Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Akcja Obywatelska ponownego przeliczenia głosów w WYBORACH PREZYDENCKICH 2010.

Nawet pobieżna analiza sytuacji w Polsce w ostatnich kilku latach skłania do wniosku, że co najmniej ostatnie wyniki wyborów w Polsce
mogły zostać sfałszowane. Skoro w pierwszej turze wyborów prezydenckich w ambasadzie w Brukseli sfałszowano wyniki to oznacza, że wyniki mogły zostać sfałszowane również w innych okręgach wyborczych.
W związku z tym serwis obnie.info proponuje Akcję Obywatelską ponownego przeliczenia głosów.
Głównie przeliczamy głosy z II tury ale w piśmie występujemy również o wyniki I tury wyborów.
W tym celu obywatele w każdej miejscowości w Polsce powinni:

1. Złożyć pismo do lokalnej komisji wyborczej o:
– wydanie na piśmie kopii protokołu zbiorczego wyników wyborów.
– wydanie na piśmie kopii protokołu z każdej komisji wyborczej
– wydanie na piśmie składu komisji miejskiej i komisji okręgowych z podaniem ich przynależności partyjnej i powiązań rodzinnych z lokalną i centralną władzą. Szczególnie jest potrzebna lista tzw. mężów zaufania.
2. Sfotografować wyniki wyborów wiszące przed lokalami wyborczymi, jeśli wyniki są już zdjęte należy sfotografować miejsce gdzie wisiały – aparat lub telefon należy ustawić tak, aby była wydrukowana data i godzina.

3. Materiały z pkt. 1 i 2 należy przesłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i opublikować na forum: http://forum.obnie.info w dziale:
Akcje i działania/Akcje obywatelskie/Ponowne liczenie głosów – wybory prezydenckie 2010

Proszę rozpowszechnić informacje o ponownym przeliczaniu głosów na forach internetowych, blogach, grupach dyskusyjnych, w mailach, sms-ach ale również przez ulotki i ogłoszenia na słupach i tablicach ogłoszeniowych.

http://www.obnie.info

6 Lipiec 2010

Za: http://www.bibula.com/?p=23782