Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Szanowny Panie Redaktorze!

Świat się zmienia! Z jednej strony dusi nas poprawność polityczna, z drugiej maczetami asymilują się z nami islamiści! Komu uwierzyć? Tym z Unii Europejskiej, którzy stracili kontakt z rzeczywistością, czy tym islamistom, którzy na nowo piszą historię krwawymi literami na europejskiej mapie?
Najlepiej udawać, że problemu nie ma.
Polacy! Siedźcie przy grillu! Świętujcie rocznice, powstanice, miesięcznice! Za granicą naszego państwa łby ucinają „niewiernym”, ale nas to nie dotyczy, bo przecież mamy Macierewicza! On nas, jak nie własną piersią, to amerykańską tarczą osłoni!

Politycy obroniliby nas, gdyby mogli z miejsca wstać, nie mogą stołki im do zadków zbyt mocno przyrosły! Może obroniliby nas opiniotwórczy publicyści, ale im obroże za mocno wrzynają się w karki! Obroniliby może księża, biskupi, kler odważny i pobożny – ale wolą swoje owieczki uspokajać gitarami w kościołach niż uczyć, niż ewangelizować!!!

Stajemy przed wyborem! Czy poprawnie politycznie wybierzemy islam w którym nie ma miejsca na „niewiernych”, więc będą nas wyrzynać, tratować ciężarówkami, zabijać… Albo? Albo wybierzemy współczesną Europę ów zlepek relatywistów, hedonistów, niedowiarków i biedoty otumanionej, ugniatanej przez tchórzliwych, sprzedajnych propagandzistów.

Zaczęły się Światowe Dni Młodzieży, szkoda, że to są tylko „dni młodzieży” a nie dni Chrystusa… Przy dźwiękach metalowej kapeli, która charczała: „Szalom” - przed Świątynią Opatrzności Bożej w Wilanowie przypomniały mi się słowa Księdza z dramatu „Zmartwychwstanie”:

„(… )Trzeba światu dać… niech biegnie,
zginie ten kto nie ulegnie,
kto ze światem wojnę wszczyna…
świata nic dziś nie zatrzyma!
Ja to wiem,
i tę wiedzę wódką poję,
łzy osuszam gorzkim smakiem! (…)”

A może jest jeszcze czas, by wybrać Chrystusa, który zwyciężył wszystko - nawet śmierć?

Z uszanowaniem
Lusia Ogińska