Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

14.09.2015

fot: youtube

fot: youtube

      Problem uchodźców jest kolejną okazją do bicia się w cudze piersi przez środowiska żydowskie. Agnieszka Holland na lamach „Newsweeka” pisze: To łże-chrześcijaństwo rozgrzeszające narodowy egoizm wybuchający zawsze wtedy, gdy trzeba się z kimś dzielić. Mentalność Kalego mamy we krwi.

      Dodanie słowa „my” ma zmylić publikę i tym mniej zorientowanym przedstawić Holland, jako katoliczkę, czyli jedną z nas. Tymczasem Holland znana jest z zajadłego atakowania katolicyzmu i czynienia Polaków współwinnymi Holokaustu.

      Szanowna pani Holland – tysiące Żydów prześladowanych w średniowiecznej Europie wędrowało do Rzeczpospolitej właśnie z tego powodu, że nie byliśmy łże-chrześcijanami. Ten żydowski exodus spowodował, że Polska stała się największym skupiskiem Żydów w ówczesnej Europie. Różnica polega na tym, że dzisiejsi muzułmańscy uchodźcy wcale nie marzą o osiedleniu się w Polsce i najczęściej nie wiedzą, że taki kraj w ogóle istnieje. Średniowieczni Żydzi zaś z pełną świadomością wybrali Polskę i Polaków, jako kraj i naród przyjazny i tolerancyjny.

      Nie można nazywać niegościnnością przypadku, kiedy domniemany gość z gościną nigdy się do nas nie wybierał. Oni chcą do Niemiec, co skrupulatnie jest w mediach przemilczane. To właśnie Niemcy okazują dzisiaj wyjątkowy egoizm oraz brak gościnności i po raz kolejny w swojej historii chcą transportować niechciane nacje na wschód Europy wbrew ich woli.

 

      Jeżeli już Agnieszka Holland szuka kogoś, kto mentalność Kalego ma we krwi to powinna zaadresować swoją krytykę i apel do rządu Izraela, który w czerwcu zapowiedział budowę 30 kilometrowego muru wzdłuż granicy z Jordanią. To jest dopiero pokaz egoizmu i kompletny brak tolerancji. Przestańcie wreszcie bić się w cudze piersi i przyjrzyjcie się samym sobie. Taka konfrontacja przed lustrem może okazać się ozdrowieńcza, choć bardzo wątpię czy stać was kiedyś będzie na skonfrontowanie się z własnym prawdziwym i bardzo nieprzyjemnym obłudnym obliczem.

      My doskonale wiemy, o co wam chodzi. Chcecie zniszczyć nasze chrześcijańskie korzenie burząc narodową jednorodność polskiego społeczeństwa. Tak więc szanowna pani Holland apelujcie do Merkel i Natanjahu, a od Polski prosimy o trzy drzewka w bok.

Mirosław Kokoszkiewicz

Za: http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/3350-mamy-apel-do-agnieszki-holland-od-polski-o-trzy-drzewka-w-bok

Za: http://www.wicipolskie.org/?p=13284