Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

KONSTATACJA nad "elitami" rządzącymi:

Uwzględniając fakt, iż "elity" obecnie sprawujące władzę na świecie, których różne ekspozytury znajdują się również w naszej, ukochanej Ojczyźnie, mogą sprawować tę władzę jedynie wówczas, jeżeli będzie istniał jasno określony wróg o charakterze powszechnym, o którego istnieniu przekonają masy ludzkości za pomocą posiadanych mediów, stwierdzamy co następuje:

  • po 11 września 2001 roku wrogiem tym zostali terroryści. Kto jest lub zostanie terrorystą, to już nie jest takie oczywiste,
  • w tzw. Raporcie z Żelaznej Góry [LINK] ustalono, że na wroga doskonale nadaje się klimat, ze względu na jego powszechność, obecnie przybierający mocno na znaczeniu. A przecież wystarczy spojrzeć za okno lub otworzyć Księgę Rodzaju czy inną księgę pradawną, aby przekonać się o pięknie naszej Ziemi i dziele Stwórcy. Oczywiście nikt nie przekreśla faktu, iż jest nas na Ziemi znakomicie więcej niż kiedyś i że są pewne wyzwania, ale jakoś sobie radzimy. Natomiast pomysły "ekspertów", aby zmniejszać docierające do nas promieniowanie słoneczne, celem ochrony klimatu są już bardzo niebezpieczne... Czy sieć 5G ma w tym dodatkowo "pomóc" ?!

Jakoś należy zauważyć, że nikt z "elity" na wroga nie typuje obecnego światowego systemu bankowo-finansowego, opartego na pieniądzu dłużnym, którego pochodnymi skutkami są m.in.:

  • wzrastające opłaty i podatki (społeczeństwa ratujące międzynarodową finansjerę),
  • nakręcona konsumpcja podsycana przemysłem reklamowym,
  • niewyobrażalne góry śmieci (zagrożona Ziemia !),
  • promocja nieludzkich ideologii,
  • ludzie uganiający się za pieniędzmi i nie mający czasu ani na samodzielne myślenie, ani na własne zainteresowania,
  • handel wojną i pokojem,
  • pogoń firm i korporacji za zyskiem (GS: wyleczenie chorób jest finansowo nieopłacalne, Internet rzeczy "nakaz religii danych").

Drodzy czytelnicy i sympatycy,
należy skonstatować, że PiS, podobnie jak PO, nie była w stanie poradzić sobie z lobby bankowym (głosowanie 1) czy obecnie telekomunikacyjnym (głosowanie 2), zobacz też artykuł (dwupartyjny model dominacji nad społeczeństwami). Można przypomnieć również głosowania ws. CETA i inne wcześniejsze.

Nawołujemy tych, którzy mogą do wysyłania listu dr Jacka Nowaka (LINK) do wszystkich parlamentarzystów i senatorów (może są tam jeszcze ludzie oddani na służbę społeczeństwu), oraz do tworzenia jednej listy prawych Polaków przez wyborami z kandydatami, którzy będą starać się odmienić na lepsze oblicze Tej Ziemi.

Pozdrawiamy wakacyjnie i przedwyborczo,
Z Panem Bogiem,
Redakcja Polityki Polskiej

PS. Ogłoszenia o Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę (LIPIEC) albo na krucjatarozancowazaojczyzne.pl

Źródła nie znaleziono