Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Aż 34 wnioski o referenda w całej UE!

Europejska Rada Spraw Zagranicznych (ECFR) wydała raport, z którego wynika, że siły polityczne w poszczególnych państwach członkowskich domagają się aż 34 referendów: w sprawie członkostwa w UE oraz przyjmowania muzułmańskich imigrantów.

Unijny raj trzeszczy w szwach

Wynik referendum w Wielkiej Brytanii można określić jako zaskakujący. Nie wiadomo czemu nie sfałszowano jego wyników, tak jak uczyniono to w niedawnych wyborach prezydenckich w Austrii, czy referendum w Szkocji.

Nie możemy pozwolić na stworzenie IV Rzeszy z Polską jako Generalną Gubernią

Marian Kowalski: Anna Wiejak
http://prawy.pl/33310-az-34-wnioski-o-referenda-w-calej-ue/ 27 czerwca 2016 Z Marianem Kowalskim, byłym kandydatem na prezydenta, liderem Narodowców RP rozmawia Anna Wiejak.
Jak Pana zdaniem polski rząd powinien zareagować na propozycję Niemiec i Francji stworzenia europejskiego super-państwa pod dyktatem Niemiec?
– Z tego co wiem, to minister Waszczykowski ten pomysł całkowicie odrzucił, z czego się bardzo cieszę. W każdym razie widzimy, że formuje się całkowicie nowa sytuacja polityczna, czyli Wielka Brytania wiąże się ze Stanami Zjednoczonymi, a tutaj miałaby powstać jakaś IV Rzesza z Polską i regionem jako Generalną Gubernią. Na to nigdy nie możemy pozwolić.

Polska: Ultimatum? Skąd my to znamy?

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz skomentowała domniemaną propozycję „pogłębienia integracji europejskiej” po Brexicie, którą Niemcy i Francja miały skierować do m.in. Polski, stwierdzając, że brzmi ona jak ultimatum Hitlera z 1939 r.

Pawłowicz napisała: Albo dobrowolnie zrzekniecie się resztek suwerenności na rzecz Niemiec, albo siłą was weźmiemy.To ma być reforma? To jest wojna. (…). Czy grożąc nam teraz i pomrukując unijni „ojcowie założyciele” chcą powiedzieć, że z chwilą wejścia do Unii stała się ona już strukturą obowiązkową i przymusową, której bezkarnie nie można już opuścić? Jak w mafii? (…). Oni się nie cofną, to widać. My, a co najmniej V4, oddać więcej, resztek suwerenności nie możemy i nie chcemy. Co więcej, chcemy ją odzyskać.

Posłanka PiS skonstatowała też, że obecnie w Unii Europejskiej rozpoczyna się walka na śmierć i życie między panami a niewolnikami.

(Na podstawie rp.pl opracował A.D.)

Źródła nie znaleziono