Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
„Kiedy „dobra zmiana” zrozumie, że Żydom nie chodzi o żaden dialog, ale o zgnojenie i okradzenie państwa polskiego?”
Dziennik „Jerusalem Post” opublikował dziś artykuł, którego autor Herb Keinon stawia tezę następującą: Polska powinna wziąć przykład z Austrii i uznać się za sprawcę Holokaustu. Keinon nawiązuje do przemówienia kanclerza Austrii Sebastiana Kurza wygłoszonego z okazji 80. rocznicy Anschlussu. „Podczas gdy Polska chowa się za nową ustawą o Holokauście mówiąc, że kraj był ofiarą nazistów, a nie sprawcą Holocaustu, Kurz powiedział w nadzwyczajnym przemówieniu w poniedziałek, że tak, Austria była ofiarą, ale była również sprawcą” – czytamy w artykule.

Autor artykułu podkreśla, że pierwszy raz kanclerz Austrii przyznał, iż jego kraj ponosi odpowiedzialność za Holokaust i za złe traktowanie Żydów po wojnie oraz, że w wyniku tej przeszłości Austria ponosi szczególną odpowiedzialność za bezpieczeństwo Izraela. Następnie autor stwierdza, że „jest nadzieja dla Polski”. Na czym ona polega? Na tym, że Polska pójdzie za przykładem Austrii i przyzna, że nie tylko była ofiarą, ale również sprawcą Holokaustu. Keinon martwi się jednak, że może to Polsce zająć aż 30 lat.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

"Zastanawiające jest jednak: dlaczego Prezydent i Premier milczeli o tym liście? Czyżby tak naprawdę prowadzili cichą współpracę z syjonistami?"
"We would be incredibly thankful to the Polish government if they would examine the possibility of forbidding the waving of Israeli flags at concentration camps, leaving Auschwitz a non-political, neutral area, and not giving in to pressure and threats of the state of Israel in regard to this subject."

24 lutego 2018 r


Jego Ekscelencja Pan Andrzej Duda, Prezydent Polski
Jego Ekscelencja Pan Mateusz Morawiecki, Premier RP


Z pomocą Wszechmocnego.
Niech Wszechmogący czuwa i błogosławi was nieustannym sukcesem we wszystkich waszych przedsięwzięciach.
Przez wiele długich lat, jako Żydzi - prawdziwi wyznawcy judaizmu, którzy kategorycznie odrzucają syjonizmu i państwo Izrael, zaobserwowaliśmy wielką frustrację Polaków wobec ciągłych prowokacji dokonywanych przez ruch syjonistyczny z całego świata, a w szczególności z Izraela. Dokonywane są w różnych sprawach, ale szczególnie w związku z Holokaustem europejskiego żydostwa.
Niedawno syjonistyczna pycha osiągnęła nowy poziom w okrutnych atakach na Polskę, w związku z polskim prawem zabraniającym potępienia Polski jako narodu odpowiedzialnego za nazistowskie zbrodnie wojenne.
Mamy nadzieję, że za pośrednictwem tego listu zaczną pojawiać się nowe głosy innych Żydów, oprócz syjonistów, w sprawie żydowskiego Holokaustu w Europie i wyłoni się w te sprawie dyskusja.

Wydawałoby się, że wraz z upływem lat syjoniści i ich rząd stają się coraz bardziej zażarli i chciwi wobec honorowego kraju - jakim jest Polska.
Ukryci za demagogią „antysemityzmu” i „Upamiętnienia Holokaustu”, podczas gdy w rzeczywistości to syjoniści wykorzystali te kwestie do manipulowania narzędziami, które nie mają absolutnie nic wspólnego z pamięcią o Holocauście.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Stop Act HR 1226! Say NO to unjustified Jews restitution claims!
Piszemy listy do 48 kongresmenów Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantow Kongresu Stanow Zjednoczonych!
We write letters to 48 Congressmen of the Foreign Affairs Committee of the House of Representatives of the United States Congress!
Informacje, petycje, listy, inne materialy i instrukcje na website organizacji / Information, petitions, letters, other related materials and instructions on the organization's website:
https://stopacthr1226.org/
Informacja o S.447 i H.R. 1226 / Information on S.447 and H.R. 1226:

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Dziś, 6 marca po południu zmarł nagle Jacek BEZEG, jeden z najofiarniejszych i najodważniejszych rycerzy Prawdy i Polski. Cześć Jego pamięci! Oby Dobry Bóg dał następców. Bardzo was potrzebujemy.
Za: http://www.dakowski.pl/

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
PROPERTY RESTITUTION – FACTS AND MISCONCEPTIONS
We fight for the truth and justice for millions of victims of Nazi Germany’s genocide on ethnic Poles Please learn more here and join us here Walczymy o prawdę i sprawiedliwość dla milionów ofiar hitlerowskiego ludobójstwa na Polakach

Prosimy zapoznać sie z problemem i dołączyć do nas

Last updated 2018-02-22
Please also call your representative and inform him/her about Poland’s objections against the flawed bill H.R. 1226 (please refer to the “Legal Background” and “Historical Background” for more details)! To email the petition please:
  • Copy/paste the letter posted below into your email or send as an attachment (feel free to amend the letter or to add your own comments)
  • Find your Representative’s email address and more details please download the list and email the petition
  • Alternatively, you can call directly your Representative. You will find relevant phone numbers to call on the list as above
To send the petition via post please: