Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

  Z cyklu: "S- 170, 52 stan z prawami dla ludności tubylczej".

Dr J.Jaśkowski

" Przyszłość  jednostki zależy od jego zdolności do analizowania informacji i dezinformacji  wielką przenikliwością oraz na możliwości wykorzystania jego wyobraźni i twórczej mocy w pełni. Te dwie możliwości odłożone na bok lub zniszczone we współczesnym życiu, są najważniejsze. Nie istnieje jakaś wymyślona rzeczywistość na zewnątrz ,do której jednostka musi sie dostosować. Jeżeli to popełni, to ginie jako podmiot".  Mackiewicz

O tym, że oświata jest jednym z najważniejszych czynników w rozwoju danego narodu wie, każdy średnio nawet kumaty osobnik. Dlatego, już w 1773 roku pozbawiono Polaków samodzielności w prowadzeniu oświaty. Zrobiono to pod pretekstem powołanej przez agenta City of London Corporation, niejakiego Samuela du Ponta,  Komisji Edukacji Narodowej.

Program tej Komisji, pożal się Panie Boże, miał za zadanie zniszczenie samodzielności działania młodego człowieka i  prowadzenie tresury w tzw. poprawności politycznej.

Samule du Pont jeszcze w 1806 roku pisał do gen. Washingtona:

"Pięciogodzinna, sześciodniowa nauka w szkole publicznej tak wymodeluje umysł młodego człowieka, że żadna szkółka parafialna, ani wiedza rodzinna nie zdołają jego już zmienić".

https://www.youtube.com/watch?v=_G8N3RdMaKo

https://www.youtube.com/watch?v=5gU5cT7NC_c

http://www.polishclub.org/2014/08/26/dr-jerzy-jaskowski-tajne-akta-cia-a-edukacja-z-cyklu-polska-istnieje-formalnie/

http://www.polishclub.org/2014/04/28/dr-jerzy-jaskowski-sol-a-medycyna-upadek-edukacji-na-przykladzie-chorob-serca-czesc-i-2/

 

Obserwujemy to do dnia dzisiejszego.

Pierwszym efektem takiej tresury była owa Konstytucja 3 Maja. Najbardziej zdradliwy dla Polaków tekst podany przez wyklętego z Kościała Katolickiego jakiegoś mnicha włoskiego, masona, czyli agenta City.

 

Proszę zauważyć, że te wypociny nadal są hucznie obchodzone w dniu dzisiejszym i to zarówno przez obecny Kościół, jak i przez tzw. władze cywilne, czyli rząd warszawski, jak twierdzi p.G. Braun.

Pierwsze kłamstwo owej konstytucji.

Wcale nie była pierwszą, ponieważ wszelkie uchwały Sejmu w Polsce były nazywane Konstytucjami. Np. jedna z najlepszych na świecie Konstytucja Nihil Nowi Sins Comuni Consensus z 1505 roku.

Dlaczego to była najlepsza konstytucja?

 Proszę mi pokazać ustawę sejmową, która w niezmienionej formie istniała ponad 150 lat?

Po drugie, ta Konstytucja likwidowała obecnych ok. 50 000 nierobów zwanych urzędnikami skarbowymi, czyli osobników działających na rzecz naszego właściciela jak podał to p. premier Morawiecki, czyli City.

Dawniej nie było potrzeby takiego rozbudowywania urzędów skarbowych wszelkiej maści. To powstało dopiero w wyników rozbiorów. Okupant nie dowierzał miejscowej ludności i tworzył system kontroli, istniejący do dnia dzisiejszego.

Jeszcze w połowie XVIII wieku poseł angielski opisuje własne obserwacje, że widział wóz ciągniony przez woły, z dwoma chłopkami na koźle, pełen pieniędzy z podatków zebranych w okolicy Torunia i wędrujących do Krakowa. Ów poseł twierdził, że u nich taki wóz musiałby być chroniony przez pułk jazdy, a w Polsce nikt nie ruszał go na całej drodze.

Przestępstwa skarbowe, do pewnego poziomu są ścigane ostrzej, aniżeli przestępstwa czy wykroczenia drogowe. 

Spróbuj nie zapłacić podatku Sz. Człeku.

 

Nie mogę zupełnie zrozumieć dlaczego obecny Kościół Katolicki nadal świętuje rocznicę uchwalenia tej strasznej dla Polaków Konstytucji. Przecież księża i biskupi np. Massalski, zawiśli potem na szubienicy za zdradę główną?

Działalność Samuela du Ponta była bardzo owocna. Wcześniej przez 10 lat tresował Francuzów, co zaowocowało gilotyną i rzezią , w przeliczeniu na dzisiejszą gęstość zaludnienia ok. 8 milionów Francuzów.

Można śmiało powiedzieć:" Otumanieni 

                              Francuzi Francuzom zgotowali ten los".

 

Było to pierwsze ludobójstwo we współczesnej historii. Takiej rzezi nie widział dotąd świat. Nawet wojny tzw. religijne, przygotowane przez Hohenzollernów w XVI wieku, były czynione przez podburzony motłoch, a we Francji mordy dokonywano w imieniu rządu.   Dopiero w 1918 roku, także z podpuszczenia City, podobne rzezie przeprowadzono w Rosji. Pisałem o tym w książce pt: " Zbrodnia na Morzu Białym 1940".

 

Do dnia dzisiejszego nie można prawdy o tamtych czasach umieszczać w podręcznikach szkolnych. Polska młodzież jest pozbawiana podstaw historii już od ponad 250 lat.

Np. masowe mordowanie zgwałconych kobiet, poprzez wieszanie ich na dwóch sąsiadujących ze sobą drzewach, odcinanie im piersi i rozpruwanie brzuchów.

To robił ten kulturalny naród francuski????

Dlaczego ta Konstytucja zwana 3 majową była najbardziej podłą i kłamliwą ustawą?

Ponieważ oddawała nas na wsze czasy pod rządy dynastii niemieckiej. Innymi słowy, był to normalny rozbiór Polski, czyli wieczysta okupacja w świetle prawa, rzekomo uchwalonego przez Polaków.

 

Przypomnę.

Pierwsza okupacja Polski przez Niemców miała miejsce po 1138 roku,po tzw. testamencie Bolesława Krzywoustego, kiedy to staliśmy się lennikami Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego. 

Trwała ta podległość aż do 1320 roku.

Przez prawie 180 lat musieliśmy płacić daninę Niemcom.

Druga okupacja zaczęła się w 1596 roku, kiedy to udało się Świętemu Cesarstwu Rzymskiemu Narodu Niemieckiego, posadzić na naszym tronie swojego lennika tj. niejakiego Wazę. Wazowie, formalnie królowie szwedzcy, byli lennikami Habsburgów. Przez ponad pół wieku mieszali polską polityką zagraniczną, wykonując polecenia Wiednia i Wenecji. W ten podstępny sposób wdaliśmy się w wojny z Moskwą. Była to zwykła głupota, ponieważ gęstość  zaludnienia ówczesnej Polski uniemożliwiała zagospodarowanie tak olbrzymich obszarów.  Polska w owym czasie była zamieszkiwana przez ok 8 - 9 milionów ludzi. Ta wielkość była niewystarczająca do zagospodarowania  posiadanego terytorium, a co dopiero Moskwy.

Przypomnę, że awantura moskiewska, owe słynne dymitriady, tak odwróciły uwagę rządu,że np. w 1605 roku czambół tatarski, paląc i rabując, dotarł do gór Świętokrzyskich.  Żaden hetman nie był w stanie go zatrzymać.

Podobnie podpuszczani za pieniądze Wenecji Kozacy, cały czas bruździli na pograniczu w Turcją. W polityce zagranicznej było to nie tylko bez sensu, ale wybitnie szkodliwe.

Przypomnę, że Polska swoje nadwyżki zbożowe sprzedawała przez dwa porty znajdujące się na Morzu Czarnym i przez Bosfor i Dardanele , woziła je aż do Anglii. Oddesa jeszcze w 1911 roku w 75% zamieszkała była przez ludność mówiącą po polsku.

To wszystko straciliśmy przez Wazów, realizujących politykę Habsburgów. Kropkę nad "i" postawił także lennik Habsburgów, z ziem posiadanych na Śląsku, Jan Sobieski. 

To, że Sobieski realizował politykę Habsburgów nie ulega żadnej wątpliwości. W 1683 roku, kiedy to Turcy szli na Wiedeń, zamiast bawić się w pomoc Habsburgom, powinien odzyskać stracone w 1673 roku Podole i porty na Morzu Czarnym. Powinność lennicza zaważyła, Habsburgowie załatwili go: uwięzili jego synów i ich zamordowali.

Ale w Galicji  wprowadzili kult Sobieskiego jako obrońcy chrześcijaństwa, który jest kultywowany przez usłużnych idiotów do dnia dzisiejszego. Stąd można mówić o ciągłości systemu edukacji.

Potem było już tylko gorzej. Sasi, czyli królowie Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, rządzili Polską, aż do 1763 roku. Bez przerwy brali rekruta i fałszowali pieniądze. Powodowało to wyludnienie z jednej strony i katastrofalny upadek gospodarki z drugiej strony.

Potem ten "prydupnik"  carycy moskiewskiej, a naprawdę księżniczki Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, poprzez swoje zachowanie i ową konstytucję doprowadził do rozbiorów i wymazania Polski na 125 lat z mapy historii. Tzw. król Staś, czyli bękart Branickiego i służącej Frankówny, za namową ambasadora angielskiego, rujnował gospodarkę polską i sprzedawał po kawałku kraj. Dokładnie można się zapoznać z tymi faktami w książce pt: "Niemcewicz od przodu i od tyłu". Herb Ciołek, którym się król pieczętował, został skradziony rodowi - zginął tenże ród ok. 100 lat wcześniej. W owych czasach chodziło powiedzenie:

 

               "Ciołek jaki jest, każdy widzi".

Była to aluzja do specyficznego kształtu nosa owego prydupnika.

Zaraz po tzw. zamachu majowym w 1926 roku, agent City of London Corporation, niejaki Ziuk - Selman zwany Piłsudskim, oddał z trudem wywalczone w czasie Powstań Śląskich huty i kopalnie ich pierwotnym właścicielom z City. Za ten haniebny czyn zainkasował 800 000 funtów, czyli ok. 6-7 milionów ówczesnych złotych. 

Przypomnę, pensja nauczyciela wynosiła tylko 120 złotych miesięcznie. Do dnia dzisiejszego to Biedne Biuro Historyczne, założone przez Gineta-Selmana-Piułsudskiego w 1927 roku, nie może znaleźć i opublikować nazwisk wojskowych, którzy za te pieniądze dokonali puczu wojskowego w 1926 roku, a w 1939 roku zdezerterowali już 2 września z Armii. Przypomnę, było ich aż 6. Sam musisz poszukać ich nazwisk Sz. Czytelniku.

W 1995 roku niejaki Sztolcman - alis Kwaśniewski, lub odwrotnie, wydał rozporządzenie, że każdy żołnierz polski musi brać udział w wyprawach zagranicznych do Iraku, Afganistanu itd.

Podobnie jak przed 400 laty, Polska żadnego interesu w tych akcjach zbrojnych okupacyjnych nie ma, mamy za to całą masę kalek i ofiar, które musimy utrzymywać.

Jaki to interes mordować ludność cywilną obcego, dalekiego kraju? Ale City potrzebuje nowego mięsa armatniego i woli wykorzystywać najemników. Jak bezmyślnie  czy celowo wykorzystuje Pentagon młodych ludzi, pokazał niedawno emitowany film o zajściach w Bazie Guantanamo i "tragicznej " kocuwie wykonanej na rozkaz dowódcy bazy.

Jak bardo dobrze podsumował to film  pt;"Służby Specjalne" - "to wszystko dla paru kilogramów narkotyków". 

Niestety, to prawda.

City od XIX wieku bogaci się na handlu narkotykami. Za narkotyki z Afganistanu kupowano herbatę w Chinach, doprowadzając do narkomanii całe połacie Chin. Stąd powstania Bokserów, krwawo tłumione przez wojska kolonialne.

Przed wejściem Pentagonu, będącego na usługach City, do Afganistanu, czego dowodem wprost była tzw. Pustynna Burza w 1991 roku, produkcja narkotyków wynosiła ok. 190 ton.

Już po roku pobytu Pentagonu w Afganistanie, produkcja wzrosła do kilku tysięcy ton. Obecnie podobno dochodzi do ok. 10 000 ton. 

W celu zamaskowania swojej działalności Hollywood , pod kontrolą CIA produkuje masowo filmy o handlarzach narkotyków z Meksyku czy Nikaragui. Jak natomiast wiadomo, 95 %  narkotyków do USA przechodzi przez granicę z Kanadą.

Podobnie było w Polsce za czasów "sowieckich". Tzw. czarny afgan, przychodził do baz sowieckich w Legnicy, a stamtąd był rozprowadzany po całej Polsce. Wielu późniejszych prominentów maczało w tym palce. Dlatego byli tacy spolegliwi wobec swoich mocodawców przejętych przez City.  

Proszę zauważyć, jak podaje wiedeńska centrala od narkotyków, do Polski dociera 75 000 kg narkotyków, to jest ok. 150 milionów dawek. Czasami się słyszy o przejęciu przez celników kilkunastu kilogramów. A gdzie ląduje reszta?

Dawka kosztuje ok. 30 - 50 złotych. Proszę pomnożyć te 150 milionów przez te średnio 40 złotych. Gdzie lądują te pieniadze?

To nie jest tylko polski problem.

Międzynarodowy handel narkotykami jest źródłem dodatkowym utrzymania służb specjalnych na całym świecie.

W takiej Sri Lance był kluczowym źródłem finansowania wojny domowej. W 1983 roku Tamilskie Tygrysy Wyzwolenia Ella -TTLE, rozpoczęły wojnę domową na Sri Lance, czyli dawniejszym Cejlonie. Rząd zakontraktował 50 oficerów Mossadu do walki z TTLE. W latach 1984-85, Izraelczycy szkolili obie strony w bazach koło Tel Avivu. Mossad korzystał z usług indyjskiego wywiadu.  Pieniądze były przekazywane przez bank BCCI, zwanym głównym źródłem finansowania terroryzmu. 

Proszę zauważyć , te 20 miliardów, które rzekomo Soros przekazał na Majdan na Ukrainie, także przeszły przez międzynarodowe banki, podobnie jak te 5 miliardów, o których mówiła p. Sekretarz USA  -Nullan.

Izraelska spółka żeglugowa ZIM, jedna z największych na świecie, odegrała kluczową rolę w dostarczaniu broni dla terrorystów z TTLE. Sri Lanka jest kluczowym punktem strategicznym  dla Stanów Zjednoczonych w Pivocie do Azji.

Utrzymanie strategii stałego napięcia wzdłuż linii brzegowej w regionach muzułmańskich, jest niezbędne do zdominowania Azji przez City. Jest to po prostu kontynuacja polityki Imperium z XIX wieku.

W celu utrzymywania stałego napięcia w regionie, stworzono tzw. grupy terrorystyczne. Jednym z celów, jest zwalczanie chrześcijaństwa poprzez mordowanie jego członków. Stąd, od dekad słyszymy o zamachach bombowych w Azji w kościołach czy szkołach chrześcijańskich. 

Dlaczego właśnie Chrześcijan?

Ponieważ Chrześcijnie przewodzą w walce z globalizacją, mordowaniem dzieci, skrobankami itd, czyli sprzeciwiają sie planom i projektom stworzonym przez CITY.

Przypomnę, że Dystryk Columbia jest własnością City w USA. To właśnie w tym Dystrykcie tworzy się prawo w Ameryce.

Tzw. islamistów, czyli mudzahedinów w Afganistanie stworzył były  doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego USA Zbigniew Brzeziński, w latach 80-tych ubiegłego wieku, rzekomo w celu walki z Sowietami. W tym czasie na "górze" trwały już rozmowy o rozpadzie Sowietów i miękkim lądowaniu np. Gorbaczowa, w bazie Marynarki Wojennej w Kalifornii. Wykorzystuje ich się do dnia dzisiejszego. Temu celowi służy właśnie monopolizacja mass mediów. Ten człowieczek na dole ma być tresowany, a nie oświecany. Ma być tylko mięsem armatnim na potrzeby City.

James Peters wykazał, że pieniądze z narkotyków były głównym źródłem  płynności banków amerykańskich,  po kryzysie w 2008 roku.

Bogactwo City powstało na handlu niewolnikami, a po wojnie secesyjnej w 1865 roku na handlu opium i  innymi narkotykami.

Obecnie, jest to realizowane przez handelek narkotykami, pod pretekstem walki z bólem w Poradniach Przeciwbólowych . W USA, jak podaje prasa amerykańska, na skutek przedawkowania syntetycznych narkotyków stosowanych jako leki przeciwbólowe, umiera dziennie kilka osób.

Od czasu opanowania Afganistanu przez USA i pobycie tam  "polskiego" kontyngentu, produkcja narkotyków  wzrosła ok. 40 razy. Gdzieś trzeba to sprzedać. Stąd powstały właśnie owe Poradnie Przeciwbólowe i wprowadzono zakaz stosowania ziół w Unii Europejskiej. 

Masz głupi Ludku kupować to, co my sprzedajemy, a nie to, co Tobie może pomagać.

Dlatego musimy przeznaczać na wojsko ok. 2% PKB pomimo, że już ponad 150 lat temu, jeden z genialnych teoretyków wojskowości urodzony w Księstwie Poznańskim, marszałek Claushewicz, stwierdzał jednoznacznie:

" kraj który wydaje więcej aniżeli pół procent PKB na wojsko, musi w okresie roku wywołać wojnę, albo zbankrutuje".

 

Teraz może już zrozumiesz, dlaczego wydatki na służbę zdrowia spadły z 10.5% PKB jeszcze w stanie wojennym, do 4%, po tzw. przemianach Okrągłego Stołu, tej ustawki WSI pod kontrolą CIA.

 

Teraz także może zrozumiesz, dlaczego mamy aż ponad 23 000 profesorów, czyli w większości darmozjadów, ponieważ rocznie patentujemy tylko ok. 100 - 150 wynalazków, w tym samym czasie sąsiednie Niemcy patentują ok. 17 500 wynalazków, a nasze "wyższe" szkoły notuje się na dalekich 19 000 miejscach na 21 000 ocenianych uczelni.

Ale mamy tabuny socjologów, psychologów i innych logów, którzy nic nie wytwarzają, ale objadają Naród.

W celu zamazania swojego istnienia otumaniają Naród jakimiś waśniami religijnymi ,w rodzaju sądu nad Judaszem.

I na to idą właśnie pieniądze podatnika, czyli okradzionego społeczeństwa.

P.S. Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim trollom, którzy ujawnili się pod moimi wykładami nr 104 i 105. Nie spodziewałem się , że tyle w Polsce jest użytecznych idiotów, jak mawiał Goldman zwany Leninem. Charakterystyczne bowiem dla tych osobników jest typowe Loghorroe. Sami domagają sie podawania źródeł informacji [prawdopodobnie w celu jej blokowania, co już parę razy sprawdziłem], a jak oni wymyślają fakty, to oczywiście żadnych źródeł nie zamieszczają. Oto typowa sufitologiczna wiedza. Celem jest sianie zamieszania, co robią skutecznie rozmaitego rodzaju agenci w Polsce, od 250 ponad lat.

dan 12.05.2019. tj. w dniu św Nereusza i Achilesa

Według św. Damazego, papieża, Nereusz i Achilles byli żołnierzami rzymskimi, przydzielonymi namiestnikowi do wykonywania egzekucji na wyznawcach Chrystusa. Na widok ich odwagi żołnierze nawrócili się i z katów stali się męczennikami. Porzucili służbę wojskową. Zostali umęczeni za wiarę i pochowani na cmentarzu przy Via Ardeatina ok. 304 r. Uszkodzona płaskorzeźba przedstawiająca Achillesa jest najstarszym znanym wizerunkiem męczeństwa.

Inna legenda dotycząca tych męczenników mówi, że należeli do dworzan Flawii Domitylli, wnuczki cesarza Wespazjana, małżonki konsula Tytusa Flawiusza Klemensa, która przyjęła chrzest. Po straceniu konsula Tytusa przez cesarza Domicjana Flawia została wygnana na wyspę Pantellerię pod Neapolem, a potem umęczona wraz z Nereuszem i Achillesem.

Dokumenty z wieku VII i VIII potwierdzają, że pielgrzymi, nawiedzający Rzym, bardzo licznie odwiedzali także grób świętych Nereusza i Achillesa. Istniejąca do dziś bazylika pod ich wezwaniem pochodzi z wieku XIII i XIV. Na zachowanym tam tronie można przeczytać tekst kazania, jakie ku czci tych męczenników wygłosił papież św. Grzegorz I Wielki (+ 604).

Relikwie obu męczenników (a także św. Domitylli) przechowuje się dziś w kościele świętych Nereusza i Achillesa w Rzymie - bazylice cmentarnej na terenie katakumb św. Domitylli przy Via delle Sette Chiese. https://brewiarz.pl/czytelnia/swieci/05-12a.php3

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.