Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

LIST OTWARTY


22 Czerwiec 2016

Jako długoletni członek i były dyrektor KPA na stan New Jersey – wyrażm protest przeciwko Demonstracjom zorganizowanym w Waszyngtonie D.C., 11-go czrewca 2016 r., i w Nowym Jorku 12-go czerwca 2016. Uważam że obie demonstracje zostały zorganizowane przy protekcji syjonistycznych organizacji. Większość liczących się organizacji polonijnych, tak jak: KPA, Weterani i inne, obecnie są pod silnym wpływem pewnych – ukrytych agentów z organizacji syjonistycznych przede wszystkim z Polski, tak jak np. z Fundacji Batorego, która została zorganizowana przez żydowskiego, syjonistycznego manipulatora-spekulanta Finansowego – George Sorosa [ktory od dłuższego już czasu, jest głównym finansującym partię demokratyczną w USA i samą Hillary Clinton.

Internet pokazuje mnóstwo dowodów zorganizowania i finansowania tzw. Arabskiej Wiosny w Libii, Egipcie, Syrii i w innych państwach Bliskiego Wschodu przez George Sorosa i jego organizacji tzw. „Otwartej Demokracji”. Ten sam Soros założył w Polsce “Fundacje Batorego” za zgodą i poparciem elit w Polsce a m.in. Lecha Kaczyńskiego, który, już jako prezydent sprowadził do Polski żydo-masońską organizację – B’nai B’rith. Wyżej wymienione organizacje, obecnie wspierają działalność polityczną PO, KOD, Gazety Wyborczej-Angora jak również PiS. Soros, nie tak dawno założył nową organizację w Polsce pod nazwą Refugee-Poland w celu osiedlenia jak największej ilości tzw. “uchodźców” w Polsce. Za jego pieniądze i dzięki wpływowi jego organizacji obecny rząd w Polsce uzgodnił budowę licznych “meczetow” i osiedli mieszkaniowych dla “uchodźców”. Niemcy, Anglia, Francja, Unia Europejska zgodziły się przyjąć {bez zgody własnych społeczeństw] – „ich” setki tysięcy [przywódcy tych państw już parę lat temu planowali obecny najazd „uchodźców” na Europę, odpowiednio przygotowanych do takiej misji celem wytworzenia w Europie tzw. „chaosu”], którzy teraz organizują różne akcje terrorystyczne we Francji, Anglii, Niemczech, Holandii, Belgii, itd. i to przy biernej postawie przywódców tych państw. A więc wygląda na to, że ci przywódcy celowo zachowywali swoją bierność – mało powiedziane – dowody są na to, iż wspomagają a nawet bronią tychże „uchodźców”. Co ciekawe, napady terrorystyczne zawędrowały też do USA, gdzie wyraźnie widać poparcie dla nich ze strony Hillary Clinton i Baracka Obamy. Soros także sfinansował i zorganizował rozruchy rasowe w Farguson, Michigan.

 

Hillary Clinton, Barack Obama, i cała administracja prezydenta Obamy i US State Dept. udzielili poparcia militarnego i finansowego dla przewrotu w Libii, Egipcie, Syrii i w innych krajach Bliskiego Wschodu. Natomiast Ukrainie i obecnemu rządowi Poroszenki [syjoniście z Zachodu] najwięcej poparcia obok George Sorosa i jego Otwartej Demokracji z USA – udzielili Barack Obama, Hillary Clinton i US State Dept.

Z tego co powyżej zostało wymienione, trudno zrozumieć prowadzonej polityki przez KPA, Weteranów ze SWAP i mieniącą się za patriotyczną organizację „Solidarni 2010” – organizujących demonstracje w Waszyngtonie i w Nowym Jorku z poparciem dla instalowania baz wojskowych USA i NATO w Polsce, Łotwie, Litwie i Estoni, na transparentach mieli wypisane hasła: „Pomóżmy Ukrainie teraz”, czyli wspierali działalność Sorosa, Hillary Clinton, Baracka Obamy i US State Dept. Demonstracja odbyła się pod hasłami: Obecności i utworzenia baz wojskowych NATO i USA w Polsce i w państwach Bałtyckich. Następne hasła m.in.: “Mamy wspólnego wroga – Rosję”, Pomóżmy Ukrainie teraz”, itd. Demonstracja była skierowana wrogo przeciwko Rosji.

Ponadto widzimy, iż jest wyraźne wsparcie dla obecnej Ukrainy ze strony PiS-u i rządu “polskiego”, gdzie Ukraina dostała wsparcie finansowe ze strony „nowych władz w Polsce”, w sumie 4 miliardy zł. Poza tym, rząd udziela wsparcia tak gospodarczego jak i militarnego, a indywidualnie udzielają tegoż wsparcia: Prezes PiS Jarosław Kaczyński, Premier Beata Szydło, Prezydent Andrzej Duda, Tomasz Sakiewicz nacz. Redaktor „Gazety Polskiej i inni. Polska również udziela pomocy w przyjmowaniu tzw. “uchodźców” – Ukraińców [do tej pory wg oficjalnych danych przyjęła ok. 800 tys., którzy obejmują priorytetowe stanowiska rządowe w Polsce, a szczególnie w Polskiej Policji. Nie daj Boże, jeśli wybuchnie jakaś demonstracja w Polsce, to kto będzie do Polaków strzelał! Właśnie ci policjanci z Ukrainy, wśród nich duży procent jest żydów i zwolenników UPA.

USA, Zachód, Unia Europejska, NATO, itd. zdradziło Polskę wiele razy. Nie mówię tutaj o Zdradzie w Jałcie. Mówię o roku np. 1956, 1968, 1970, 1980, itd. Zdradzili Polskę w roku 1939. A teraz Polonia, a raczej wymienione te trzy organizacje – domagają się obecności wojsk NATO, baz wojskowych USA, zresztą poprzedni rząd uchwalił odpowiednią ustawę 1066, która w razie konieczności przewiduje wejście obcych wojsk do Polski w tłumieniu rozruchów – a obecny rząd nie chce anulować tej ustawy, czyli praktycznie tak jak poprzedni rząd [PO-PSL], tak i obecny rząd PiS-u są za wprowadzeniem obcych wojsk do Polski. Jest to jawna okupacja naszej ojczyzny!

Kandydat na prezydenta USA, Donald Trump wyraźnie powiedział przed wyborami 2016 w USA – o wycofaniu wsparcia finansowego i militarnego nie tylko dla Polski, ale chce też ograniczyć obecność wojsk USA i NATO w Niemczech, Francji, Japonii, itd. Głosi on że UE musi się “bronić sama”. – Nie rozumiem dlaczego znowu liczymy na POMOC Zachodu? Uważam że prędzej zdradzą Polskę niż pomogą. Jeśli pomogą, to tylko “piątym rozbiorem” Polski. Jak nie wkroczą wojska USA i NATO, to wkroczą Niemcy, a nawet i Izrael, który jest bardzo zainteresowany zmianami w Polsce – zgodnie z Ustawą 1066. A celem przewodnim jest utworzenie Judeo-Polonii, co właśnie będzie „wynagrodzeniem” za tzw. Restytucje [odszkodowania] ze strony Polski dla IZRAELA.

Demonstracja w Nowym Jorku [w dniu 12.VI] odbyła się pod hasłami – “Polacy nie są anty-semitami”, “Zydzi i Polacy to Towarzysze Niedoli”, itd. Sprawa Restytucji nie została nawet wspomniana na tej demonstracji.

Jedna i druga demonstracja odbyła się z bardzo nielicznym poparciem Polonii, np. na Demonstracji w Waszyngtonie było ok. 150-300 osób, natomiast w Nowym Jorku tylko “kilkadziesiąt” osób. Teraz pytanie, zamówione autobusy, plakaty, itd. za czyje pieniądze to się odbywa? Nowy Dziennik pisze że koszta demonstracji pokryli – SWAP i KPA. Z czyich pieniędzy? Członków? Czy też może pokrył George Soros?. A może US State Dept. który przyznał $ 3.4 miliardy dol. dla wsparcia baz NATO i USA w Polsce. Pamiętajmy że KPA dysponuje budżetem $ 100.000.00 rocznie na swoje wydatki…

Z powodów wyżej wymienionych uważam obie demonstracje za SZKODLIWE interesom Polski, Narodowi Polskiemu i Polonii. Wpierw Polonia powinna pomóc w pozbyciu się AGENTÓW George Sorosa, a dopiero później myśleć o Demonstracjach. Powinniśmy dążyć do utworzenia Polskiego Rządu w Polsce z prawdziwych Polaków i zadbanie o interesy Polski, a nie Globalistycznego Syjonizmu.

Manifestacje organizuje grupa Americans for Security in Central and Eastern Europe – w tym KPA New Jersey DIV, przy wsparciu prezesa KPA Franka Spuli, Klubów Gazety Polskiej, Solidarni 2010 oraz Coalition of Polish Americans – organizacji, która w latach 90-tych walczyła o wejście Polski do NATO.

By nie urazić wszystkich członków wymienionych organizacji podaję iż indywidualnie odpowiedzialni za organizowanie tych demonstracji są: KPA New Jersey DIV. – prezes Stanisław Śliwowski, Solidarni 2010 – Witold Rosowski, SWAP Filadelfia – Tadeusz Antoniak.

Bezpłatny przejazd autokarem na manifestację do Waszyngtonu organizował również Okręg 2. SWAP New Jork {prezes Antoni Chrościelewski}.

Z poważaniem,

Krzysztof Nowak – 20.VI.2016

Za: http://www.wicipolskie.org/?p=18318

Źródła nie znaleziono