Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

przywitanie z dr ZapałowskimZ maila od dr Zapałowskiego:

„Dwa ważne teksty…Mój nowy wywiad:

… Czy można powiedzieć, że kult Bandery odradza się wśród Ukraińców?

– Kult Bandery się nie tylko odradza, ale on jest już obecny w życiu mieszkańców zachodniej Ukrainy od mniej więcej dwudziestu kilku lat. Po upadku Związku Sowieckiego diaspora ukraińska w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych na nowo podjęła w tym kraju wojnę, którą przegrała ponad siedemdziesiąt lat temu. W tę walkę włożono olbrzymi wysiłek organizacyjny, ale też finansowy. Dla tych ośrodków i ideologów nacjonalizmu ukraińskiego nie miało żadnego znaczenia to, że poprzez takie działanie doprowadzą do wewnętrznego konfliktu na Ukrainie. Liczył się tylko cel, a celem tym było stworzenie Ukrainy dla Ukraińców….”


żądanie Prawdy o bandytach z OUN-UPA

Źródło i cały wywiad:
Pozwoliliśmy Ukraińcom wejść nam na głowę

Proszę wejść na Facebook na stronę Naszego Słowa. Poza umiłowaniem Związku Ukraińców w Polsce (to ich organ) do V rosyjskiej kolumny (kto to finansuje czyż czasem nie sąsiedzi?) drukują artykuł o „polskich obozach koncentracyjnych!!! Co na to rząd i IPN?

krwawi-komendanci-polskich-obozow-koncentracyjnych

www.facebook.com/nasze.slowo

Swego czasu kilka lat wstecz (dokładnie 22 września 2013 roku) dałem znać Pawłowi Kukizowi o skandalicznym wykorzystaniu zwrotu „Polskie Obozy Koncentracyjne” – przez niemiecką dziennikarkę. Kontaktowałem się też od razu pisząc listy protestacyjne z ambasadą niemiecką w Polsce i polską w Niemczech.
Zwrot został usunięty, dziennikarka przeprosiła.

Czy tak samo postąpi Ukraina i ci, którzy dokonali tej manipulacji?

Zwrot ten nie powinien pojawiać się w żadnym przypadku. Szczególnie dotyczy to okresu II WŚ, jednak i po kiedy Polska była okupowana przez komunistów sowieckich – i nie posiadała niepodległości (nie uznaję rządów komunistów za PRL, to było przedłużenie ramienia Moskwy, a każda osoba która wtedy rządziła, rządziła w imię ZSRR, można by rzec byli to najemnicy), wszystko co się działo, działo się pod wpływem i kontrolą komunistów i Sowietów.
Rząd i odpowiednie rządowe organizacje powinny ostro zareagować.

Poniżej mój protest przeciw używaniu przez niemiecką dziennikarkę tego określenia:


„…Opis pod tytułem „In Gedenken an Marcel Reich-Ranicki” umieszczony na niemieckiej stronie internetowej www.finanznachrichten.de a napisany przez Ninę Gmeiner zawiera cytowane wyżej obraźliwe dla narodu polskiego określenie „polskie obozy koncentracyjne” …”
[…]
Fragment mojego listu protestacyjnego:
„…Protestuję przeciw tak zamieszczonej informacji i domagam się jej sprostowania a także wyciągnięcia wobec tej pani odpowiednich konsekwencji.

kontakt do autorki umieszczony pod materiałem:
Nina Gmeiner …..

ps
Staram się pisać na stronie internetowej o takich ludziach jak Josef Stroder, który przynosi Niemcom chlubę, a zbrodnie niemieckie dokonywane w obozach koncentracyjnych potępia na kartach swojej książki biograficznej.
Sugeruję że Pani Gmeiner powinna OBOWIĄZKOWO zapoznać się ze wspomnieniami tego wspaniałego człowieka. Może czegoś się nauczy.

Josef Stroder w swojej książce; „Oskarżony o Przyjaźń z Polakami”. Niemiec – przyjacielem.

Z należytym szacunkiem

Piotr Szelągowski”

Całość na: Znów Polskie obozy koncentracyjne – tym razem słowa padają na niemieckiej stronie internetowej.


Za: http://bezprzesady.com/aktualnosci/polskie-obozy-koncentracyjne-znow

Klub Współczesnych Narodowców

"Myśli nowoczesnego Polaka"
"Kościół, Naród i Państwo"

„Mamy sytuację dzisiejszą. Herezja i apostazja jest faktem. Nie widzi tego chyba tylko ten, kto nie ma pojęcia o tym, co to jest i jaką jest wiara katolicka”.


"Eksperci od bezpieczeństwa przewidują, że jeszcze kilka tysięcy obywateli Unii europejskiej padnie ofiarami przemocy i terroru ze strony migrantów, zanim fala, która powoli się podnosi we wszystkich krajach Unii europejskiej, zmyje tych wszystkich cynicznych polityków, którzy wciąż stoją murem za szaloną kanclerzycą Merkel."
- monsieurb


Chrześcijaństwo cierpi prześladowania !
Chrześcijanie stanowią około 30% mieszkańców Ziemi. Spośród około 1,8 mld wyznawców tej religii około 200 milionów jest prześladowanych, a corocznie ginie za wiarę blisko 90 tysięcy.. (w roku 2012 przyp.red.)

"Lecz przed tym wszystkim podniosą na was ręce i będą was prześladować."
- Ewangelia wg św. Łukasza


Komentarze należą do osób które je zamieściły. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść. Odpowiedzialność za zawartość zewnętrznych połączeń z siecią www spoczywa na osobach lub instytucjach, które oddały je do publicznej elektronicznej dyspozycji.


„Jedna jest Polska jak Bóg jeden w niebie,
Wszystkie me siły jej składam w ofierze
Na całe życie, które wziąłem z Ciebie
Cały do Ciebie, Ojczyzno, należę...”.
- Jan Lechoń


Nie mam swoich dzieci, ale walczę o Polskę dla Twoich!


„Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”  – George Orwell

"Neoliberalny kapitalizm to gwóźdź do trumny narodu – ludzie wycieńczeni walką o przetrwanie, związanie końca z końcem, stracą z pola widzenia dobro innych Polaków – i całego narodu. To droga do zniewolenia i klęski."
- „Polska Myśl Narodowa”


„Solon twierdzi, że kiedy państwo jest podzielone na dwa przeciwne obozy, to obywatel, nie chcący należeć do żadnego, winien być karany jako zdrajca narodu. Mogło to być prawdą za czasów Solona, kiedy nieomylny zakon z Nieba nie był jeszcze dany. Dziś jednak, kiedy kraj dzieli się na dwa stronnictwa, z których każde stoi pod fałszywym sztandarem, obowiązkiem prawego obywatela, który poznał prawdę absolutną, jest zatknąć trzecią chorągiew i nawoływać obydwa obozy, by się pod nią zjednoczyły, a zaniechawszy bezpłodnych waśni, wspólnie zabrały się do zbudowania narodowego gmachu na niezłomnym fundamencie wiekuistej Prawdy”.
- Zygmunt Krasiński (z „Pamiętników” Zygmunta Szczęsnego Felińskiego s. 275)


(...) „Nie jest możliwe, by ci, którzy naruszyli doktrynę Kościoła w odniesieniu do rozwodów, homoseksualizmu i aborcji, mogli być powitani w Kościele bez głębokiego nawrócenia. To nie jest nauka akademicka. To słowo Boże” – przypomniał duchowny. – Nie możemy być jak partie polityczne i zmieniać nasz program jedynie w celu uzyskania dobrej opinii i głosów wyborców. Nie jesteśmy kandydatami na prezydenta – ks. kard. Gerhard Ludwig Müller


Rabin Icek Kaduri ujawnił imię Mesjasza - Jezus

Odsłon artykułów:
45717474