Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
Zobacz także: Prawicowy dziennikarz o możliwej kapitulacji w sprawie imigrantów
Mój ojciec ma bardzo ciekawe poglądy w niektórych sprawach, radykalne w innych, nie zmienia to ani na jotę stanowiska rządu, jak będziemy podchodzić do kwestii uchodźców; jesteśmy tu bardzo konsekwentni i będziemy nadal - podkreślił premier Morawiecki, odnosząc się do słów swojego ojca Kornela Morawieckiego, który w wywiadzie dla „Rz” przyznał, że Polska powinna przyjąć 7 tys.  uchodźców.
Te 7 tysięcy na 40-milionowy kraj, na które zgodził się poprzedni rząd, nie powinno być problemem. (…) Tylko powinniśmy przybyszom postawić wymagania, zmusić ich do wysiłku, sami podjąć działania, które „ich” przerobią na „nas” - powiedział w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej marszałek senior Kornel Morawiecki, lider koła poselskiego Wolni i Solidarni, dodając jednocześnie, że  „rząd Morawieckiego powinien uruchomić korytarze humanitarne. Nie ma powodów do zwlekania”.

Do tych słów odniósł się premier Mateusz Morawieckiego, który był gościem „Wiadomości” TVP. Szef rządu podkreślił, że stanowisko Polski ws. uchodźców się nie zmieniło.


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dobre bo polityczne...:)

9 Grudzień 2017

Ta petycja czeka na zatwierdzenie przez stronę Petycji Obywatelskich

Naród Polski: Zdelegalizować wszystkie organizacje i gminy żydowskie w Polsce

Niech będą nas tysiące

————————————————

Dlaczego ta sprawa jest istotna

Żydzi szerzą i wyznają rasizm oraz dzielą ludzi na ”Gojów” i ”naród wybrany” co wprost oznacz, że wszelkie żydowskie organizacje, gminy oraz związki i stowarzyszenia funkcjonują w Polsce w sprzeciwie z prawem Polski !! Dlatego natychmiast należy domagać się delegalizacji i karania żydów w Polsce.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

 

W 10. rocznicę podpisania traktatu lizbońskiego przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego zapraszamy na spotkanie poświęcone politycznym i prawnym skutkom tego wydarzenia.

Spotkanie poprowadzi prezes Klubu im. Romana Dmowskiego Kamil Klimczak. Po około półgodzinnym wstępie oddamy głos przybyłym, aby wspólnie zastanowić się nad sytuacją Polski po Lizbonie.

Zapraszamy do Klubu Przejazd 34 (ul. Tuwima 34, w oficynie) 14 grudnia o godzinie 18:00.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Chiny, największy importer nafty na świecie, zaproponowały kupno ropy za yuany, ich walutę. Propozycja jest następująca. Niech Rosja (i inni eksporterzy ropy) przyjmą zapłatę w yuanach, za te yuany kupują co chcą w Chinach, a jeżeli będą mieli nadwyżki yuanów, to będą mogli je wymienić na złoto na giełdzie w Hongkongu. Chodzi o wyeliminowanie petrodolarów w obrocie ropą. Dolary już prawie pół wieku nie mają zabezpieczenia w złocie (wycofał je Nixon w 1971 r.). Są walutą opartą na zaufaniu do militarnej potęgi USA, ale de facto bez pokrycia.

Ameryka drukuje tyle dolarów ile potrzebuje. Inne kraje mają zabezpieczenie dla swojej waluty w rezerwach w dolarach lub innych walutach wymienialnych na dolary, ale w Rosji i Chinach wydobywa się najwięcej złota i te kraje mają największe zapasy tego kruszcu. Ta nowa chińska propozycja może potrzasnąć systemem finansowym świata.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

UPAMIĘTNIENIE OFIAR STANU WOJENNEGO W LONDYNIE,

NIEDZIELA 10 GRUDNIA 2017, PRZED AMBASADA RP,

47 PORTLAND PL, LONDON W1B 1JH, GODZ. 13: 00 DO 14:00.

Szanowni Państwo!

Zapraszamy serdecznie w imieniu W Jedności Siła, współzałożycieli Komitetu Obrony Polski Wielka Brytania, na trzecie londyńskie obchody 36 Rocznicy Wprowadzenia Stanu Wojennego, by oddać hołd pomordowanym bohaterom podczas Stanu Wojennego, który rozpoczął się w Polsce 13 grudnia 1981 na rozkaz rządu narodowej zdrady.

Pomimo, że jesteśmy z dala od naszej Ojczyzny, nie zamierzamy o Niej zapominać, ponieważ jesteśmy Polakami i zawsze nimi będziemy. W Jedności Siła!

 Przybywających prosimy o polskie flagi i o zdjęcie nakrycia głowy podczas modlitwy za Poległych i Hymnu Narodowego (4 zwrotki).