Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
W czasie kiedy rząd Izraela z premierem Netanjahu na czele informuje, że jego kraj nie przyjmie imigrantów z Syrii i Afryki Północnej oraz odgrodzi się murem od Jordanii różne organizacje żydowskie, wspierane przez izraelski rząd pomagają uchodźcom w znalezieniu bezpiecznego schronienia w Europie. Dostarczają im żywność oraz leki, rozdają mapy i wskazówki dotyczące najdogodniejszych szlaków dotarcia do miejsc docelowych a także rekrutują tłumaczy języka arabskiego do pomocy w kontaktach z imigrantami.

aJedną z takich organizacji wspierających masową imigrację do Europy jest IsraAid. Organizacja ta została założona w 2001 roku w celu niesienia pomocy humanitarnej w miejscach dotkniętych kataklizmem. IsraAid jest finansowana przez prywatnych dobroczyńców z Izraela oraz Stanów Zjednoczonych jednak najciekawszym sponsorem tej organizacji jest żydowski Zakon Synów Przymierza – B’nai B’rith, najstarsza nieprzerwanie działająca żydowska organizacja na świecie, stworzona na wzór ruchów masońskich i skupiająca wokół siebie tysiące lóż, założona w połowie XIX wieku w Nowym Jorku przez żydowskich masonów, którzy opuścili tradycyjną masonerię.

 

Głównym celem „Synów Przymierza” jest walka o interesy narodu żydowskiego na całym świecie oraz sprzeciwianie się tzw. antysemityzmowi. Trudno jednak doszukać się w finansowaniu organizacji wspierających zalew Europy przez imigrantów z Afryki oraz Bliskiego Wschodu realizacji interesu żydów czy państwa Izrael. B’nai B’rith jest znane z tego, że w Stanach Zjednoczonych przez dziesiątki lat zwalczało w przestrzeni publicznej religię chrześcijańską oraz poprzez amerykańską kinematografię i zakładanie wewnątrz amerykańskigo przemysłu filmowego lóż masońskich skupiających wyłącznie osoby pochodzenia żydowskiego, kręciło poprawnie polityczne filmy, które były zgodne z linią ideologiczną i polityczną narodu żydowskiego oraz państwa Izrael.

      W Polsce działanie tej organizacji zostało zdelegalizowane w 1938 roku, dekretem prezydenta Mościckiego, który zabraniał działalności na terenie Polski wszelakich organizacji opartych o ruchy wolnomularskie, jednak w 2007 działalność B’nai B’rith  na terenie Polski została reaktywowana – przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

http://www.nacjonalista.pl/2015/09/24/izraelska-organizacja-wspiera-maso

https://en.wikipedia.org/wiki/IsraAid

https://pl.wikipedia.org/wiki/B%E2%80%99nai_B%E2%80%99rith

https://pl.wikipedia.org/wiki/B%E2%80%99nai_B%E2%80%99rith_%28Polska%29

http://breizatao.com/2015/09/17/une-organisation-israelienne-liee-au-bna

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4700849,00.html

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zydowska-masoneria-wspiera-finansowo-masowa-imigracje-europy

Data publikacji: 27.09.2015

Za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-masoneria-wspiera-finansowo-masowa-imigracje-do-europy-2015-09

Za: http://www.wicipolskie.org/?p=13463