Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
– Polacy oddają Żydów w ręce Niemców.
Kolejny paszkwil „globalnej Chazarii” w Ameryce. Dwa g.... w jednym nocniku. Jedno to odwrócenie uwagi od zbrodni żydowskiej w Dubai i na statkach humanitarnej pomocy Palestynie a drugie, programowe, to paszkwil na Polskę i Polaków.
Autorka, Debbie Schlussel, zatytułowała sugestywnie swój artykuł. ( w j. angielskim) Sam tytuł zwraca uwagę na to że Polacy oddawali Żydów w ręce Niemców którzy ich mordowali, co usiłuje prezentować w treści tego artykułu. “Znowu to samo z 1939r. : Polska przekazuje Żyda Niemcom w związku ze sprawą HAMAS w Dubai.”  Lipiec 8, 2010,
“1939 All Over Again: Poland Sends Jew to Germany in Dubai HAMAS Case.” July 8, 2010,
A wiec to sprawa HAMS a nie morderstwo dokonane przez Żydów oraz „znowu” Polska wydaje Żydów Niemcom na holokaust, wywnioskuje niezorientowany czytelnik a zorientowany powie że to typowo po żydowsku, tyle że tych zorientowanych jest bardzo niewielu.
Chodzi o Uri Brodsky z grupy morderców z Dubai z fałszywym niemieckim paszportem który został aresztowany w Polsce i decyzją sądu przekazany władzom niemieckim. (ekstradycja) Schlussel przedstawia to jako analogię „ekstadycji do Bergen Belsen (niemiecki obóz koncentracyjny z okresu II W.Ś.)
Schlussel jest i tak względnie powściągliwa ponieważ mięliśmy już w żydowskiej prasie to, że to Polacy mordowali Żydów a Niemcy im to tylko umożliwiali albo, że w Polsce jest tak źle ponieważ Polacy wymordowali wszystkich swoich fachowców Żydów. (Kilka lat temu Lesley Stahl, ta sama która powiedziała kilka słów pozytywnych o JP II i dodała „.. but he is a pollack”, wiedząc dobrze że jest to bardzo obraźliwe w amerykańskim języku. W dalszym ciągu, do teraz, ma wielkie uznanie w żydowskich mediach.)

Schlussel usiłuje wykazać się. Być Żydówką to za mało, trzeba jeszcze wykazać się Żydówką a wiec czyni to. Oto pare specyfików z tego artykułu poza typowymi historyjkami o „polskiej nienawiści” i wydawaniu Żydów Niemcom.

“Im bardziej rzeczy zmieniają się tym bardziej pozostają takie same. To samo jest z Polakami ....” (odnosnie ich antysemityzmu)
“The more things change, the more they stay the same.  And so it goes with the Poles,…”

“Polacy teraz są po stronie Nowych Nazistów”
“And the Poles are now on the side of the New Nazis.”

„Pewne rzeczy nigdy nie zmienią się mimo faktu, że Polska zarabia miliardy dolarów na żydowskiej i izraelskiej turystyce i bezwstydnie buduje byznes na Holokauście który popełniła.”
”Some things never change, despite the fact that Poland makes billions of dollars off Jewish and Israeli tourism and has shamelessly built quite an industry off the Holocaust it helped perpetrate. “

Schlussel przyznaje że pochodzi z terenu Polski z ojca i matki i praprzodków. Przekonuje czytelnika o nienawiści Polaków do Żydów co nie przeszkadza jej stwierdzić że jej pradziad był burmistrzem jakiegoś miasta w Polsce ale to środowisko żydowskie nigdy nie identyfikowało się z Polską.

Schlussel przedstawia się jako dziennikarka mająca uznanie w głównych żydowskich mediach, prawniczka i działaczka społeczna.

Po takim artykule przewiduję znaczny awans tego indywiduum w środowisku żydowskim i „poprawnym politycznie” amerykańskim.
Nie jest to ewenement lecz jedna z wielu form programowych, systematycznych antypolskie działań Żydow i „Globalnej Chzarii”, - judeocentryzmu.

URL artykułu.
http://www.debbieschlussel.com/24366/1939-all-over-again-poland-sends-jew-to-germany-in-dubai-hamas-case/

Antysemityzm nie istniał i nie istnieje. Istniała i istnieje perfidia, podłość, zakłamanie, przewrotność, buta, okrucieństwo wśród ludzi, nie wśród zwierząt. (Ludzie i goje.)
Jeśli występowanie przeciwko temu, tym cechom, nazywa się „antysemityzmem” to może to być jedynie chlubnym określeniem. Wszystkie akty zwane teraz antysemityzmem w całej swojej wielowiekowej historii nie były anty ludzkimi działaniami, antyhumanitarnymi działaniami, lecz działaniami przeciwko perfidnym działaniem osób lub całych grup społecznych. Z racji wielkości tych zjawisk ofiary śmiertelne były nie do uniknięcia ale była ich stosunkowo znikoma ilość, poza II Wojna Światową.

Termin „antysemityzm” jest zwodniczy choć definicja jest jednoznaczna – występowanie przeciwko wszystkiemu co Żydzi uznają za swoje, żydowskie. Semici, antropologicznie „typ semicki” to nie tylko Żydzi a wiec nie antysemityzm tylko antyżydowskość lub antyżydzizm.
Dziesiątki wieków mieszaniny terytorialnej, genetycznej, religijnej, wyznaniowej, tego co zwane jest tradycją, rozmyły wszystko co ewentualnie możnaby podciągnąć pod rasowość a wiec „rasizm” w odniesieniu do  „żydowskosci” czy „żydzizmu”, Judaizmu we wszystkich swoich postaciach, Syjonizmu, pozbawiony jest sensu.

Mitologia Starego Testamentu, została wymyślona i napisana przez Żydów, wydana w bezprecedensowym nakładzie w postaci Biblii, rozpowszechniona po świecie głównie przez Chrześcijan, (kuriozum), także na wschodzie przez Chazarów uaktywniła, będący w zaniku Judaizm wśród nie-Żydów.  Później spisany Talmud lub dwie główne jego wersje nie był przeznaczony dla do szerokiego rozpowszechniania. Dostęp do nich był ograniczony, - judeocentralny ze względu na jego perfidny charakter w stosunku do nie-Żydów których obraźliwie i z pogarda nazywa gojami i jego podwójną moralność.

Kłamstwo wszędzie mnie otacza
Perfidia nasze drogi wyznacza
Wyrachowanie to ludzkie drugie imię
Ten stan nigdy nie przeminie

I choć wiem że słyszę widzę nieprawdę
Zduszam szybko w zarodku pogardę
I udaję pięknie że fałszu nie dostrzegam wcale
Nie przerwę w pół słowa nie powiem "ale"

Usłyszeć nowe łgarstwa jestem gotowa
Choć czasem ust otwierać nie trzeba
Milczenie często mówi mi więcej niż słowa


Nazwisko autorki tego wiersza nie jest mi znane, a szkoda.

Wojciech Właźliński
12. VII. 2010