Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jest  więc prawdą, że to religia wypowiedziała nam wojnę i zarządza strategią terroru w Europie. Prawdą jest również, że to ona nam tę wojnę opowiada.

Należy jedynie pojąć o którą religię tu chodzi.


 

Dziwne pomieszanie dzihadystycznych i izraelskich agencji dez-informacyjnych.

Wpisał: Maurizio Blondet   29.07.2016.

“AMAQ” czyli nowa wersja SITE Rity Katz & Company

“AMAQ” è il nuovo SITE. Di Katz & Company

Mass−media głoszą, że dwaj opętani, którzy poderżnęli gardło francuskiemu księdzu staruszkowi byli "bojownikami ISIS". Można zapytać, jakie mają na to dowody?

Otóż najtrwardszym dowodem jest rozpowszechnione "video zrealizowane z okazji ich przysięgi wierności ISIS−owi" – pisze "Corriere della Sera".

Przyglądnijmy mu się więc.  Co widać?  W prawym górnym rogu znajduje się logo "Amaq News Agency", które należy– jak z powagą wyjaśniają gazety − do agencji prasowej ISIS/Daesh.

http://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it

Dwaj nożownicy – logo "Amaq" w prawym górnym rogu"

Nie mniej ni więcej, Kalif wyposażył się we własną agencję prasową − jest w posiadaniu własnej Reuters.

Tu należy zauważyć, że "Amaq" ma bardzo szczególne powiązania z Ritą Katz.

 

Rita Katz
https://en.wikipedia.org/wiki/Rita_Katz

SITE Intelligence Group − Search for International Terrorist Entities

https://en.wikipedia.org/wiki/SITE_Intelligence_Group

Wynika to z stąd, że to właśnie Rita Katz "odkryła" deklarację ISIS w sprawie autorstwa zamachu na homo−night−club w Orlando. Na jej stronie internetowej czytamy: "atak został przeprowadzony przez bojownika Państwa Islamskiego".

Po czym Katz zamieściła komunikat Kalifa zaopatrując go w logo swego SITE.

http://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it

Aktualnie jest rzeczą pewną, że wiadomośc nie jest prawdziwa. Omar Mateen nie był jihadzistą, ale jedynie zboczeńcem uczęszczającym do lokalu dla zboczeńców.

 

Ponadto, nasuwa się pytanie: czemu Kalifat – jeżeli jest obecnie w posiadaniu własnej agencji prasowej – miałby rozpowszechniać komunikaty o zamachach (nieprawdziwe zresztą) używając do tego celu Rity Katz?

 

 "Amaq" dysponuje nawet applikacją dla Androida o nazwie "Amaq News". Swą działalność aplikacja rozpoczęła oznajmiając:  "Od dzisiaj – po pobraniu aplikacji − będziesz mógł być na bieżąco ze wszystkimi najświeższymi video".  Ale nie łudźcie się, że można ją pobrać ja przy pomocy Google Play. Nie jest to absolutnie możliwe. Można ją ściągnąć jedynie ręcznie, a zatem tylko na zaproszenie.

Według informacji MSNBS – jest rzeczą prawdopodobną, że aplikacja nie funkcjonuje "poza terrytorium kontrolowanym przez ISIS".

MSNBS  (http://www.msnbc.com/

Nieosiągalna i tajemnicza aplikacja została odkryta przez Ghost Security Group, określającą się jako: "międzynarodowa organizacja no−profit, wyspecjalizowana w zwalczaniu terroryzmu cyfrowego przy pomocy internetu i mediów społecznościowych".

 

Dalej Ghost Security Group mówi o sobie: "Nasza działalność polega na zbieraniu informacji w czasie rzeczywistym i informowaniu o wykryciu potencjalnych ataków terrorystycznych przeciwko rządom i obywatelom, a także spowalnianiu naboru terrorystów online oraz wyciszania propagandy nienawiści".

Ghost Security Group https://ghostsecuritygroup.com/

Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z godną szacunku grupą ochotników, której działalność przypomina jednakże do złudzenia SITE Rity Katz, również spędzającej bezsenne noce na poszukiwaniu w internecie "podmiotów terrorystycznych".

W takim razie można więc zapytać – po co komu duplikat?

Spróbujcie sami poszukać odpowiedzi na stronie Ghost Security Group, która jak najbardziej istnieje, a odkryjecie, że strona nie prowadzi do nikąd, jakoże wynikiem waszego poszukiwania będzie "Firefox nie jest w stanie otworzyć adresu www.ghostsec.org".

 

Zapytacie więc skąd wziąłem informacje na temat agencji Kalifa?

Sprawa jest prosta: od MEMRI.

http://i2.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/07/MEMRI.jpg?w=780

Aplikacja zaoferowana ISIS−owi przez MEMRI –organ propagandy izraelskiej

 

MEMRI − Middle East Media Research Institute
http://www.memri.org/

MEMRI ma swą siedzibę w Tel Avivie. Od wielu lat zajmuje się dostarczaniem zachodnim mass−mediom tłumaczeń artykułów publikowanych w arabskich, irańskich i tureckich środkach masowego przekazu. Od pewnego czasu MEMRI  przeobraziło sie w MEMRI JTTM, czyli Jihad and Terrorist Threat Monitor.

 

Jihad and Terrorist Threat Monitor  http://www.memrijttm.org/

 

MEMRI zostało założone w roku 1988 przez dwie osoby zasługujące na o wiele większą popularność niż obecnie przez nich posiadana. Pierwszą jest Yigal Carmon, pułkownik Israel Defense Force (sektor wywiadu), który pracował w administracji cywilnej terytoriów okupowanych (1977 − 1982), drugą zaś – Meyrav Wurmser, skrajna neocon, żona Davida Wurmsera, eksponenta American Enterprise Institute (jedna z melin neocon przygotowujących wojny dla Syjonu).

 

David Wurmser pracował również w amerykańskim Departamencie Stanu za czasów Busha jr. i razem z Douglasem Feith, Elliotem Abrams, Johnem Boltonem i Richardem Perle (tu należy podkrślić iż wszyscy wymienieni osobnicy są Żydami) wypracował  "prawdziwą informację" na temat Saddama Husseina pomagającemu Bin Ladenowi w zamachu z 11 Września. Kłamstwo, które funkcjonowało jedynie przez okres czasu niezbędny do zorganizowania amerykańskiej inwazji na Irak.

Ygal Carmon

https://en.wikipedia.org/wiki/Yigal_Carmon

 

Meyrav Wurmser

https://en.wikipedia.org/wiki/Meyrav_Wurmser

 

David Wurmser

https://en.wikipedia.org/wiki/David_Wurmser

 

American Enterprise Institute

https://en.wikipedia.org/wiki/American_Enterprise_Institute

 

         Jak chodzi o kompetencje dziennikarskie MEMRI – mają one podobną wartość. Brian Whitaker, korespondent The Guardian na Bliski Wschód, nazywa MEMRI − "maszyną izraelskiej propagandy". MEMRI  dostarcza wielu dziennikarzom zachodnim tłumaczeń na język angielski, włoski, francuski, hiszpański, itd. i jest głównym źródłem informacji na temat "terroryzmu uprawianego przez Hezbollah".

 

Brian Whitaker  https://en.wikipedia.org/wiki/Brian_Whitaker

 

MEMRI wspierane jest przez Gatestone Institute, z którym pozostaje w łączności. Gatestone Institute jest największym organem rozpowszechniającym najdrastyczniejsze przestępstwa popełnione przez imigrantów islamskich w Europie (gwałty, itp.). Prezydentem organizacji jest John Bolton (były ambasador USA w ONZ), zaś współpracownikami są:  Nina Rosenwald, Naomi Perlman, Alan Dershowitz, Lord Finkelstein OBE (Order of the British Empire), Lawrence Kadish, Rebecca Sugar – znane postacie z kręgów brytyjskich i północnoeuropejskich Żydów. (…)

Gatestone Institute

https://en.wikipedia.org/wiki/Gatestone_Institute

https://www.gatestoneinstitute.org/about/

 

John Bolton

https://en.wikipedia.org/wiki/John_R._Bolton

 

ISIS App: 5 Fast Facts You Need to Know

http://heavy.com/news/2015/12/new-isis-islamic-state-daesh-news-app-for-android-iphone-ios-smartphone-how-to-download-amaq-news-propaganda-syria-iraq-screenshots/

 

To Amaq połączyło maskrę w szkole w San Bernardino z ISIS, w której zamachowcami byli Syed Rizwan Farook i Tashfeen Malik. Pinformowano wtedy, że podczas gdy terrorystka strzelała, deklarowała swą miłość do Kalifatu przy pomocy różnej treści tweetów. Również co do zamachu, o którym mowa istnieje wiele poważnych wątpliwości, które niestety nigdy nie zostaną wyjaśnione, jako że i tych zamiast ująć żywych – zastrzelono.

 

http://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/07/twitter-isis-x.jpg?w=780

Jeden z komunikatów do ISIS kobiety zamachowca, podczas masakry brzmiał: "Kocham cię ISIS, dziękuję!"

 

 Podsumowując, wydaje się, że sprawa wygląda nastepująco: "Amaq" albo zastąpi SITE, albo jest nową, dodatkową stroną internetową Rity Katz. Z całym prawdopodobieństwem, zbyt dobrze znana Katz powinna teraz zniknąć, a na jej miejsce pojawić się "Amaq". Przyszła maskra w Europie nie bedzie już relacjonowana przez Katz, ale przez "Amaq".

Jest  więc prawdą, że to religia wypowiedziała nam wojnę i zarządza strategią terroru w Europie. Prawdą jest również, że to ona nam tę wojnę opowiada.

Należy jedynie pojąć o którą religię tu chodzi.


Maurizio Blondet   28 lipiec 2016   tłum. RAM

http://www.maurizioblondet.it/amaq-e-il-nuoo/

Za: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18475&Itemid=47