Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Witajcie, ostatni rok minął u mnie w miarę spokojnie. Po raz pierwszy od dawna nie realizowałem żadnego wielkiego projektu. Ostatnią edycję kursu robiłem w 2018 roku. Książkę natomiast pisałem przez niemal cały 2019 rok. Mnóstwo przemyśleń za mną, akumulatory naładowane. Wziąłem się zatem za przygotowanie kolejnego projektu, jakim jest Kurs Inteligentny Inwestor 2021. Na chwilę obecną wydaje się, że wyłącznie ludzie ze ścisłego kierownictwa banków centralnych wiedzą, jak dokładnie będzie wyglądała transformacja czy nowy system.
Większość z nas może się tego domyślać na bazie rozrzuconych po sieci wiadomości. Jest ich całkiem sporo, dzięki czemu można ułożyć sobie w głowie pewien obraz pokazujący dokąd zmierzamy oraz czego możemy spodziewać się po drodze. Właśnie na taką transformację zamierzam Was przygotować. W początkowych rozdziałach kursu zamierzam szczegółowo omówić wszystkie aktywa inwestycyjne. Następnie sporo uwagi poświęcę takim aspektom jak: psychologia inwestowania, budowa portfela czy praktyczne aspekty inwestowania.

Co więcej, kurs będzie zawierał 3 działy dodatkowe, w tym „Świat po koronawirusie” w którym odpowiadam na pytania: jakie zmiany czekają globalną gospodarkę? Łącznie kurs będzie się składał z 13 działów, ponad 200 nagrań video (każdy ok. 25 minut) przygotowanych na bazie około 3000 slajdów. Nagrania przygotuję także w postaci podcastów, aby ułatwić Wam utrwalenie wiedzy na spacerze czy w trakcie treningu na siłowni. Aby upewnić się, że przyswoiliście wiedzę, niemal każdy dział zostanie wzbogacony o prace domowe. Materiały, które przygotuję uzupełnione zostaną 5 sesjami Q&A, kiedy to zapewne przez kilka godzin będę odpowiadał na nadesłane przez Was pytania, jak i webinarami z udziałem gości specjalnych.

Kurs będzie wzbogacony o wiedzę wielu osób, które są klasą samą dla siebie w danych dziedzinach. Cześć geopolityki powierzyłem Jackowi Bartosiakowi. Za omówienie kryptowalut odpowiada Kamil Jarzombek. Swoim doświadczeniem na polskim rynku nieruchomości podzieli się z Wami Kuba Midel. Każdy z nas ma pewne poglądy wyrobione na bazie osobistych doświadczeń. W kursie chciałem jednak pokazać Wam różne podejście do danych zagadnień stąd obecność 6 gości specjalnych. Pierwsze materiały udostępnię Wam 25 stycznia. Sprzedaż kursu prowadzimy natomiast od dziś do 20 stycznia 2021 włącznie. Po tym czasie kurs nadal będzie można nabyć, ale już w innej, wyższej cenie.

Na stronie sprzedażowej ( https://kurs.inteligentnyinwestor.pl/ ) umieściłem, jak sądzę, wszystkie istotne informacje dotyczące kursu. Większość z Was wie, w jaki sposób podchodzę do pracy, co zresztą potwierdzają oceny moich nagrań na YT czy liczba stałych Czytelników bloga. Abyście jednak mogli zapoznać się z materiałami, przygotowałem dla Was 4 nagrania już teraz. Będą to „Teorie spiskowe, które okazały się faktem”, „Kiedy przyjdą po twoje oszczędności”, „Metale fizyczne vs papierowe” oraz „Arystokraci dywidendy”. Każdy z filmów będę umieszczał na naszym kanale YT co dwa dni.

Pierwszy możecie obejrzeć już teraz.
--- 0:00 Wstęp 0:26 Teorie spiskowe
1:24 Teoria płaskiej ziemi
2:28 Retoryka na potrzeby chwili
3:33 Czemu nie oglądam TV?
7:16 Teorie spiskowe, które stały się faktem - Exchange Stabilization Fund
9:49 Inwestycje finansowane z budżetu ESF (1972-2002)
13:01 Incydent w Zatoce Tonkińskiej 15:00 Zamachy uzasadniające atak na Czeczenię
16:06 Wojna w Iraku
17:37 Czemu "elicie" uchodzi wszystko na sucho?
22:13 Ponadczasowe słowa Hermanna Goeringa
24:09 Tajne więzienia CIA na terenie Polski
26:52 Demokratyczne rządy wspierają terrorystów
28:49 Co planował "demokratyczny" rząd Danii nim ludzie powiedzieli dość?
31:55 Zasłona dymna dla ważnych spraw
33:30 QE Forever
36:44 Skup aktywów (QE) realizuje się z myślą o najbogatszych
37:32 Raghuram Rajan - Prezes Banku Centralnego Indii
39:48 Skup aktywów (QE) realizuje się z myślą o najbogatszych (kontynuacja)
41:05 Ceny złota i srebra silnie manipulowane 44:06 Manipulacje stopami procentowymi
45:36 RoundUp produkowany przez Monsanto wywołuje nowotwory
49:02 Świńska grypa i szczepionki - Kopacz
50:58 Ataki terrorystyczne organizowane przez ....
55:30 Helicopter money aby wywołać inflację
56:38 Kryptowaluty narodowe
59:05 Koniec bankowości jaką znamy
1:05:12 Przebudowa ładu światowego wg. Klausa Schwaba
1:14:35 "Wojna zmienia perspektywę w pięć minut" - Mateusz Morawiecki
1:23:48 Wnioski na przyszłość
1:29:05 Informacje na temat kolejnej edycji Kursu Inteligentnego Inwestora


Za:https://www.youtube.com/watch?v=yaDG3PM7L_Q&feature=youtu.be