Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Przypominamy
Musicie to zobaczyć, to jest absolutny hit tej kampanii!
Dr Sławomir Mentzen (lider Konfederacji w Toruniu) zaprezentował 100 projektów ustaw zwiększających poziom wolności, własności i sprawiedliwości. Mamy "Pakiet Polskiego Przedsiębiorcy" dzięki, któremu wprowadzimy wolność gospodarczą, obniżymy podatki i uwolnimy polską przedsiębiorczość!
Nie ma drugiego takiego polityka w Polsce, nie ma drugiej takiej formacji politycznej w Polsce. Dzisiaj mówimy wprost: Konfederacja jest formacją najlepiej przygotowaną do wyborów!

"100 ustaw Mentzena" to projekty, które są już gotowe do złożenia w Sejmie. Są to m.in. ustawy gospodarcze, podnoszące poziom sprawiedliwości, czy zwiększające zakres wolności osobistej Polaków - mówi Sławomir Mentzen, wiceprezes partii KORWiN i lider Konfederacji w okręgu toruńskim.


Zarzucano nam często, że nie mamy programu, że nie wiemy, co tak naprawdę chcemy zrobić. Dlatego ja chciałem pokazać, że można przygotować taki program oparty na solidnych fundamentach i który będzie można pokazać w trakcie kampanii. Wtedy postawiłem przed zespołem zadanie przygotowania stu projektów ustaw do wyborów parlamentarnych w 2019 roku.

Zobacz tekst wszystkich ustaw TUTAJ

Wideo:
 
Sam zobacz

Zobacz i podziel się

Posted by Facebook on Friday, September 23, 2019


Za: https://pomorska.pl/wybory-parlamentarne-2019-slawomir-mentzen-przygotowalem-100-ustaw-mentzena-gotowych-do-zlozenia-w-sejmie/ar/c1-14441961


https://100ustawmentzena.pl/category/ustawy/


https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/dr-s%C5%82awomir-mentzen-prezentuje-100-projekt%C3%B3w-ustaw-absolutny-hit-tej-kampanii/527175481406563/