Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Radosław Sikorski naindyczył się i pozwał Jarosława Kaczyńskiego za słowa o zdradzie dyplomatycznej. W pozwie Radek załkał, że słowa Kaczyńskiego (cytat) "wywołały bardzo nieprzyjemne komentarze przedstawicieli amerykańskiej elity".

Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. Radek Sikorski, który zasłynął na cały świat "dorzynaniem watah", "wszyscy zginiecie!", "robieniem laski" i "murzyńskością", który nazywał ministra obrony narodowej "świrem" i zamierzał "zaj..bać PiS komisją śledczą", obudził się pewnego ranka i stwierdził, że jego dobra osobiste zostały naruszone - przez innych.

 

Wczoraj Radek opublikował pozew przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu:


docs.google.com/document/d/16UGeAW2dtNggrpUDW3yIyU7ektZgMXx8FOrVqzq-aZI/pub

W tekście pozwu Radek załkał nad swoją krzywdą (cytat): "Inkryminowany wywiad i podane w nim informacje na temat pana Radosława Sikorskiego wywołały bardzo nieprzyjemne komentarze przedstawicieli amerykańskiej elity. Powód zmuszony był szczegółowo wyjaśniać okoliczności postawienia mu tak ciężkiego zarzutu. Aktualnie, temat rzekomej zdrady dyplomatycznej pojawia się w prawie każdym wywiadzie, którego powód udziela mediom krajowym i zagranicznym, a powód zmuszony jest komentować i jednocześnie dementować nieprawdziwe zarzuty. Zaistniała sytuacja w sposób oczywisty wywołuje u niego dyskomfort i zażenowanie. Inkryminowane publikacje, zawierające informacje rozprzestrzeniające się w opinii publicznej na arenie krajowej i międzynarodowej naraziły powoda na szereg nieprzychylnych, stresujących sytuacji. Zarzut zdrady dyplomatycznej, czyli działania na szkodę własnego kraju poważnie podważa autorytet powoda, dobre imię, na które pracował ciężko przez całe swoje życie".

 

Nie wiedzieliśmy nawet, że po całej serii wyskoków Radka, jego autorytet jest jeszcze możliwy do podważenia. Ale pozew Radka jest być może okazją dla rządu aby skończyć z dziwną pobłażliwością wobec niego. Wiele spraw pozostaje niewyjaśnionych, cytujemy naszą własną listę:

 

1. Kto płacił za recepcję promującą książkę kucharską Anne Applebaum w rezydencji ambasadora RP w Waszyngtonie Ryszarda Sznepfa ?

 

monsieurb.neon24.pl/post/81922,nafaszerowany-indyk

 

2. Kto autoryzował 240.000 PLN wydane przez MSZ na usługi powiązanego z brytyjskim MI6 Charlesa Crawforda, który pisał przemówienia Radkowi ?

 

monsieurb.neon24.pl/post/42942,planisci-sikorskiego-z-mi6

 

3. Czy wyjaśniono już – napiętnowaną wczesnej przez NIK - sprawę zakupu i remontu rezydencji ambasadora RP w Waszyngtonie ?

 

monsieurb.neon24.pl/post/132000,lazienka-schnepfa

 

4. Czy zbadano sprawę zatajania informacji w ostatnim sprawozdaniu majątkowym Radka, za rok 2015 ?

 

monsieurb.neon24.pl/post/131639,ukryl-dochody-zony

 

Zdrada dyplomatyczna czy nie, pamiętajmy, że Al Capone został złapany nie za zdradę dyplomatyczną tylko za sprawy księgowe.

 

Czy zima w odizolowanym Chobielinie może być dobra dla zdrowia ?

 

Image result for shining movie