Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
"Polecam obejrzenie filmiku "Geostrategiczna Ukraina". Bo niestety rzeczywistość nie przedstawia się tak, jak relacjonują nam "nasze" "polskie" media. Pierwsze 15-20 minut, może trochę trudne, bo historyczne, ale potem ogląda się "jednym tchem". No i w końcu wiadomo, o co chodzi w tym wszystkim...."
- Media44
Film Geostrategiczna Ukraina jest badaniem opracowanych w latach dziewięćdziesiątych amerykańskich strategii podboju całego kontynentu Azjatyckiego, utrzymania kontroli nad Europą oraz zdominowania i dekompozycji Chin i Rosji jako głównych, potencjalnych rywali Stanów Zjednoczonych. Ten pomijany w mediach głównego nurtu kontekst, w który wpisane są trwające od wielu lat wojny i kolorowe rewolucje w Afryce Północnej, Azji i na Bliskim Wschodzie jest niezbędny dla zrozumienia tego co obecnie rozgrywa się na Ukrainie.

Jak w swojej książce pt "Wielka szachownica" napisał Zbigniew Brzeziński "Dla Ameryki głównym trofeum geopolitycznym jest Eurazja.", i to jest i będzie przez najbliższe dekady motor napędzający spiralę wojen opracowanych dla ekspansji anglo-amerykańskiego imperium zmierzającego ku globalnej dominacji.

Więcej informacji w artykułach:
http://www.prisonplanet.pl/multimedia...
http://www.prisonplanet.pl/multimedia...
http://www.prisonplanet.pl/polityka/z...