nie ma już powodu, by tego nie robić”

W jednym z programów telewizyjnych adwokat Donalda Trumpa i były burmistrz Nowego Jorku stwierdził, że prezydent USA powinien odtajnić wszystkie dokumenty przed odejściem ze stanowiska. Jak twierdził, „jest to winien swoim zwolennikom”.

W rozmowie z byłym szefem strategów Białego Domu, Stevem Bannonem, osobisty prawnik Trumpa wskazał, że prezydent powinien odtajnić wszelkie dokumenty. Jak mówił, „nie ma już powodu, by próbować stworzyć jakąś harmonię”.

– Wiele razy myślałem, że jest na to gotowy i wiele razy było to blokowane przez, muszę założyć, siłę, którą teraz nazywamy „deep state” – dodał Giuliani.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

"""Arturo D'Elia przyznaje się do kradzieży wyborów prezydenckich w USA"""

 """Musimy stanąć w obronie prawdy i wezwać do pełnego dochodzenia”

Kolejny element układanki obcej ingerencji. Żywotność naszej konstytucji i naszego kraju są zagrożone. Włochy to zrobiły - Arturo D'Elia przyznaje się do kradzieży wyborów"""

 

Nowy wątek w przestrzeni medialnej.

Bomba czy kapiszon???

6 stycznia opublikowano w internecie oświadczenie włoskiego prawnika:

Ja, prof. Alfio D'Urso, adwokat / prawnik, z Via Vittorio Emanuele, Catania, 95131 Włochy, niniejszym przedstawiam następujące oświadczenie pod przysięgą dotyczące faktów przekazanych podczas kilku spotkań z urzędnikiem wojskowej służby bezpieczeństwa wysokiego szczebla:

Źródła nie znaleziono